E-shop i prodejna věcí pro mimča BATOLÁTKO, u Kladna

kladenacka
7. únor 2008

Dnes jsme se byli podívat v obchodě Batolátko v Tuchlovicíh u Kladna. Veškeré zboží lze objednat po internetu či lze řadu věcí nakoupit v uv. obchodě (budova býv. Jednoty. Doporučuji!!! Mají i celkem zajímavé ceny.!!!!
S pozdravem,

Hanka

many
8. únor 2008

super 😀 teď jsem udělala objednávku za 1 011,- 🙂

numerenka
8. únor 2008

Ahojky,tak musím říct,že ten obchůdek je moc fajn a jsou tam bezva ceny 🙂

lukin
8. únor 2008

No tak s cenami nevím teda, zdají se mi vyšší než jinde.

minea
8. únor 2008

Kladenacko, ten obchod provozuje nějaký tvůj známý, že děláš reklamu?
Ještě před porodem jsem tam objednala pár kousků a moje zkušenost? Neprofesionální jednání - nedodrželi dodací lhůtu a když se nic nedělo, musela jsem je já kontaktovat, místo toho, aby se sami ozvali, že nemají požadované velikosti. Pokud jde o zboží, je levné, ale nekvalitní - u dupaček a overálků značky K&Y po několikerém vyprání zrezivěly patenty, dupačky s medvídkama vůbec nejdou použít, protože střihem neodpovídají postavě mimina. Směju se sama sobě, už u nich nic neobjednám 😅 .

bera
8. únor 2008

Taky sem koukala a nezdají se mi ty ceny nějak výhodné 😒

many
8. únor 2008

teda já už jsem pár věciček této značky nakoupila a zdají se mi dobrý a co vím,tak to hodně kupují maminky 😉 já to ještě na nikoho sice neoblíkala,ale když vidím,jak se to hodně prodává,tak to asi nebude špatný 😉 doufám 😉

martinka79
8. únor 2008

co mohu říci na ceny není to nic přehnaného a v rámci možností a pokud by byl servis adodávka domů tak proč ne. lepší než obýhat obchody. 🙂
minea: žádná reklama bereš to moc osobně. někdy holt člověk nemá štěstí. 🙂

bera
8. únor 2008

Já myslím, že takových eshopů existuje hodně, tak proč dělat reklamu jednomu, o tom tyto stránky snad nejsou... 😔

martinka79
8. únor 2008

tak nnuideme dělat dalším...................... 😀

lukin
8. únor 2008

No ale např. české čtvercovky 70x70 tam jsou za 24 jedna a já tytéž koupila za 17, čili 7 korun na jedné plence je fakt hodně ☹

laaala
8. únor 2008

já bydlím kousek od Tuchlovic, někdy se tam zajdu podívat a osahat materiály ... a běda 😀 😀

martinka79
8. únor 2008

a potom nám napiš. 🙂

laaala
8. únor 2008

si piš 😀 😀

martinka79
8. únor 2008

😀

many
8. únor 2008

no aby ty plínky za 17,- nebyly jako ty z ebutiku jako hadra 😉 za 15,- 😉 tady ty za 24,-/1 ks snad budou kvalitní

lukin
8. únor 2008

many: Neboj, ty za 17 byly Libštátské 🙂 a ty jsou nejkvalitnější ze všech českých čtvercovek.

many
8. únor 2008

lukin a ty jsou v tom batolátku jo,to jsou oni 😉

lukin
8. únor 2008

many: To já právě nevím, protože to u nich není napsané, ale připadá mi hodně nadsazených těch 7 korun u jedné plenky.

laaala
8. únor 2008

no ... v tom taky vidím možnou kulišárnu 😉

many
8. únor 2008

no já ty bavlněný koupím raději v obchodě,protože po té zkušenosti,co měla jedna těhulka z Olomouce s těma plínama za 15,- za 1 ks a vracela je,že to bylo jak papír,tak takový raději objednávat nebudu,abych zase platila poštovný spět,..

lukin
8. únor 2008

many: Dávej ale pozor, protože ve většině obchodů nemají právě ty Libštátské, ale mají Hybler a Kiko a ty jsou naprosto děsné. Koupila jsem si je také, takže můžu srovnávat. Takže abys naopak neprohloupila. Ale platí se za poštovné. Jinak, já si je objednala z www.zlaticko.cz a bez problému 🙂

many
8. únor 2008

dík hned si to uložím,než to admin smaže 😀

lukin
8. únor 2008

many: A ty se chystáš používat látkové pleny nebo to budeš mít jenom na utření pusinky a tak?

many
8. únor 2008

jen na pusinku 😉 manžel mě přesvědčil,že budeme používat papírové,že nebudu prát hovínka 😀 😀 😀

lukin
8. únor 2008

Aha, tak to jo 🙂 Jinak na další věci v tom obchodě, co tu je prezentován, jsem se moc nedívala, protože jsem jako první zabrouslila na ty plenky a stačilo mi 😀 Ale je možné, že další věci tam nejsou přehnaně drahé.

many
8. únor 2008

nééééééééé ty bodyčka za 45,- a další levný věci tak prodávají i u nás v obchodě,ale nemají takový výběr a zdá se mi,že se to určo dováží i z Polska 😉 ale kolik to stojí v Polsku to nevím 😒 to možná bude levnější,určitě si tady nasadí něco navíc

many
8. únor 2008

ale furt je ta cena super 😀 😀 😀

kladenacka
autor
24. únor 2008

Nikdo známý tam nepracuje. Byli jsme se tam podívat a dobře jsme tam nakoupili. Celou dobu nákupu se nám tam věnovali, takže to bylo fajn nakupování.

kupi
25. únor 2008

v ebutiku jsem nakoupila zboží celkem za cca 4000 a jsem víc než spokojená 🙂

motylek
11. bře 2008

Tak my jsme tam taky byli a jsme naprosto spokojený. V kamenným obchodě se nezavřeli dveře, neustále tam někdo chodil (v sobotu dopoledne). Měli teda menší výběr, bylo to hodně probrané, takže co jsem tam nepořídila a chtěla, objednám přes e-shop. Jediný mínus - byla tam hrozná zima, byli jsme tam skoro 2 hodiny a docela jsem promrzla, ale jinak super 😀 😀 😀