• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaká je vaše oblíbená značka dětského oblečení?

27. května 2009 
Takove tema jsem nenasla. Ale pokud existuje, klidne me tam presmerujte :wink:

Zajimaji me znacky (obchody) obleceni nejen pro kojence, ale take pro odrostlejsi deti :sunglasses: Maminky pochlubte se, jake znacky nejradeji nakupujete pro svoje zlaticka :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mam rada H&M,tam maji pekne veci a ani moc drahe a vydrzi a hlavne tam kupuju kalhoty.
C&A-taky pekne a dostupne veci financne ,ale tam se me nelibi kalhoty .a tady kupuju zase bundy,
takko je dobry
a pak par veci Benetton,esprit :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Next, HM, CA, Cherokee..
25. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja mam rada gap.... Zara. vertbaudet pacia sa mi veci od bebe dior açe nemam nato.... :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro dospele jednoznačně sport..adidas,neco umbro, nike málo kdy..
detské tesco,zase sport_sportisimo,ťamani,výprodeje.. tka nejak obecne co se mi líbí beru :grinning:

boty v zirafkových obchodech, bata,sport :wink:
25. kvě 2009 ve 12:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro dospělé- abercrombie, american eagle, aeropostale, Ajc by arizona, a jinak vše co se mi líbí
pro děti- next, early days, h§m, gap
25. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
HM, Next, Zara a Cherokee.
25. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zara, Gap, Mothercare, Next, Original Marines (krasne letne veci), Tommy Hilfiger, H&M atd.
25. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby Club(C/A),Cherokee(Tesco),KidVantage,Next,Frog,Impidimpi,K/Y,..................různě to kombinuju, :dizzy_face:
Botičky nakupuju v Renu,Humanicu,Hypernově apd.
25. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
adidas a puma,ale ne porad to bych se nedoplatila,prevazne boty tam kupujem
25. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boty jedině Žirafky nebo nějaký český...drahý je to teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
A jinak klasika Cherokee, HM, CaA, ale fakt to Tesco má dobrý věcičky :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám hrozne rada značku Frugi - je to biooblečko z UK, občas niečo kúpim z Nextu, spodné prádlo pre malú (body, tričká) od Petit Bateau, La Redoute.
25. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zatiaľ som ešte u nich topánky nekupovala, ale hrozne sa mi páči táto značka www.shooshoosusa.com
25. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mne se prave hodne libi detske vecicky v Marks & Spencer. Co na ne rikate?
27. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
senja, ja vcera koupila Mie 3 krasny tilka, ale fakt super za 329 Kc. pro maly kluky tam maj fakt pekny veci. Jo, a super ponozky, jinde nekupuju :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
senja, aj my mame par veciciek z tejto znacky super kvalita ale u nas tento obchod s detskymi vecickami neni tak nemam az taku moznost.............my najviac next, hm, nike , adidas, cheroky ..............
27. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
H M,next,zara a inak vsetko co je kvalitne bavlnene a nie moc blaznivo farbene.
27. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj v Zare majú celkom fajn vecičky...(aj pre mamičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: )
27. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja som závislá na Nexte :dizzy_face: to je moje potom HM,MEXX :dizzy_face: :slight_smile: :wink: inak myslím,že je tu podobná témička "Nákupné maniačky"tam sa tiež rozoberajú značky oblečka baby tam dávajú aj linky na veci :dizzy_face: ale dlho som ju nevidela idem pohľadať :wink: :slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek