Kde na netu koupím levné nové oblečení pro mimi?

andilekanitka
13. únor 2011

Poradí někdo kde sehnat levnější nové oblečky pro mimčo? Nechci kupovat nic předraženého, přeci jen to má mímo na chvíli a platíme hypo tak si nemůžeme moc vyskakovat. Díky za rady 🙂

zvirka
13. únor 2011

Na netu moc neporadím, leda Sambaby, ale kupovali jsme u nich v kamenném obchodě. Spokojenost, např. dupačky cca 80,- Moc hezké a za přijatelné ceny mají v Tescu, např. trojbalení bodýček nebo overálků 😉

sunny83
13. únor 2011

Já začala na mimibazaru. Dívala jsem se v Tescu, ale zrovna nebyly slevy, tak mi to přišlo drahé.

benjik
13. únor 2011

Taky radím mimibazar. Já jen lituji,že jsem se ho dřív bála,tolik věcí,co se tam dá levně sehnat a kolikrát i levněji než v obchodě.

janula28
13. únor 2011

Ahojky, já už třetím rokem kupuji všechno oblečení na internetovém secondhandu Brumla, už tady má reklamu a jsem nadmíru spokojená. Věci jsou většinou jako nové a za super ceny, tak mrkni. 😉

cikilik
13. únor 2011

Doporučuji mimibazar,jsem maximálně spokojená!!!!!!!
Jak napsala zvirka-Tesco,ale musí akce.Třeba 3x overálky na spinkání 120 kč,3x bobyčka 150kč,jen jsem tam nikdy nenetrefila na dupačky.
A jak napsala janula sekáček brumla a ještě laclík.
Něco málo mám z aukra

kikimaruska
14. únor 2011

Oblečení jak použité, tak nové kupuji na Mimibazaru (vyplatí se koupit víc věcí, aby se vyplatilo poštovné). Když jsou slevy, seženu i dobré kousky v Tescu a na malé miminko se mi dobře nakupovalo i v Kiku. Kik ale pro větší velikosti (tj.pro nás 92-98)pro chlapečka ted dlouho není aktuální, protože je to hodně probrané ,ale taky jsem koupila za pár korun nové kalhoty pro malého. Jinak občas zajdu do kamenného bazárku ve městě a na netu do bazárku Brumla.cz. 😉

evulatko
16. únor 2011

aukro🙂 spatne jsem si precetla otazku, tam to tedy vetsinou nove neni, ale i tak pekne veci🙂

ivadahan
16. únor 2011

Jsem ceska maminka ktera zije v Anglii a ted prodavam obleceni po mych detech. Dceri je ted 2 roky takze mam obleceni do tohoto veku a synovi je 4 roky ale je mensi tak mam tak do 3.5 let. Mam i vybaveni a hracky. Posilala jsem balik do CR s DHL zasilka s podpisem primo na adresu , trvalo to asi 5 dni a za 30kg obleceni ( to bylo obleceni od narozeni do 3 let , vcetne spacacku , dek, hracek a bot s pojistenim to bylo postovne 1300,- Kc , za obleceni velice malo a to to bylo ve velmi dobrem stavu.
Pokud mate nekdo zajem rada to poslu do Cr nebo Slovenska.

dekuji Iva