(Jaké) Máte zkušenosti s oblečním s UV filtrem?

lsx
24. kvě 2011

Oblečení s UV filtrem, máte ho někdo pro svoje děti? Koupit ano nebo ne, stačí krémy?

kutcher
2. čer 2011

@lsx My máme jen uv plavky, uv neopren a uv triko se šortkama a čepičkou na pláž, běžné oblečení ne.

ladik1
11. kvě 2015

Zkusím obnovit téma 🙂 Jaké maté zkušenost, jakou značku doporučíte?A kde je největší výběr UV oblečení?? Díky za rady!!

editah222
11. kvě 2015

Mám pro děti plavkové trička a šortky s UV filtrem. S krátkým rukávem z Nextu a s dlouhým značky O Neill a jsem s tím moc spokojená. Jen nám teda po dovolené nikdy nevěří, že nám svítilo sluníčko :D

ladik1
11. kvě 2015

@editah222 : Dceři právě že kožní dr. zatrhla pobyt na slunci, tak to je přesně to co potřebuju 😀 Next by mě nenapadl... díky za typ 😉
Ještě někdo něco, třeba e-shop? Našla jsem pár, ale veskrze mají max 2 věci na výběr ☹

editah222
11. kvě 2015

@ladik1 Plavková trika s UV filtrem 50+ mají i v HMku. Pro sebe mám trika s Decathlonu a pokud jsem se dobře dívala tak tam byla i pro děti.

naturbabyshop
13. kvě 2015

Pro malé děti se UV filtr určitě vyplatí, hlavně pokud plánujete pobyt na sluníčku. Při nákupu si nezapomeňte zkontrolovat certifikát 🙂 Pro nejmenší děti doprodáváme zboží z loňské sezóny - plavečky, trička do vody, kloboučky a brýle. http://www.naturbabyshop.cz/kategorie/slunecni-...

myskin
26. kvě 2015

Kupovala jsem dceři po neštovicích, v červenci. Měli jsme značku Reima, třeba triko bylo z krásně chladivého materiálu a hodně rychle schlo.

kocour1
26. kvě 2015

Já kupuji dceři od půl roku a musím říct, že např. na letní dovolené u moře je to nenahraditelný pomocník...samozřejmě ji namažu, ale díky tomu triku se nemusím strachovat, že je málo apod...a ta čepička k tomu je ideální - nepadá, stíní, dobře schne...takže určitě bych pořídila aspoň tu čepičku (pampaliny kšiltovka) a pokud jedete k moři, tak i triko🙂

ladik1
27. kvě 2015

@myskin Reima se mi taky líbí, ale ty ceny teda mazec 🙂 i když nové uv obleení celkově je celkem drahé...

ladik1
27. kvě 2015

Jinak my to nakonec vyřešili tak, že jsem koupila dvoje bazarové, 1 nové a ještě jednu soupravu jsme nechali ušít na zakázku - ta je materiálově nejpříjemnější, lehounká.... dcera totiž nemůže na sluníčko, takže jsme potřebovali víc outfitů na střídačku - máme tedy 2x klobouk (z Tchiba a Iplay, nebo tak nějak), soupravy (jedna od českého výrobce, druhá taky TCM) a jedna souprava od paní z fleru a samozřejmě uv plaveckou kombinézu (taky tady z bazarku a pěknou)...doufám, že nám to všechno dobře poslouží 🙂 a díky za rady a typy všem! 😉

naturbabyshop
28. kvě 2015

Máme skladem poslední kousky malých plaveček s UV filtrem pro děti od 0 do 3 měsíců - doprodáváme loňskou kolekci za loňské ceny. K mání je několik posledních triček i kalhotek. Jedná se o certifikované zboží BabyBanz.

myskin
28. kvě 2015

@ladik1 zrovna Reimu jsem sehnala za fakt dobrou cenu, chce to kupovat dopředu, mívají slušné ceny loňských kolekcí. A Reimu miluju, máme od nich kombinézy, bundy, čepice, rukavice,.....A dobře se pak prodává v bazárku.

ladik1
29. kvě 2015

@naturbabyshop Koukala jsem i k Vám, bohužel my jsme už velicí - na malinké děti je toho výprodejem celkem dost, ale ne na ty větší... nebo jsem zaspala dobu a shánime klasicky na poslední chvíli 😀 ale díky!

naturbabyshop
29. kvě 2015

@ladik1 Bohužel - letos maminky nakupovaly s předstihem a tak máme jen posledí zbytky ☹

mishkin
31. kvě 2015

@ladik1 Dobry vecer, pokud jste si jeste nic nevybrala, podivejte se i do naseho e-shopu 😉 Take sice mame jiz jen par kousku, ale jsou to moc pekne a vysoce kvalitni kousky 🙂 http://www.babyinstyle.cz/PLAVKY-c6_0_1.htm
Preji krasny vecer, Michaela