• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak obléct miminko v zimě, až půjdeme z porodnice?

8. ledna 2008 
Ahojte,chtěla bych vás poprosit o radu,co mám obléknout miminku v zimě,když půjdu z porodnice?mimčo čekáme na konci ledna.nevím, co všechno mu mám obléknout,když bude v zavinovačce a ve fusaku.
7. led 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja bych to zas tak neresila, teplicka bude mit dost, tak bodycko a nejaky teplejsi kabatek, dupacky a hlavne cepicku :slight_smile:
7. led 2008 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: :wink: a ponožečky :grinning:
8. led 2008 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...nas maly sa narodil v polovici ledna a ked sme isli z porodnice bolo minus 10 :unamused: . obliekla som mu bodycko s kratkym rukavom, ponozecky, na to dupacky, tenky kabatik, dve tensie ciapocky, supla ho do perinky a do fusaku a cez tvaricku mu dala dve latkove plienky, aby sa nenadychal toho studeneho vzduchu.
cesta autom z porodnice nam trvala 10 minut :slight_smile: ,takze sa nestihol ani prehriat :wink:
8. led 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este som zabudla na rukavicky :wink:
8. led 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz jsem si vezla z porodnice prvni dite, tak jsem mela dupacky ponekud vetsi velikosti a byly propinaci v rozkroku. Kdyz jsem ji pak vybalila, tak mela nozicky z tech dupacek venku prostrceny dirama mezi knoflikama :slight_smile: :slight_smile: takze ponozky fakt doporucuju :grinning:
8. led 2008 v 16:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek