Jakou vel. kupujete zimní oblečení pro kluky (11 m.)?

veverka_
15. bře 2011

děkuji verča

cikilik
15. bře 2011

My máme velikost č. 80,ale třeba zahradníčky jsou zahnout,tak máme i 86.

mamkamarketa
15. bře 2011

tohle je desne individulani. tabulkove dite ma velikost asi 80, jenze tabulky jsou jedna vec a realita jina. treba muj syn ,ma minimalne o velikost vetsi telicko nez nozicky. takze on v tomhle veku mel trika 86 a kalhoty 80. nekdy i 74 zalezi podle firmy. kazdy ma taky jine velikosti.

andyalukasek2008
15. bře 2011

My měli v 9 měs velikost kombinézy 80-ku 😅 , takže je to opravdu velmi individuální 😀 ...

andyalukasek2008
15. bře 2011

😉 A teď jsem koukala na fotky, že v 11-ti měs měl Luky oblečky něco 86 něco 92 🙂 ... Takže to je opravdu indi vindi...
Ale Luky je mimořádně vysoký na svůj věk i teď...

luthien.k
15. bře 2011

To je fakt zbytečný zatím řešit, my máme 86ku dneska, protože je prcek, a to má skoro dva roky.

pattie
15. bře 2011

To je strašně individuální, každé dítě je jinak veliké a každý výrobce dělá ty velikosti jinak. Jestli to chceš kvůli nějakým slevám, co teď jsou, tak bych to nekupovala, protože příští rok se Ti bude líbit třeba něco jiného, nebo něco dostaneš... nebo zjistíš, že co Ti přijde praktické teď, tak až bude malej capkat, tak už tak praktické nebude 😉 já takhle koupila loni bundičku pro dcerku a ani jednou jí neměla na sobě

lamarika
15. bře 2011

V té době jsme měli něco 74, něco 80 a něco 86 😝 Záleželo na věci a značce. Já bych se na nakupování áááááážžžžž takhle daleko vyprdla. Myslím, že to nejseš schopna odhadnout a v závěru to nebudou ušetřené peníze, ale vyhozené peníze 😉

andelka
15. bře 2011

Já dokážu odhadnout velikost tak na půlrok dopředu, resp. dokázala jsem. Dany rostl podle tabulek. Takže co jsem v jeho 4měsících koupila na 9-12měs. tak to mu teď opravdu je. Má v 10 měsících přes 9kilo a 77cm, takže většinou nosí 80. Na léto jsem kupovala 86. Na podzim zatím ne. Miminka rostou tak +- podobně, ale potom už jsou rozdíly.

weri1
15. bře 2011

tak to asi nejde říct, každé mimi je jinak velké, my máme v 7 měs. 74-80. DOpředu nic nekupuji, kupuji zrovna co je potřeba aktuálně. Taky každý výrobce má jiný číslování

verusinek
15. bře 2011

Taky bych to asi moc s nakupováním, takhle dopředu nepřeháněla, Nikolásek měl na roce velikost 74, něco hodně málo 80 a teď stále nosí 80tku a to mu bude za měsíc rok a půl.....

beruska2x
15. bře 2011

Taky bych nedelala zasoby moc dopredu - nas ma cca 2,5 roku, vypada na 3 roky a obleceni - neco 92, vetsinu 104 a treba slipy na 4 - 6 let 😝 😀 tak si to preber... 😉

janicka006
15. bře 2011

Nedělala bych zásoby,přesně jak tady bylo řečeno...protože my jsme z porodnice přijeli s velikostí 62...68 moc nedala,74 úplně přeskočila a rovnou jsme šli na 80,kterou jsme měli od cca6m.Teď se "zastavila" a s 86 myslím ještě vydržíme...Máme teda holčičku...ale myslím,že na začátku je to celkem fuk....rychle nebo nerovnoměrně může vyrůst jak kluk tak i holčička..

veverka_
autor
18. bře 2011

🙂 😉 díky holky

hanna1170
5. dub 2011

Ahoj, já jsem něco koupila tady, jen měnili to tam celé tak zkuste mrknout: http://www.houseboard.cz