Jak a kde prodávat dětské oblečení?

pivonka2
27. led 2015

Ahojky, přemýšlím, jak se nějak efektivně zbavit dětského oblečení po dětech. Dávat všechno na charitu nechci. Přece jen je v tom dost peněz a spousta toho je jako nové...Kde to prodáváte vy a jste v prodeji úspěšné? 🙂

ladyhacek
27. led 2015

osobně jsem ještě nic neprodala, ale já nakupuji hodně tady na bazárku. vyfotíš, stanovíš cenu popř podmínky prodeje a vložíš > takový bude asi postup 🙂

betelgeuzz
27. led 2015

Prodávám částečně na internetu tady, MMB, sbazaru, nebo na burze u nás ve městě. Taky jsem dala oblečení do jednoho sekáče a něco se prodalo. Moje zkušenost teda je, že moc není zájem o obyčejné věci třeba za 20 kč, ale spíš o značkové, i když dražší.

pivonka2
autor
27. led 2015

To vím 🙂 Spíš mi šlo o jiné zdroje nebo způsoby než je zdejší bazárek, mimibazar, aukro, protože je právě na těchto místech inzerátů asi milion a úspěšnost bude mizivá. Takže hledám jiné cesty 🙂

pivonka2
autor
27. led 2015

@betelgeuzz Na burze to jako normálně třeba něco jako blešák? To je JEN dětská bruza, nebo všechno?

betelgeuzz
27. led 2015

@pivonka2 u nás dělají v mateřském centru 2x do roka burzu dětského oblečení a dalších věcí pro děti. v pátek doneseš oblečení, v sobotu je prodej a v neděli si vyzvedneš peníze a neprodané věci. Vím, že se to tak dělá ve více městech.

vetyver
27. led 2015

@betelgeuzz tohle jsem taky už zkoušela.. ale tady to bylo organizačně totálně nezvládnuté, že čekat přes dvě hodiny s 4m dítětem na mrazu (konec listopadu) venku frontu, to fakt nee...

sedmiteckas
27. led 2015

Zkuste skupiny na Facebooku nebo pak vim, že je nějaka stránka, kde oblečení vykupují, myslím že vykupobleceni.cz nebo tak nějak...ale osobní zkušenost nemám...

sheeni123
28. led 2015

Hodne prodavaji velke balijy obleceni, to je uspesnejsi nez po jednom kousku.

jana.kyralova
26. lis 2015

já hodně prodávám skrze různé FB skupiny... jinak se hodně pohybuju na stránce ProMaminky, tam mají teď nově taky bazárek (moc pěkně udělaný), tak taky zkouším ... navíc za aktivitu na těch stránkách sbíráte bodíky, které si poté směníte za moc hezké dárky ...

hojda
26. lis 2015

Tady🙂 a MMB a celkem úspěšně🙂.

hojda
26. lis 2015

@infokonik Píše mi to, že článek byl stopnutý adminem☹. Chystají se teď někde aktálně burzy v Praze?

infokonik
27. lis 2015

@hojda Nick infokonik byl zrusen, do budoucna se prosim obracej na prislusne adminy, viz clanek https://www.modrykonik.cz/blog/isoldaeva/article/zmena-adminovani-na-modrem-koniku-nqwsm9/
Ohledne burz by ti mela umet rict vice @libidrozdova

mysicka_lb
27. lis 2015

Prodávám tady na bazaru, na Vinted a ve facebookové skupince maminek z mého města. Zkušenost mám takovou, že oblečení (i dětské) se nejlépe udá na tom vintedu a věci pro děti (třeba vanička, kočárek) nejlépe na facebooku. Tady na bazárku se moc dobře neprodává a je to škoda, protože je opravdu skvěle dělaný a sama tu ráda nakupuju.

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
breptule
17. říj 2016

@pivonka2 Taky se přidávám s prodejem na burzách dětského oblečení. V našem okolí se prodává nejenom dětské, ale i těhotenské a celkově pro maminky ( třeba i odsávačky ). Za rozumnou cenu jsem toho vždy prodala opravdu dostatek 🙂

sarinkaropuska
30. dub 2017

@pivonka2 často pronajímáme prostory a tam maminky prodají co nechtejo

jirinka1989
15. říj 2018

Mnoho maminek si stěžuje, kolik je děti stojí, ale i když člověk nabídne hodně věcí za pár korun, tak v Plzni třeba maminky prostě kupují hlavně značkové, a moderní a bez jakýchkoli závad, i tak ale za kus nechtějí dát více jak 10kč ☹ tak nevím. My když koupíme kalhoty za 270 a po třech použitích za ně chci 100kč, tak je nikdo nechce...tak nevím možná rovnou vyhazovat, protože v dnešní době už chudí dostávají zdarma z Charity a střední třída tu není, bohatí si všechno kupují lepší a značkové..

