Jaké body vám vyhovovalo přes látkové pleny?

suzancha
12. led 2014

Maminky látkařky, mohla bych vás poprosit o vaši zkušenost, jaké body vám vyhovovalo přes látkové pleny? Nějaký konkrétní výrobce nebo značka? Body nám jsou ve většině případů krátké, mám extentory, takže si je nastavuji. Ale dávám malé i návleky a ten extendor je takový ošklivý...a nyní jsem narazila na jedno body, které je úžasně dlouhé. Jenže jsme ho dostali a není na něm žádná cedulka výrobce. Jen teď už vím, že nějaká bodýčka mohou být dobrá i s látkovou plenku, ale nevím, kde hledat. Za vaše typy a zkušenosti budu moc ráda. Děkuji. 🙂

zlatelevizeedna
12. led 2014

Carter's jsou dlouhá a užší, hezky sedí a drží tvar i po vyprání, což teda např. body z Tesca ani ne.

zlatelevizeedna
12. led 2014

Jo a přímo na látkovky šije třeba Anavy, ale jsou dražší.

sarkar
12. led 2014

Nejsem si na 100% jistá, ale myslím, že delší body mají i v Kiku nebo v Lidlu...Aspoň tam hodně často nakupuje na naší malou moje máma, taky máme látkovky a přijde mi, že ty jejich bodýčka sedí pěkně...

suzancha
autor
12. led 2014

@zlatelevizeedna a kde se u nás dají sehnat? nemůžu na internetu najít. Našla jsem jen carters.com

petkula
12. led 2014
suzancha
autor
12. led 2014

@petkula super, děkuji 🙂 kouknu tam na ně.

petkula
12. led 2014

@suzancha není zač a myslím, že i Lindex jsou delší.

kajalka
12. led 2014

Za mě vedou jednoznačně Lídlácký Lupilu. Kluk je má už 3 měsíce a furt mu jsou naprosto krásně. A cena? za babku.. 😉

cajomilka
12. led 2014

HaM, Lindex.

zlatelevizeedna
12. led 2014

@suzancha buď přímo z carters.com nebo od přeprodejců na bazarech

katyxq
13. led 2014

Taky hlasuju za Carter's 🙂 - kvalitní materiál i šití, jsou spíš delší než širší, přes látkovku perfekt, nejsou moc volné kolem krku a vystřih pak dítě nemá až někde na ramenou 😉.

kacenka1979
13. led 2014

nebo zkus zajet ted do nemecka maj slevy🙂ja tam nakoupila body v DM drogerii jedno 3 eura maji velikostne treba62/68 malemu jsou akorat a jeste tam kousek mista ma 😉 a material bozi! maj jak pres hlavu tak rozepinaci z boku na bok...ty zboznuju...navic kosmetika za babku ....vse od nivea cca 1,35 do 2,40...pak prasek obr vyber ne jak tady ...fakt se vyplati tam jet...jinak tam maj dupajdy atd....fakt vse🙂

kathy.skal
13. led 2014

nám seděly i body z Tesca, FaF

limpopocz
13. led 2014

Dobrý den, máme v nabídce spoustu krásných bodýček i na látkové planky: http://www.limpopo.cz/kojenecke-potreby/detske-...