Jaké oblečení mimčům dáváte do fusaku?

katynaa
2. led 2008

Mam fusak z ovci vlny. Zajimalo by me, jake obleceni mimcum do te zimy oblikate.
Dik za odpovedi

kupinka
2. led 2008

Já dávám do fusaku i kombinézu..ale pod tím už má jenom štramplíky...

zdenka26
2. led 2008

Já taky dávám i kombinézu a pod tím jen dupačky a bodýčko..Záleží jak je zvyklé miminko,jestli jsi ho zvykla na hodně teplo a nebo na cladněji.Maly má rad hodně teploučko 😀

iza
2. led 2008

ahoj...já teda mám takový prošívaný fusak-mumii a dávám jáchymkovi takovou kombinézku(medvídek, zajíček, nejsou zas tak teplé), bodyčko s dl. rukávem a na ně tričko a punčocháky.POkud jdeme dělat parádu do společnosti dám mu punčocháky, katata, bodyčko s dl. rukávem ,mikinku a pak takovou teplejší mikinu a to jevše...jo samo rukavičky a kulicha 🙂

marinka
2. led 2008

Já teda asi oblíkám malou hodně, ale jakmile je nula a míň, tak dávám bodýčko, tepláčky, svetřík, kombinézku a do fusaku. Prý se mají miminka oblíkat do fusaku tak jako dospělí, když jdou ven, což by tak odpovídalo - bodýčko místo trika, svetr a kombinézka místo bundy. Ještě se mi teda nestalo, že by byla malá spocená, tak myslím, že jí vedro není..

minea
2. led 2008

Já dávám bodýčko, ponožky, tenký overálek, na to tlustý overálek (samet), rukavičky a fleecový kabátek. Jo a termočepičku, ta je fakt super - tenká a teplá. Do fusaku ještě dávám deku.

niega
2. led 2008

Náš Edík procházkuje vždycky něco kolem 2 hodin, navíc má ručičky vždy jako mávátka vystrčená ven z fusaku (málem i korbičky 😀 ), tudíž oblečení nesmím flákat. Mívá: bodyčko, tepláčky, teplý fusky (nebo ponožky a capáčky), tričko s dlouhým rukávem, tlustší svetřík, dvoje rukavičky (jedny podzimní a pod ně ponožky), dvě čepičky (jedna tenká bavlněná, na to tenčí fleecová) a kombinézu (asi na roční dítko, takže je mu poněkud větší) - a pak fusak. Máme obyčejnej teplej (asi PES uvnitř a venku bavlna, je tlustej, ale vlna by byla stopro teplejší). Myslím, že je to akorát - když ho vyndavám, má teplý nožičky i ručičky, ve fusáčku teplíčko, ale není zpocenej.

sokolka
2. led 2008

Tak to já malýho tak nenabaluju. On se vždycky dost spotí i doma. Dávám mu bodýčko s dlouhým rukávem, punčošky, džínsy, mikinku, teplejší rukavičky, fleecovou čapku a zimní bundu. No a dám ho do fusaku. Ale normálního ne žádnýho s vlnou. no a je teplounkej(né jako že by byl teplej 😀 ) a není ani spocenej. Takže nám to takhle stačí. 😉

kristi
2. led 2008

my nemame ani fusak, takze ji strojim vic: punsochy, kalhoty, bodycko, mikina, bunda, cepice a rukavice....a balim ji do deky

lennis
2. led 2008

Ahojda holky, taky jsem nad tímhle už přemýšlela, tak já dávám punčocháče, teplý kalhoty prošívaný s vložkou), ponožky, body, triko a mikinu a bundu, nebo místo bundy a těch kalhot kombinézu, beranici jakmile je nula a míň, rukavičky fleecový a šup do fusaku (fusak starší s beránkem uvnitř, bavlna na vrchní straně), je teploučkej, není spocenej. Spíš přemýšlím nad botičkama??? Dáváte nějaký capáčky ???

sokolka
2. led 2008

Ahojda lennis 😀
jojo já dávám ťapky na punčošky 😉

silvik
2. led 2008

Ahojky,
tak my jsme na tom stejně jako Marinka, tj. body s dlouhým rukávem, mikina či tenčí svetřík, punčošky, ponožtičky, kombinéza, fusák...a samo že čepičku, rukavičky nemusíme 😉 😀 Má ručičky furt venku a má je teplé.... malá je spokojená, není jí ani teplo, ani zima..... 😅

navi
2. led 2008

tak my máme dvě varianty, podle toho jak moc velká je zima 🙂 Buď punčošky(máme vyteplený a jsou moc šikovný) podšitý kalhoty, nátělník, triko, mikina a bunda + rukavičky a podšitá pletená čepička. Nebo když je hodně zima, tak zase punčošky, nátělníček, triko, svetřík a kombinéza +rukavičky a čepička které říkáme eskymák, je úžasně teplá a prckovi mooooc sluší 😀
Fusak máme s beránkem vevnitř. Jezdíme už ve sporťáku, tak mám strach aby mu nebyla zima, ale má vevnitř vždycky krásně teploučko.

lennis dávám na punčošky ještě ponožky a ťapky 🙂

slevik
3. led 2008

Tak koukám, že my asi oblíkáme málo 😕 ale Verunka si nestěžuje 😀.
Máme fusak emitex a dávám ji - bodýčko, tenounkej bavlněnej kabátek nebo tríčo a bundu, punčocháčky, slabý kalhoty (pláťáky) a teplý ponožky. Toť vše, jo vlastně čepici a někdy rukavičky 😀
Pokud je teda tak - 5 a víc, tak dostane místo kabátku svetřík. A když se oteplí a je k 5 nad nulou, tak zase dostane jen bundu (teda s bodýnem 😀 ).

onno
3. led 2008

Ahoj můžu se zeptat, až půjdu z porodnice a bude kolem te nuly jestli bude stačit, když miminko bude mít na sobě bodýčko z dlouhým rukávem takovej komplet bavlněnej tvoří ho kalhoty s kabátkem,svetr ponožky jednu bavlněnou čepičku a na to pletenou cepičku a rukavičky.A pak do autozavinovačky je hodně teplá.Porodnici máme přímo v bydlišti,tak to mám kousek.

natalien
4. led 2008

Onno, myslím, že to bude OK😉

Taky se přidám 😉 Máme hodně teplý fusak (do -10) 🙂 A dávám - body s dlouhým rukávem, punčošky (někdy vyteplený, někdy bavl. obyč.), kalhoty (tepláčky, rifliky apd.) , teplý capáčky, bundu a čepici. Nebo teplejší mikinu a zateplenou vestu. Čepičky máme vyteplené, rukavice dám jen někdy a to jen k vestě. Nebo když dáme kombinézu, tak pod ní jen bodýčko, punčošky a tenčí mikinku.

alcatko.j
4. led 2008

puncochy, body s dlouhym rukavem, mikinka, teplaky, bunda, boty, fusak a nazdar 😀 Vzdy je tepla, nikdy spocena 😉

konoupek
4. led 2008

Tak u nás je to bodyčko s dlouhým rukávem,svetr,punčocháče,ponožky pak šup do kombinézy a do fusaku,ten ještě přikreju dekou a je to 🙂 .Samozřejmě čepičku 😉 .

iza
4. led 2008

tak koukám, že asi oblékáme málo,ale malej je někdz i zpocenej , tak nevím

zdenka26
4. led 2008

iza:Já oblíkám podomně,nechci aby malý byl choulostivý a věčně nemocný. 😉