Kde kupujete kvalitní bodyčka a pyžámka?

keckemet
29. črc 2012

Zeny, kde nakupujete bodycka a pyzamka, aby z toho po par vyprani nebyl hadr? Ja drive tesco, ale ted je to spatne. Kvalita absolutne neodpovida cene. Hm to same.............. ☹ A jeste je ma podminka, aby byly i esteticky pekne, dekuji moooooc 🙂 Prima den 🙂

petra.vavra
29. črc 2012

lindex, next, MS, reserved, vždy v akci..... 🙂

luciebx
29. črc 2012

ja mam z NEXT DEBENHAMS neco z H&M a taky GAP ale je fakt ze super veci sme meli z Primarku Early days..M&Specers.. jak jsou akce nakupovala sem jako diva

mamkamarketa
29. črc 2012

Kvalitni body ma mothercare. Jetse z "dovozu" je uplne nejlepsi carters. Ale tady se da sehnat tezko 😒
Next sme parkrat dostali a uprimne nic moc. Srovnala bych to s tesco

pehaka
29. črc 2012

HM, lindex , Cherokee - disney ,s. oliver většinou kupuju ve výprodejích..to ta cena odpovídá..páč třeba lindex je fakt napálenej...:-/ ale kvalitně je nejlepší co jsme kdy měli

tajemna30
29. črc 2012

Pokud opravdu kvalitní nejvíce jsem spokojená s dvěmi značkami GAP a Carters - v Česku špatně k sehnání, ale dá se přes net. 😉, pyžámka Carters jsem sehnala i přes české prodejce. Pokud chci nějaké za rozumný peníz na "lítačku", do zahrady apod. CA - mívají v akci 5 bodýček za 99,- Kč, a za ty peníze mi to vydrží dostatečně 😉 A pyžámka jsem maximálně spokojená s Obaibi (francouzská značka), ale mám i Tesco a neměla jsem s nimi také problém.

katka_21
29. črc 2012

Doporučuji body značky G-Mini, mám s nimi osobní zkušenost, jsou velice pěkná i po více nošení a vyprání a drží dobře tvar.

hojda
29. črc 2012

Scamp a Name It.

grabu
29. črc 2012

Vřele doporučuji Scamp (Prince Oliver) jsou to moc hezká bodýnka a vydrží snad všechno a pořád jako nová 😉

jmisa
29. črc 2012

Měli jsme hlavně C&A, protože jsou dlouhá a úzká, náš byl dlouhán.
No a něco ještě Name it, v malých i H&M, Marks&Spencer a Mothercare. Ale časem nám nejvíc vyhovolala ta první dvě (C&A a Name it - měli v Puntanele.), už jsme pak jiná nekupovali.

tiburcia
31. črc 2012

Z body nejvíc praní ( u mě i sušení v sušičce) přežívá Lindex 😉 potom HM. Pyžamka - overalky kupuju George a Early days. Next, Tesco a Reserved jsou po vyprání jak hadry 😝

pejtho
31. črc 2012

Já jsem kupovala v C&A a spokojenost-i cenově 🙂

mitote
31. črc 2012

Lindex, Next 🙂 v Praze ve Fashion Arene Paris Kids

antarres
31. črc 2012

george.com, dále tak scamp nebo Prince Oliver

zoriazz
31. črc 2012

Zkuste se podívat k nám - máme sice hlavně doplňky, ale i velmi kvalitní pyžama pro kluky i holky.

smardik
5. srp 2012

body lindex a scamp, ale bezkonkurenčně nej co jsme měli jsou carters. pyžamka máme Next, lindex, george a gap

lucajdak
16. zář 2012

Já jsem s bodýčkama nejvíc spokojená s Lindexem, a pyžamka od Nextu

monad
17. zář 2012

next, CAčko, tesco taky nejsou k zahození, george,

zazana81
17. zář 2012

Lidnex když beru jen kvalitu, CaA když koukám i na cenu.