Jak oblékáte mimi do hluboké korbičky v těchto mrazech?

chucky83
8. pro 2012

Na procházku cca. 1 hodinu? Prosím napište vrstvy oblečení, nejsem si s sebou jistá.

camelinka
8. pro 2012

Naše malá ve věku vašeho prcka v zimě mívala punčochy, body s dlouhým, mikču, čepici, rukavice,kombinézu a fusak.Každý mrně je jiný, některý je zmrzlík a potřebuje víc, některé míň, to okoukáte 😉

mirusak1
8. pro 2012

Nasemu mrnouskovi davam body s dlouhym, tricko nebo mikcu, puncochy (nebo polodupky, ale na nich pro sichr teplejsi ponozecky), cepici, kombinezu a fusak. Rukavice nedavam, na kombinezce jsou ty otaceci rukavky na styl rukavic. Ted v tech velkych mrazech jsem jeste jednu deku dala na dno korbicky pod nej a jednou ho jeste prikrivam, chci mit jistotu, ze je v teploucku 🙂 Chce to vyzkouset, kdyz jsem si nebyla jista, tak jsem po prochajde sahla do fusaku a mel tam krasne teploucko a maly mel teploucke i rucky, pritom doma je ma casto studene, takze jsem si overila, ze je mu tam dobre 🙂

ckei
8. pro 2012

Na dně korby deka, malej má jednu slabší čepičku a na to klasickou zimní, body s dl. rukávem, na tom mikinku, polodupačky a teplé ponožky, kombinézu a fusak a na něm ještě deka 😉

marecek4
8. pro 2012

dítko má mít o jednu vrstvu víc než dospělý-plus fusak,deka a kočárek-mělo by to stačit,ale jak píše camelinka-každé dítko je jiné,takže sledovat-jestli je dítku zima nebo teplo se nejlíp pozná za krčkem-ne na rukách nebo nose-ty samozřejmě jsou studené jako první,já dávala normálně dupky-buď sameťáky bez punčošek,nebo bavlněné s punčoškama,podle kombinézy ještě ponožky nebo bačkůrky,pokud byla bez ťapek,bodyko třeba KR,triko,mikču nebo svetřík a kombinézu-na začínající zimu jsem měla flízový a na velkou zimu oteplený,přehrnovací rukavičky jsou fajn,ale bohužel ne na každé kombinézce

maudn
8. pro 2012

ahoj, já taky nevím, tak dávám, co nejvíc. Overal, teplé punčochy, na to takovou tu dvoudílnou chlupatou kombinezu (nevím, jak se tomu říká) a na to zimní kombinézu a dám do fusaku z ovečky, na hlavu kulich a krk položím šálu

cervena_vila
8. pro 2012

A dobré je mít něco z pravé vlny. Já si to už neumím představit bez merino body a vlněných punčoch a babiččiného svetru a kamašek.

aajda
8. pro 2012

Záleží na dítěti a fusaku. A taky na tom, jak z toho fusaku kde vyndáváte... Pod fusak jsem dávala rychlozavinku, ale spíš na změkčení. Do fusaku jsem dávala jen body s dlouhým, mikču s kapuckou, tepláčky a teplé ponožky, plus tedy čepici. Kombinézu jsem do fusaku nedala ani jednou. Párkrát v těch největších mrazech, kdy jsme ven musely, jsem dala flísový overal navíc.
V čekárně u doktorky jsem sice vypadala jak tyranka, ale ve fusaku měla teplíčko a ven jsem ji vyndavala vždy teploučkou.

janistr
8. pro 2012

Já taky kombinézu nedávám, máme hodně teplý fusak. Dávám merino body a kamašky, teplé ponožky, svetr s kapucou, kukličku a rukavičky.

xvitk101
8. pro 2012

Jak píší maminky, je to o dítěti i fusaku. My máme z berana a je teploučky. V zimě jsem běžně dávala body s dl. rukávem, punčocháče nebo polodupačky, kombinézu s delšími rukávky, co sloužily jako rukavice, čepičku. V kočáru jsem měla permanentně na dně složenou deku, na ní fusak. V těch velikých mrazech, když jsem musela ven a nebo při delším pobytu na horách jsem dala navíc ponožky, svetr nebo mikinu, jemnou čepičku a na ní zimní a přes fusak deku. Takhle nabalený to zvládl malý venku i 3 hodiny a celé to prospal. Vždy jsem ho vyndala a byl krásně teplý.

jennynka5
8. pro 2012

Ja davam body s dlouhym rukavem, sametove dupacky,mikinku,cepici s kozesinkou uvnitr, kombinezu s rukavickama, pak fusak a pod pripadne i na fusaku mam deku.

mafeska
9. pro 2012

Týjo po přečtení příspěvků mám pocit že malou vyletňuju 😖
Dávám bavlněné body, svetr (čim silnější tím lepší) nebo mikinu, teplé punčochy, na to teplé ponožky, zateplené kalhoty, silné rukavičky a zimní vlněnou čepičku, zimní bunda s kapucí, v korbě 1 deka na ležení a 2. hodně silná na přikrytí, je zabalená a kouká jí jen oči nos a pusa. Fusak se mi do korby nevejde, po novém roce budu stěhovat do sporťáku sice ještě nesedí ale v korbě už je jak sardinka chudák kor v tom zimním oblečením. Ven chodíme jen do -5.

andelka
9. pro 2012

Body s dlouhým, polodupačky, ponožky, tričko, mikinu (slabou)..na to kombinézu, čepku bavlněnou( kombinéza má kapuci), rukavičky bavlněné..fusak Emitex, nánožník.Po fusakem mám deku.
Dneska spal v -8 venku 2hodiny 🙂 předevčírem 3,5h

butterfly
9. pro 2012

Já dávám body s dlouhým rukávem, silnější polodupačky nebo punčocháče, na to kombinézku, rukavičky a čepičku a fusak.

augustka
9. pro 2012

Já dávám body s dl. rukávem, tričko, podkolenky a teplejší ponožky, polodupky, rukavice, čepici, kombinézu, fusak zimní ještě s jarní vrstvou a pak slídu. Malá vydrží spát venku i 3 hodiny, tak chci mít jistotu 😉

stellamax
10. pro 2012

Já dávám body s dlouhým rukávem, kalhoty, ponožky a tenkou mikinu, čepici. Fusak máme Bunker. Úplně to stačí.

steepaankaa
21. pro 2012

Tak určitě body, punčošky, nebo dupačky, triko s dl. rukávem, svetr-mikču, kalhoty-lacláčky, lehčí bundu a zimní kombinézku, čapku a do zimního fusaku

jancip
21. pro 2012

U miminka jsem dávala body, dupačky, mikinku, teplé ponožky a v rychlozavinovačce rovnou do fusaku. Když byla víc zima, dala jsem přes fusak ještě deku. Vždy jsem pak zkoušela po vyndání malého, jestli je teplej, byl, takže jsem víc vrstev nedávala. Kombinézku jsem dávala jen do autosedačky.