brokovich
15. říj 2018

Idealne ve fb skupinach zamerenych na konkretni znacku. Ale i na letgo jsem prodala ci zde. Ale to byly nove neunosene veci.

barchen
15. říj 2018

@jirinka1989 Já osobně jsem podědila na kluka komplet výbavu tak do 6 let. Narodila se mi první holka. Většinu věcí má z druhé ruky ale to jenom proto, že jsem našla maminku, která průběžně rozprodává věci po dcerách, které jsou těsně po sobě. Jinak bych jí klidně mohla kupovat všechno nové ale já jsem i trochu ekolog a přijde mi škoda nevyužít něco, co je dobré a hezké. Ale nakupovat na bazarech je utrpení. Ty věci, zejména oblečení, co jsem objednala, neodpovídají popisu. Seprané, sežmolkované, flíčky o kterých nebyla zmínka, prodraná látka atd. Člověk se tím prolouská a že to je tedy času, něco vybere, třeba i víc kusů, když je to poštou, tak k tomu počítat poštovné a pak dorazí něco, co nečekal. A pak dostane odpověď, že co čekal za ty peníze. Takže oblečení z Lidlu, Tesca, Pepca ale třeba i HM a tak se mi vyplatí koupit nové, než o pár korun levnější ale příšerné. Také jsem koupila z bazarku nové botičky na svatbu, ještě pro nechodící a dorazila mi hrůza pocákaná od lepidla a prodejkyně to odůvodnila tím, že boty nejsou na chození (což mi bylo jasné) ale na parádu...Asi jsem jiná ale pod parádou si představuji něco jiného 🙂. Nejradši mám inzeráty, kde maminka nabízí třeba víc kusů stejného zboží, např. šatičky 3ks v jedné velikosti za nějakou XY normální cenu, nebo tepláky alespoň troje zase za nějakou cenu. Ale takových inzerátů je minimum. Pak samozřejmě nabízejí maminky celé balíky oblečení ale často je tam např. 20 ks sepraných trik a mikin, které nelze využít ani na pískoviště nebo do lesa. Já osobně nabízím k nákupům dost věcí zdarma. Samozřejmě kolikrát někdo chce jen to zdarma, na poštu s tím chodit nechci ale jestli si pro to někdo přijede, tak odevzdám a neřeším, jestli to přeprodává dál nebo využije nebo dá někomu, komu se to fakt hodí. A jsou věci, které vozím a daruji do jedné školky, kam chodí část sociálně slabších a vím, že zejména zimní věci a boty jdou na dračku.

jirinka1989
17. říj 2018

@barchen no já právě jsem udělala teď balík tak, že tam jsou jak věci téměř nenošené, tak i "na dodělání" a 250kč za 70 kusů mi nepřišlo zase tak moc, když těch pár nových věcí (kupované FaF a HaM) přišly skoro na 650kč.....malej je měl třeba 2krát, krát na chvilinku, právě proto, že v popisu píšu závady, tak se to asi nedá prodat, to raději lidé vezmou věci bez řádného popisu a pak se diví no. Já schválně fotím i vady, ať člověk třeba napíše, že to z balíku nechce, i tak cenu spíš stanovuji za těch pár věcí, které byly kupované nové a minimálně nošené. Když sháním, tak najdu balíky většinou po 5-8 kusech za 400 kč, to mi přijde dost peněz, když prodávám, tak 70 kusů, z čehož 3 jsou top stav nenošené, dalších 20 je nošených ale v pořádku, a zbytek jsou na donošení (mají tedy flíčky apod) se nedá prodat za 250kč 😉) ale to je už fuk, přemýšlela jsem, že to možná využiju fakt na hadry - PS také jsem ekolog, přijde mi zbytečné na ty nejmenší špunty kupovat vše nové...

jitukr
11. dub 2019

dejdal.cz

sona250
21. kvě 2021

@jirinka1989 A ted neco prodavate? Hledam nejaky nejlépe balik malych bot (25 a vic). Nechce se mi kupovat kazde boty zvlast. Děkuji

pomoztekacence
6. kvě 2022

@sona250 mám balík bot od 25-30?Určitě bych prodala botasky,letní, papučky,cvicky. Kdybyste chtěla ráda prodam

eithelwing
6. kvě 2022

Nejvíc jsem paradoxne prodala na blesaku. 😄 Ale dala jsem velmi nizke ceny.

sona250
6. kvě 2022

@pomoztekacence mate fotky?