• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde koupím dětské oblečení Next, Cherokee, Mini Mode?

24. července 2016 
Všude nacházím jen secondhand, dají se tyto značky pořídit i na nějakém web obchudku? (českém)
Popřípadně kde?
Děkuji
6. říj 2012 ve 03:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Já kupuji nové jen přes holky, co s tím kšeftují s Anglie, jinak nevím... :frowning2:
6. říj 2012 ve 04:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Next - jednak mají kamenné obchody v ČR - my máme např. v Brně, nebo kupuji přes mmb - od holek co zajistí nákup přes oficiální stránky Nextu, Cherokee koupíš v Tescu, anglické značky - nové oblečení - koupíš přes holky jak psala ladik1
6. říj 2012 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Next ma i eshop, sice se sidlem v anglii, ale postovne se neplati a zbozi je tady za 2 dny.
7. říj 2012 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
mini mode,minoti,cocodrilo,lindex,c&a,h&m - najdeš obchůdky určitě i poblíž k Vám,cherokee,F&F-tesco nebo najít na mmb v sekci nové zboží někoho kdo se tím zabývá-je tam toho hrůza
7. říj 2012 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Cokoliv se dneska dá na MMB zakoupit na objednávku.. z Anglie.. taky si v Anglii sama objednávám, zatím jen pro nás, a je to super, a hlavně za jiné ceny než u nás.
7. říj 2012 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Internetový obchod s novým zbožím Nextu skladem najdeš na stránkách www.enlandia.cz
mají i obchůdek v Pardubicích. A jde tam i objednávat.
13. únor 2013 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “diskuse opravdu neslouží pro prodej a propagaci vlastního bazaru”
5. únor 2014 v 17:54 • lenkanovotna1978
na facebooku ve skupince Tu oblečky
1. únor v 19:06  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Mamky ted jsem vlozila par kousku na kluka
24. črc ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek