Kde jste na internetu nakupovaly oblečení na miminko?

1luciferka1
25. dub 2011

Jsem v nemocnici kvůli hrozícímu předčasnému porodu a jelikož nemám doplněnou výbavičku, prosím o radu, kde přes internet koupit hezké oblečení na miminko (body a dupačky) a taky bych potřebovala koupit kvalitní kojící podprsenku. Tak prosím o tipy 😉

honzulka
25. dub 2011

Já kupuji na mibazaru...dají se tam sehnat moc hezé věcičky jak nové,tak nošené ale stále jak nové...

madormi
25. dub 2011

potřeby pro mimi, se mi líbí na www.babydream.cz, věci do postýlky a vše kolem na www.scarlett.cz, levné hadříky na www.kojenecke-obleceni.eu, pokud chceš starší tak mimibazar a aukro 😉

cermonca
25. dub 2011

Kojící podprsenku jsem kupovala tady a fakt spokojenost,po porodu jsem koupila další.
http://www.johany.cz/
Jinak hodně mimibazar 🙂

paulia
25. dub 2011

Zdravím,mám osobní zkušenost z www.mimibazar.cz a www.bazos.cz,oba jen dobré zkušenosti,je tam hodnocení prodávajících,to o něčem vypovídá.A přeji zdravé a usměvavé miminko 🙂)

romana29
25. dub 2011

vždyť tady na koníkovi je přece taky spousta prodávajících 🙂

marecek4
25. dub 2011

já jsem spokojená jak s už inzerovanýma-mimibazar,mimiaukce,aukro,koník,bazos a ještě k tomu internetové bazárky Vikísek a Laclík,a nové věcičky nakupuju na www.nextik.eu

lucie777
25. dub 2011

Oblečení sem nakupovala nový, hodně tesco, vyslala bych tam manžela, to by zvládl, jinak teď taky fandím mimibazaru, je tam toho mraky..

A podprsenku sem měla tuto http://www.carriwell.cz/podprsenky/podprsenka-n... černou a bílou a byla sem s nima 100% spokojená, byly pohodlný, seděly perfektně, prostě bez chybičky.. 🙂

mishky
26. dub 2011

ahoj. ja nakupuju na internetu pres www.hyperzbozi.cz. Hned si tam srovnam i ceny 🙂

petasa
26. dub 2011

ahoj,ja jednoznacne na mamitati tam maj vse a i prijatelne ceny

samik2008
26. dub 2011

Koník nebo MMB

hmtr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
johnatanka
26. dub 2011
vojtisek2007
26. dub 2011

laclik, brumla, detsky-svet, pink monkey, MMB, MMA, koník 😀

klosky
26. dub 2011
kikimaruska
28. dub 2011

Kupuji hodně na MMB i jinde, ale za mě doporučuji Amálka mimi. Mají jak nick na MMB,tak své stránky:
http://www.amalkamimi.cz/ mají velikánský výběr všeho, česká výroba a opravdu kvalitní a krásné věcičky hlavně pro miminka🙂.Kupovala sem tam malému bodyčka, dupačky, komplety, polodupačky a hlavně čepičky...i zimní rukavičky, pletené bačkurky... Na MMB jsem k objednávce dostala i zdarma třeba čepičku dle výběru a hlavně moc milé jednání a rychlé dodání🙂, na MMB nick Aleš Š. (amalkamimi) ID 46601 🙂

terde
30. dub 2011

Já kupovala kamarádce nějaké oblečení na www.4mum.cz . Paní byla strašně vstřícná a protože shodou okolností bydlela ve stejné čtvrti jako já, ochotně mi to donesla sama až ke dveřím domu ... doporučuju!!

musko
30. dub 2011

www.branakdetem.cz
detský bioobchod
a mmb

masula
1. kvě 2011

Ahojky, taky fandím mimibazaru, dají se tam sehnat krásné nové věcičky (ale i použité v perfektním stavu). 😉

martaska78
2. kvě 2011

já hodně nakupovala na MMA, dalo se vydražit i za 1,- 😉

wenluxima
2. čer 2011

Ahoj. Prosim o přesnou web adresu toho MMA
Diky

sayast
2. čer 2011

MMA mimiaukce.cz nebo mimibazar.cz 🙂

petrusam
2. čer 2011

nejvíc na mimibazaru 😉

iv45
12. srp 2012

nových věcí moc jsme moc nekupovali a nekupujeme ale za mě vedou bílé slůně-české, dupy dup, a obchůdek u lucinky 🙂

lukava
12. srp 2012

amalkamimi nebo jozanek maji krasne ceske veci, ale vetsinu jsme zdedili nebo koupili bazarkove 😉

svoba
14. zář 2012

pixybaby.cz - český výrobce, skvělá kvalita 🙂

ladenka
14. zář 2012

souhlasím s výše napsaným, akorát podprsenku jsem měla z www.astratex.cz a super

veronikaka
14. zář 2012

Rodila jsem taky předčasně a vše jsem nakupila v Tescu , když jsme přišli domů - prodávaj tam sady po 3-5 ks. V nemocnici jsem nic nepotřebovala, tam Ti to půjčí a na cestu domu jeden kompletek doma určitě najdeš. Jinak já mám zkušenost, co značka to jiná velikost a raději si na to chci podívat. Jinak z vlastní zkušenosti když budeš něco kupovat, tak popřemýšlej, aby si miminko co nejjednodušejí oblékala - co nejméně přes hlavu a nejlépe celo-rozpínací bodíčka ...

ebsian
14. zář 2012

Na MMB a zde na koníkovi, potom e shopy 🙂 Nejvíc nakupuji na internetu..Je to levnější a mám vycházky jen 4h, tak je to praktické. 🙂

monivo
14. zář 2012

Kojící podprsenky má dobré Anita http://www.spodni-pradlo-anita.cz/tehotenske-pr... Oblečky mají fajn i na www.dupydup.cz