Jak obléct miminko do kostela, když je venku horko?

anke
2. čer 2008

Ahoj,

za tyden jedeme na svatbu s nasim 2-mesicnim chlapeckem. Ma tam byt 60min mse + 60min obrad.
Bojim se, aby mi prcek nenastydnul z toho prechodu chladno - horko. Nemate nejaky tip, jak to zaridit, aby ten teplotni sok byl co nejmensi? Diky za nazory ...

jastericka
2. čer 2008

ahoj andke. Ja by som to asi vyriešila tak, že do kostola by som ho zabalila do zavinovačky (ak sa ešte zmestí 😅 ) a potom vonku by som ho vybrala, asi len to ma napadlo.

minea
2. čer 2008

Asi bych na obřad vzala zavinovačku a na mši bych se někam vytratila 😎

pietra
2. čer 2008

ak bude drobec v kociku, tak ho len zakry dekou
my sme boli minuly rok na svadbe, mala mala 7 tyzdnov a nakoniec som s nou cakala pred kostolom, lebo asi bol pre nu ten teplotny rozdiel sok a plakala a plakala a ked sme vysli von, tak sa utisila

bzunda
2. čer 2008

Ahoj Anke, taky bych asi sáhla po zavinovačce, případně bych dala miminku i svetřík a teplejší čepičku, pokud tam bude moc zima. Když ho budeš chovat, tak mu taky bude tepleji. Záleží na tom, jak ten teplotní rozdíl bude veliký. Ale překvapuje mě délka obřadu, my jsme měli svatbu se vším všudy (i se mší) asi hodinu 😕

anke
autor
2. čer 2008

Holky, diky za rady. Do zavinovacky uz se nevejde, ale necham ho v kocarku a zabalim do deky. Kdyz priklopim kocarek nahore tim vrchnim dilem, tak by se vevnitr mohlo udrzet celkem teplicko a venku to pak vsechno sundam. A kdyz bude moc zima, tak pujdeme pryc. A dobry tip, na msi asi zustanem venku.

bzunda: me to taky prekvapilo, ze je to tak dlouhe 🙂 ja mela svatbu v Obrim akvariu a cele to trvalo max. 20 minut 🙂))