Jaké oblečení dáváte přes objemné látkové pleny?

kkoudelka
17. dub 2011

Dobrý den, nenašla jsem tento dotaz na koníkovi ani jinde na netu, tak snad se nebudu opakovat... a cca 700 stran o látkových plenách nemám sílu číst. 😒 Vážně uvažuji o používání látkových plen a jediné z čeho mám trochu obavy je oblečení pro miminko s látkovou plenou. Nemáte problémy s oblečením přes objemné látkové plenky? Kupuju si oblečky od vel. 62, ale kamarádka mě dnes odrazovala od plen s tím, že se mi do normálních věcí miminko nevejde.

katchi
17. dub 2011

Ahoj, neboj se toho, vsechny maminy, ktere pouzivaji latkovky, tak preci taky oblekaji deti do normalniho obleceni. stejne dost casto oznaceni velikosti neodpovida, tze se budes muset ridit tim, ze neco holt koupis, ozkousis a pak uvidis. A kdyztak doporucuju tuto vec: http://tulenik.cz/index.php?main_page=product_i...

reruna
17. dub 2011

Ahoj, nejmenší velikost asi nevyužiješ (nebo ne moc dlouho), ale já používám úplně normální oblečení (občas třeba body větší velikosti), žádné extra značky...jestli čekáš mimčo normální váhy a velikosti, tak si nakup bodýčka a dupačky nebo polodupačky v. 62 a 68 a určitě nebudeš mít problém

innes
17. dub 2011

Určitě se toho neboj, spousta maminek, včetně mě látkuje a děti jim nahé nechodí 😀 Stačí bodýčka kupovat trošku větší,nebo používat extensory 😉 Jediný problém jsou u nás džíny - ty opravdu musí mít vyšší pas, jinak má dcera půlku zadku venku, takže nosíme spíš legíny ai tu těch to je někdy tak tak - hlavně pokud má čč a svrchňáčky, u aio to nedělá - ty vyjdou v porovnání s papírovkama skoro na stejno. Jsou i značky oblečení, které se specializují na děti, co jsou v látce, já vím o Farmers. Zkušenější látkařky ti určitě poradí víc 😉

nika
17. dub 2011

Ahojki jsou vychytávky jako extendor na body, ale já ho moc nepoužívám malá má i tak dlouhý trup takže jedeme v body o číslo větší, jinak musím říci, že je málo oblečení do kterých se nevejdeme. co můžu doporučit - polodupačky, leginy, tepláčky později uplně bezproblémů, z kalhot laclíkové, je fakt že žádné extra uzounké riflíky a tak nemáme ale neberu to jako praktické.

andulinka
17. dub 2011

Ahoj. Já jsem měla malého z kraje ve čtvercovkách (klasika, co byla za nás) a přesto že se narodil jako "kus chlapa", nosil i 56. velikost. Pak jsem z čtvrcovak přešla na Imsácký plenky a taky v pohodě. 😉 🙂 Takže se vůbec neboj a směle látkuj. 😉

meleri
18. dub 2011

ahoj problémy jsme s tím měli kolikrát jsem to nemohla ani zapnout..prostě mám pocit že dnešní oblečení typu bodýčka pyžamka kolikrát nejsou dělané na látkové pleny..já vždycky dávala už větší velikost...a později jak byl starší tak se to už srovnalo...
zezačátku jsem dávala hodně trička,a le později jak začal chodit tak ta látkovka padala takže jediné co to drželo bylo bodýčko....pěkně široké bodýčka jsou ty tescové, ty jsou fajn...