Kde kupovat hezké oblečení pro děti ?

arianka
23. říj 2011

Máte někdo tip ? Ráda nakupuji online a marně hledám nějaké opravdu dobré weby, kde mají pěkné, moderní a desingové oblečení pro malé děti (kojence / batolata), ale zároveň normálně nositelné oblečení, ne pro recesi nebo jako dárek 🙂 Často užívám weby zahraniční, ale nechci věřit, že v Čechách neexistuje jediný opravdu dobrý web ???

dag84
18. čer 2014

Zdravím, moc pěkné oblečení na mimi mají v babybutik.ekosik.cz, už mám odtud několik kouskům a jsem spokojená 😉

veru1808
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
johanasnohama
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
poshme
4. srp 2014

A co se podívat k nám? 🙂 Máme skladem krásné DOLLY sukýnky pro malé princezničky. Navíc k dětským velikostem u PETTI sukní Petite, Small a Medium dáváme jako dárek minisukýnku pro panenky ZDARMA!

rulfici4
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helenaos
9. srp 2014

Baby in style

divineee
9. srp 2014

Mě se strašně osvědčily bazárky na FB, kde mají všelijaké (i značkové) oblečení za pár korun, v top stavu, a díky tomu jsem si pořídila výbavičku za úplné minimum 🙂 .

topoblecky
21. srp 2014

Nakoukněte k nám 🙂

ela50
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ela50
31. srp 2014

radostzlega.cz - kvalitní a opravdu hezké, dětmi oblíbené

crisss
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luckaupijenoci
20. říj 2014

Věci pro děti kupuju tady Pink or blue.

mishkin
5. lis 2014

Dobrý den, a u nás už jste se dívala? Nabízíme velmi pěknou a kvalitní italskou módu pro děti od 6 měsíců do 14 let 🙂 Pokud hledáte něco stylového, určitě si vyberete. 😉

fantaska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jahodnice
12. lis 2014

Promrnousky.cz, nebo z anglického on line shopů f&f,dodávka do týdne od objednání,poštovné 5 liber, ceny úžasné

indiska25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kamaradicek
13. pro 2014

v HM.com od 1.1.2015

happyska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pajinka15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sonyap111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
agulin
15. říj 2015

Není nakupovani abych něco koupila jen sobe, vždy musim mit i něco pro deti a nastesti vždy dobře tipnu velikost, takze nemusi byt ani se mnou

prodejcebrno
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ammazonic
30. bře 2016

Obecná otázka do diskuse, maminky. Koupila jsem eshop, nebudu tu dělat reklamu, předělávám si ho podle svého. S dětským oblečením. Jen se chci zeptat, co vám běžně v eshopu na nákup pro děti chybí, co byste uvítaly? Co se týká druhů oblečení, skladby, formy placení, jaké akce atp... Raději po kusech, nebo balíček na věk?

anetka_p
30. bře 2016

Já se přiznám, že když kupuje něco pro synovce nebo neteř, tak ne online. Chci se na ten materiál vždycky podívat a osahat to. Možná až někdy budu doma na mateřské já sama, tak na to nebude čas a budu taky nakupovat online 🙂

nike2015
30. bře 2016

Nakupuju tady na bazárku, případně pro úplné mrně jsem nakupovala na Aukru balík dle věku. Byl to dovoz z UK a většinou stejně 3/4 věcí mělo ještě vysačky. 🙂 Jinak v kamenných obchodech (Tesco, CA, občas Lidl) většinou bodýčka a tepláčky, když nemám čas řešit bazárek nebo když mají nějakou akci. Weby s designovým oblečením jsou většinou mimo cenově (z mého pohledu). Ještě Tchibo a Lindex má pěkné věci, ale poslední dobou také dost drahé.

ammazonic: Mě třeba chybí možnost koupit balíček oblečení pro větší mimčo (cca od 6 měsíců výš), kde by bylo od všeho něco (tepláčky, trička, bodýčka, mikinky + třeba bundička) dle ročního období. Občas se najde, ale zase je toho třeba moc a zbytečně drahé. A uvítala bych třeba i možnost vyzvednout si balíček v Zásilkovně za nějakou zvýhodněnou cenu (cca 40-50 Kč). Pošta kolikrát vyjde na 100 Kč a to už se mi u pár kousků opticky nelíbí. 🙂 Tak snad to pomůže.

kacirek00101
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nextka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klara_vit
31. kvě 2016
Uživatel klara_vit je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.

Kupuju nové i bazarové věci, podle toho jak to vidím, že je to zničené nebo není. Sama dost prodávám věci. Mě spíš hodně udivuje, jak nechají maminky ty děti se plazit po zemi, v bahně, v loužích a mají na sobě normální věci (džíny, bundu, svetřík). proč je to nechají ničit? Když si jdeme hrat jsme oblečení huř a když jdem do školky nebo do školy tak mam děti vždy pravené.

popleta99
7. zář 2016

Pokud máš ráda designové hadříky, Pepe Jeans má i dětskou kolekci - pepe-jeans-store.cz/detske-divci/ Kromě eshopu mají i několik kamenných prodejen, kam si můžeš přijít oblečky zkusit

lucieemo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz