Kde koupit oblečení Topolino?

mkr
14. říj 2009

ahoj, líbí se mi oblečení Topolino, nevíte, kde se dá v obchodě sehnat?

soanpe
14. říj 2009

http://www.ernstings-family.de/shop/servlet/efW...

tady vybereš z katalogu a přes někoho z MMB objednáš. NEbo levnější verze, pokud máš známého v Německu,tak ti to může objednat a poslat 😉

noangel
14. říj 2009

ten shop zasila do ceska 😎

beruska2x
14. říj 2009

pekny a kdo z MMB to objednava?

evaviki
14. říj 2009

Noangel, zasielaju do ceska??? Ja som sa tam zaregistrovala a jedina moznost pri objednani bola, ze mi napisali, ze to nachystaju na predajnu a ja si to pridem vyzdvihnut.. Takze neviem..
mkr, bud na MMB, alebo si zbehni do nemecka 🙂 Najblizsie do mas asi do drazdan, cca tak tri hodiny cesty.

noangel
14. říj 2009

jedno tema o tomhle shopu tady nekde je, baba si tam objendala a pak nevedela jak zaplatit tak sem ji to prekladala

evaviki
14. říj 2009

fakt?? Tak to je super, ja teda tiez nejak extra neviem nemecky, takze som asi nieco prehliadla ☹ No nic, idem skusit pohladat temu..

noangel
14. říj 2009

uz sem zkousela najit ale jmenovala se zase chytre "pomoc prosim neco. bla blabla...." takze sem nenasla ☹ ale urco slo zasilat do ceska i postovny bylo celkem rozumny nato jak je z nemecka drahy. je ale mozny ze to treba zmenily kdyz je chtely matky z MK vykoupit 🙂

evaviki
14. říj 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
tak temu som nasla, uz viem ako zaplatit, ale ci to posielaju aj do CR, tak to som nenasla.. zatial 😀

dagmik
14. říj 2009

na MMB prodává například ID 76346 nebo odkaz http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=76346, zkuste to, mohu vřele doporučit....je to jak píše soanpe, můžeš si vybrat v katalogu a přivezou ti to z německa nebo si můžeš přímo vybrat z jejich aktuální nabídky, která je průběžně doplňována...

evaviki
14. říj 2009

njn, lenze napr. pradlo, ktore stoji 4 eura, tak pani predava za 150 Kc.. Takze ak nie je postovne nejake moc drahe, oplati sa to objednat priamo v nemecku..

dagmik
14. říj 2009

evaviki, to je jasné, že to neprodává za cenu 4 eur, taky si pro to musí třeba zajet a něco stojí ta doprava, poštovné z německa si zrovna myslím, že docela drahé bude, pže je drahé i u nás....mně teda vyhovuje toto, jistěže kdyby si pro to člověk zajel do německa sám, pravděpodobně by to vyšlo o něco levněji, ale já na to teda nemám čas....takže pro mě je toto dobrá varianta

terezita
14. říj 2009

toz tak jsem jim tam napsala a uvidime, co odpovi.. 😉

terezita
14. říj 2009

tak do zahranici zbozi neposilaji..

evaviki
14. říj 2009

Dagmik, co sa tyka postovneho, tak nesuhlasim 😀 Ja som si objednavala veci z anglicka, aj z usa a z anglicka teda bolo lacnejsie postovne, ako po mne chceli tu (po prepocte ma vyslo na 80 Kc, pricom tu bezne chcu zasielkove obchody viac..)

silvia_tn
16. říj 2010

ahojte, ta znacka je super aj su kvalitne tie veci, na tento odkaz ma hodil google kedze chodim aj na tu ich nemecku stranku, mne manzel chodi na sluzobky do nemecka a vzdy mu nakazem nakupit nejake veci len nemavaju to iste v obchode co je na nete ale co uz ,vzdy nieco vyberie a tesim sa.

boobinka
3. únor 2012

zajímá mě, zda velikost oblečení Topolino souhlasí věku ? Samozřejmě přiměřeně 😉

tajemna30
3. únor 2012

@boobinka ahoj, co já mám zkušenost, tak je menší - ale mohu posoudit jen u mikinek. 😉

boobinka
3. únor 2012

@tajemna30 děkuji 😉 vím, že např. oblečení od NIKE je většinou větší od GAP zase menší a jelikož od Topolina nemáme zatím nic, nevím od čeho se mám odrazit 🙂 Objednám tedy větší, do toho určitě jednou dorostou 😀

helulela
3. únor 2012

@boobinka u nás vršky odpovídají, kalhoty beru o číslo menší, ale to u všech značek. U bund si ale vždycky nechám přeměřit délku, tam jsou rozdíly dost.

smardik
3. únor 2012

@boobinka jak co, třeba trička a mikiny podle mě odpovídají, kalhoty a tepláky beru určitě menší, vzala jsem 2,5letému synovi tepláky 98 a to má tak na vypadnutí, bundu a oteplováky dle rozměrů - ale syn 2 roky má zimní komplet topolino 86 a pořád má rezervu

tajemna30
3. únor 2012

@boobinka není zač, u Gapu to máme stejné také menší 😉 , nike nemám zkušenost, ale ono každé dítě je jiné my v 8 měsících máme 7,40 kg a 72 cm 😉

boobinka
3. únor 2012

jejda, to dcerka měla 7900g na začátku 4 m 😀 takže o tom, že je každé dítě jiné není pochyb 😀 syn je zase ve skoro 4 letech s 12kg a 95cm, holt mám extrémy 🙂 ale u oblečení není velikost jako velikost 😉

pjera
30. říj 2012

Ahoj, jestli máš ještě zájem o oblečení Topolino, není problém¨
Dej vědět na můj email pethanek@centrum. cz a ja ti pošlu odkaz na stránky s oblečením značky Topolino.

Petra

u_mrnousku
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barcca5
5. kvě 2013

taky kupuju synovi oblečení Topolino, objednávám z mmb 🙂

mandre
8. kvě 2013

Dá se objednat přímo u nich na stránkách a nechat si poslat na prodejnu např. v Německu a pak tam vyzvednout.

avojtiska
10. kvě 2013

Já kupuju na mimibambini.cz. Mají i oblečení Topomini pro malé mimča 🙂

u_mrnousku
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pjera
6. říj 2013

@terezita Ahoj Terezito, Topolino zasílá pouze do Německa a Rakouska
My pravidelně jezdíme pro zboží do Rakouska. Jestli chces, napiš mi a
můžem se domluvit: Můžu ti zajistit dovoz oblečení do Česka

Pjera

terezita
6. říj 2013

@pjera ja vim. ja s tim problem nemam, mame v nemecku rodinu a posilame k nim 😉