• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké oblečení mimčům dáváte do fusaku?

4. ledna 2008 
Mam fusak z ovci vlny. Zajimalo by me, jake obleceni mimcum do te zimy oblikate.
Dik za odpovedi
2. led 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávám do fusaku i kombinézu..ale pod tím už má jenom štramplíky...
2. led 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky dávám i kombinézu a pod tím jen dupačky a bodýčko..Záleží jak je zvyklé miminko,jestli jsi ho zvykla na hodně teplo a nebo na cladněji.Maly má rad hodně teploučko :grinning:
2. led 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...já teda mám takový prošívaný fusak-mumii a dávám jáchymkovi takovou kombinézku(medvídek, zajíček, nejsou zas tak teplé), bodyčko s dl. rukávem a na ně tričko a punčocháky.POkud jdeme dělat parádu do společnosti dám mu punčocháky, katata, bodyčko s dl. rukávem ,mikinku a pak takovou teplejší mikinu a to jevše...jo samo rukavičky a kulicha :slight_smile:
2. led 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda asi oblíkám malou hodně, ale jakmile je nula a míň, tak dávám bodýčko, tepláčky, svetřík, kombinézku a do fusaku. Prý se mají miminka oblíkat do fusaku tak jako dospělí, když jdou ven, což by tak odpovídalo - bodýčko místo trika, svetr a kombinézka místo bundy. Ještě se mi teda nestalo, že by byla malá spocená, tak myslím, že jí vedro není..
2. led 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávám bodýčko, ponožky, tenký overálek, na to tlustý overálek (samet), rukavičky a fleecový kabátek. Jo a termočepičku, ta je fakt super - tenká a teplá. Do fusaku ještě dávám deku.
2. led 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš Edík procházkuje vždycky něco kolem 2 hodin, navíc má ručičky vždy jako mávátka vystrčená ven z fusaku (málem i korbičky :grinning: ), tudíž oblečení nesmím flákat. Mívá: bodyčko, tepláčky, teplý fusky (nebo ponožky a capáčky), tričko s dlouhým rukávem, tlustší svetřík, dvoje rukavičky (jedny podzimní a pod ně ponožky), dvě čepičky (jedna tenká bavlněná, na to tenčí fleecová) a kombinézu (asi na roční dítko, takže je mu poněkud větší) - a pak fusak. Máme obyčejnej teplej (asi PES uvnitř a venku bavlna, je tlustej, ale vlna by byla stopro teplejší). Myslím, že je to akorát - když ho vyndavám, má teplý nožičky i ručičky, ve fusáčku teplíčko, ale není zpocenej.
2. led 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já malýho tak nenabaluju. On se vždycky dost spotí i doma. Dávám mu bodýčko s dlouhým rukávem, punčošky, džínsy, mikinku, teplejší rukavičky, fleecovou čapku a zimní bundu. No a dám ho do fusaku. Ale normálního ne žádnýho s vlnou. no a je teplounkej(né jako že by byl teplej :grinning: ) a není ani spocenej. Takže nám to takhle stačí. :wink:
2. led 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nemame ani fusak, takze ji strojim vic: punsochy, kalhoty, bodycko, mikina, bunda, cepice a rukavice....a balim ji do deky
2. led 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, taky jsem nad tímhle už přemýšlela, tak já dávám punčocháče, teplý kalhoty prošívaný s vložkou), ponožky, body, triko a mikinu a bundu, nebo místo bundy a těch kalhot kombinézu, beranici jakmile je nula a míň, rukavičky fleecový a šup do fusaku (fusak starší s beránkem uvnitř, bavlna na vrchní straně), je teploučkej, není spocenej. Spíš přemýšlím nad botičkama??? Dáváte nějaký capáčky ???
2. led 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda lennis :grinning:
jojo já dávám ťapky na punčošky :wink:
2. led 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my jsme na tom stejně jako Marinka, tj. body s dlouhým rukávem, mikina či tenčí svetřík, punčošky, ponožtičky, kombinéza, fusák...a samo že čepičku, rukavičky nemusíme :wink: :grinning: Má ručičky furt venku a má je teplé.... malá je spokojená, není jí ani teplo, ani zima..... :sweat_smile:
2. led 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme dvě varianty, podle toho jak moc velká je zima :slight_smile: Buď punčošky(máme vyteplený a jsou moc šikovný) podšitý kalhoty, nátělník, triko, mikina a bunda + rukavičky a podšitá pletená čepička. Nebo když je hodně zima, tak zase punčošky, nátělníček, triko, svetřík a kombinéza +rukavičky a čepička které říkáme eskymák, je úžasně teplá a prckovi mooooc sluší :grinning:
Fusak máme s beránkem vevnitř. Jezdíme už ve sporťáku, tak mám strach aby mu nebyla zima, ale má vevnitř vždycky krásně teploučko.

lennis dávám na punčošky ještě ponožky a ťapky :slight_smile:
2. led 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že my asi oblíkáme málo :confused: ale Verunka si nestěžuje :grinning:.
Máme fusak emitex a dávám ji - bodýčko, tenounkej bavlněnej kabátek nebo tríčo a bundu, punčocháčky, slabý kalhoty (pláťáky) a teplý ponožky. Toť vše, jo vlastně čepici a někdy rukavičky :grinning:
Pokud je teda tak - 5 a víc, tak dostane místo kabátku svetřík. A když se oteplí a je k 5 nad nulou, tak zase dostane jen bundu (teda s bodýnem :grinning: ).
3. led 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj můžu se zeptat, až půjdu z porodnice a bude kolem te nuly jestli bude stačit, když miminko bude mít na sobě bodýčko z dlouhým rukávem takovej komplet bavlněnej tvoří ho kalhoty s kabátkem,svetr ponožky jednu bavlněnou čepičku a na to pletenou cepičku a rukavičky.A pak do autozavinovačky je hodně teplá.Porodnici máme přímo v bydlišti,tak to mám kousek.
3. led 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Onno, myslím, že to bude OK:wink:

Taky se přidám :wink: Máme hodně teplý fusak (do -10) :slight_smile: A dávám - body s dlouhým rukávem, punčošky (někdy vyteplený, někdy bavl. obyč.), kalhoty (tepláčky, rifliky apd.) , teplý capáčky, bundu a čepici. Nebo teplejší mikinu a zateplenou vestu. Čepičky máme vyteplené, rukavice dám jen někdy a to jen k vestě. Nebo když dáme kombinézu, tak pod ní jen bodýčko, punčošky a tenčí mikinku.
4. led 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
puncochy, body s dlouhym rukavem, mikinka, teplaky, bunda, boty, fusak a nazdar :grinning: Vzdy je tepla, nikdy spocena :wink:
4. led 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak u nás je to bodyčko s dlouhým rukávem,svetr,punčocháče,ponožky pak šup do kombinézy a do fusaku,ten ještě přikreju dekou a je to :slight_smile: .Samozřejmě čepičku :wink: .
4. led 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že asi oblékáme málo,ale malej je někdz i zpocenej , tak nevím
4. led 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
iza:Já oblíkám podomně,nechci aby malý byl choulostivý a věčně nemocný. :wink:
4. led 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek