E-shopy versus kamenné obchody pro mimča

aninka112
27. srp 2009

Holky nezdá se vám, že na netu jsou mnohem hezčí věci než v "normálních obchodech" ?? Na internetu jsou tak krásné věci, tak jsem dnes vlezla do obchodu pro mimča, 20 minut tam bloudila a nic moc se mi tam zas až tak nelíbilo.
A nebo jsem (jsme ?) moc vybíravé ???

alucca
19. říj 2009

já si také nejraději vybírám na netu a když se mi něco líbí jdu se podívat jak to vypadá..třeba v Praze a pak si to obednám doma, když beru víc věcí tak se to vyplatí 😉

vonamula
21. říj 2009

Ahojte, ja posledni dobou kupuje vse jen na netu. Zila jsem nejakou dobu v Anglii, tak jsem si zvykla. Plus jsem asi divna, ale nakupovani - myslim to brouzdani mezi regaly - mne moc nebavi + na netu je vetsi vyber.

soanpe
21. říj 2009

tak ono je to logické,že v eshopech je větší výběr a hezčí věci. Nemusí mít skladové zásoby a zboží se shání podle momentální situace.hlavně není možný mít tak velkou skladovou zásobu na krámě, jako je v eshopu
Na kamenné pobočky jdou ležáky,protože ten,kdo něco nutně potřebuje,tak z nouze vezme, to co je 😉

ejaja
22. říj 2009

já taky nakupuju 90 procent věcí na netu. je to pohodlný. třeba kočárky jsem chtěla osahat a ojet, i když nejsem stále rozhodnutá. na netu hodně srovnávám ceny, mám několik oken vedle sebe a koukám na ceny. po obchodech chodim ráda, ale stačí mi dva tři a jsem grogy. ještě teď v zimě, když se člověk musí svlíkat a rozepínat. z netu mi vždy došlo zboží v pořádku a dle objednávky. takže spokojenost velká 😎

skimr
28. lis 2009

My vybíráme a objednáváme zboží přes internetový obchod detskeboticky.cz a pak si jdeme zboží vyzkoušet. Urychlí to značně nakupování a navíc je jistota, že nekoupíme špatnou velikost a ušetříme za poštovné. Pokud bydlíte dál, tak zase mají službu, že se dá bota vyměnit za jinou velikost. Kupodivu obuv mají zpravidla skladem.