Kde koupit zimní kombinézu?

alca22
4. pro 2010

Potřebovala bych poradit. Nevíte některá o internetové adrese ze zimním dětským oblečením. Potřebuji pro syna kombinézu, a ještě jsem pořádně na nic nenarazila. Díky Alča

len.z
4. pro 2010

Já nakupuji hodně na Mimibazaru...mají tam i nové věci a rozhodně to vyjde levnější než na inter. obchodě, hlavně poštovné....... 😉

ferinka
4. pro 2010

Taky jsem kupovala novou na MMB od Topolina a super 😉

misicka455
4. pro 2010

Tak já nakoupila na aukru za super cenu a jsou jako nové 😉

pavcza
4. pro 2010

ahoj, taky doporučuju Mimibazar, fakt krásné věcičky, dají se sehnat nádherné i použité, ale samozřejmě i nové. Na aukru se taky dá sehnat pěkné, ale někdy se tam ta cena vyšplhá více.

evatk
4. pro 2010

my na mimibazaru, topolino, super cena ve srovnání s no name u nás v obchodě a o tloušťce kombinézy nemluvě, ale vím, že před pár dny tam už v nabídce nic moc nebylo, asi vykoupeno...?

kjajule
4. pro 2010

Taky doporučuji MMB ale je trošku pozdě na kombinézu , ted už bude asi menší výběr...☹...

editah222
4. pro 2010

Máme super kombinezu od Topolina z MMB, bohužel jsem koupila velikost tak tak na ted, takže jsem sháněla ještě jednu a koupila jsem zimní bundu + kalhoty z Tchiba (jde to sepnout zipem dohromady), aby měla v čem chodit i po vánocich. Na MMB už jsem nic pěkného nesehnala, ale nabídka je každý den nová takže třeba budeš mít štěstí 🙂

petrasafr
4. pro 2010

My máme kombinézu HM taky z Mimibazaru 😀 Ale jak píše Kjajule, kupovali jsme jí už v říjnu 😀

miminkopodruhe
4. pro 2010

Od narození prvního syna nakupuji vše na MMB. Na zahradu nošené oblečeníčko a na parádu nové. Když si vyberu firmu a určitý model, který by nám vyhovoval, vyberu podle nejlevnějšího a dobrých referencí a objednám 😉 . Jak píší holky, na MMB to vyjde levněji a hlavně poštovné si prodejci většinou určují dle tarifů ČP a ne pevnou sazbou, třeba 150 kč dopravné bez ohledu na to, zda posílají bryndáčky o minimální hmotnosti a rozměrech, nebo třeba odrážedlo. 😉

vojtisek2007
4. pro 2010

já objednala zateplený kalhoty zn.SUCCESS a kombinézy zn. Neverest taky na MMB tady a jsem teda maximálně spokojená, obchod se uskutečnil během dvou dnů, prostě paráda.
tady je odkaz : http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=37688

benjik
11. pro 2010

Já kupovala na brumlovi od Ladybird za 165,-.Ale sháněla jsem taky dost dlouho.

crca
11. pro 2010

Z Brumla.cz mám 90% oblečení pro děti-levné a hezké a pak taky nakupuji na MMB,kombinézy jsem jim kupovala taky na MMB -nové.zn Peng Ming a pohoda 😉

andelka
11. pro 2010

Já mám taky z Mimibazaru - za pár korun a super. 🙂

smardik
11. pro 2010

taky nakupuju na MMB - oběma dětem jsem koupila oblečení na zimu na MMB ale už někdy v září, jednu zimní bundu už někdy v srpnu ted už je na to dost pozdě a je to dost probrané

hanka10
11. pro 2010

My jsme koupili krásnou kombinézu z H&M

kristi
12. pro 2010

my mame Snoxx ,a le z Hervisu.....