Dobrý sekáč s kojeneckým oblečením v Brně, máte tip?

jejule
21. únor 2014

Ahoj holky,
nemáte nějaký tip na dobrý a ozkoušený secondhand v Brně s kvalitním a cenově dostupným kojeneckým oblečením?
Děkuji předem

kloki
21. únor 2014

Ahoj,já mám osvědčený ne sice v Brně,ale ve Veverské Bítýšce.Značkové,pěkné,levné.Např. zimní bunda-flaušový kabát s kapucí a rukavičkama pro mého 15 měsíčního syna za 39.Spací pytle pro děti 10-39 apod.Vždy odcházím s plnou taškou a stačí mi i 300.

jejule
autor
21. únor 2014

To mám bohužel trochu z ruky, škoda ☹ Děkuji

blahova_andrea
21. únor 2014

@kloki fakt? v bítýšce? to máme kousek a nevím o tom...a jakou mají otvíračku? díky

blahova_andrea
21. únor 2014

@jejule hvězdičkový bazárek v brně komíně, super majitelka, krásné zbožíčko...no ale není to po 20,- ale taky jsem tam několikrát suprově nakoupila.

jejule
autor
21. únor 2014

@blahova_andrea Děkuji 🙂

martinakracmarova
24. únor 2014

ahoj mam ruzne oblečeni na holku 2 az 6 let spise na doma nebo na písek cenove 10 kč za kus . a na kluka vel. 80-104 na doma cenove za 10, a hezke 25 kč za kus.zachovalé, ozvi se a nemusíš shánět. napis jaké oblečení shánís...mam tička s kr. i dl. ruk. , mikyny , svetry, bundy jarní, zimní, teolaky, rifle, legíny, manzestraky, saty, sukne, boty....

martinakracmarova
24. únor 2014

a pokud si napises velik. najdou se i mensi velikosti kojenecké....

bursma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bursma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaja12321
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
01sera
4. čer 2014

Ahojte, rozhodla jsem se, že se s vámi podělím o super zkušenost z Brna. Našla jsem super obchůdek v dětským outletem, je to nově otevřené a je to na Hybešova 18. Super věcičky a ceny jsou taky moc super. A milá paní prodavačka. 😉