Kde jste na internetu nakupovaly oblečení na miminko?

1luciferka1
25. dub 2011

Jsem v nemocnici kvůli hrozícímu předčasnému porodu a jelikož nemám doplněnou výbavičku, prosím o radu, kde přes internet koupit hezké oblečení na miminko (body a dupačky) a taky bych potřebovala koupit kvalitní kojící podprsenku. Tak prosím o tipy 😉

helenaos
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
johanasnohama
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
chris_n
25. srp 2014

mimibazar

rulfici4
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
trestitko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kikimali
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fantaska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
indiska25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pajinka15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klara1985
17. led 2015

Ja jsem nakupuji na http://www.fashionforkids.cz/ a jsme moc spokojena. super ceny.. neokoukane veci 😉

domi_ves
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ludmilad
16. bře 2015

Tipů na dětské oblečení tady už je dsot, ještě k té podprsence - doporučuji koupit, až se vrátíš nebo aspoň teď vyzkoušet (bez toho se to špatně odhaduje), navíc se ti pak nalijou prsa a velikost pak nemusí sedět. Dobré a za slušnou cenu mají podprsenky v HM (s kosticí).

terkavlacilova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ala1970
5. kvě 2015
Uživatel ala1970 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ala1970.

Já kupuji nejčastěji přes heuréku a nebo jsem narazila na seznamu na http://www.skvele-pradlo.cz/, takový menší je, ale mají tam dobrý výběr. Cenově taky zajímavé.

lenula123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabran
26. čer 2015

Holky já koupila náshernou krajkovou podprsenku na kojení v Lidlu. A co se týká těch nákupů na dítě, tak nejčastěji kupuji na dupydup, kde mají úžasné věcičky od kojence až po větší děti za super ceny a ve výborné kvalitě a občas udělám větší objdenávku na brumlovi, to je sekáč, jednou za čas tam kouknu a když se mi tam něco líbí rezervuju si to, pak během 14 dnu ještě koukám, něco si tam přihodím, ať je to za 1500, pak neplatím poštovné, to asi tak 2x do roka...

nicoleta5
14. srp 2015

Já dětské oblečení nakupuji jedině zde www.modadeti.cz/detske-obleceni/ , zaujali mě širokým výběrem a přijatelnými cenami. S dopravou jsem vždy spokojená. Zatím jsem tam vždy vybrala pro děti co jsem zrovna hledala. A když nevyberu zde tak nejčastěji kouknu na heureku a podívám se kde co mají.

xcere100
14. srp 2015

Ahoj,
tak já jsem vše oblečení nakoupila od firmy Pixy baby. Česká výroba a krásné věci. A kojící podprsenku, je lepší do porodnice mít dvě 🙂 Tak jsem jednu koupila novou od firmy Anita a durhou v jiné barvě už použitou. A upřímně. Novou už bych nekoupila, je zbytečně drahá a ta použitá poslouží stejně ;)

sonyap111
15. srp 2015

nieco najdes aj tu
sonya-shop.sk

lusila001
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ketlin_1
8. zář 2015

já hodně nakupuji na svetmimi ale je pravda, že mají krásné oblečení , ale většinou to nemají na eshopu, takže pokud chci vyloženě oblečení, tak se vydám do opavy 😀 a odcházím s plnýma taškama a naprosto spokojená 😉

pavla2424
6. říj 2015

Mě se osvědčily oblečky od značky New baby. Krásné barvy a kvalitní látky. Koukněte se třeba na Heureka.cz, tam je toho plno 🙂

jana.kyralova
26. lis 2015

Já teď občas něco koupím na ProMaminky, mají teď právě i bazárek ... prodávají jak věci použité od maminek, z Feedo bazárku, tak i nové věci ... navíc ten web je super v tom, že za aktivitu sbíráte bodíky, které si pak směníte za dárky ... doporučuju

slunicko18
27. lis 2015

Za sebe můžu určitě doporučit Vsezaodvoz.cz . Pokud hlavně hledáte věci levně nebo zadarmo, určitě se to může mnoha maminkám, stejně jako mě, vyplatit. Jelikož zrovna nemáme peněz na rozhazování, odebírám odtud různé věci pro malé pravidelně a zatím jsem byla většinou spokojena. 🙂

ajapa
25. pro 2015

Děvčata za mě charitativniaukce.cz Je pravda, že 10% z výtěžku aukcí darujete, ale za tyto peníze jsou placeny obědy pro školáky. Jsem maminka dítěte, které bylo podpořeno a jsem za to nesmírně ráda.

prodejcebrno
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ammazonic
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nextka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
daripol
28. říj 2016

Ahoj, u mě byl porod také celkem nečekaný, takže jsem se dostala do podobné situace. Naštěstí se toho ale ujal manžel a udělal obrovskou objednávku tady : http://www.elektro-internet.cz/detske-zbozi/koj... oblečení přišlo rychle, navíc ceny mají opravdu nízké. Doufám, že to někomu pomůže

kachnicky
28. říj 2016

A nechces vyslat treba mamku, sestru, manzela nebo kamaradku na nakup? Pomoci mesengera by jste to zvladli 😉😉😉