Kde nakoupit levně oblečení na miminko v Praze?

kuratkol
28. bře 2009

Ahojky, zajímalo by mě, kde se dá nakoupit levně nové oblečení v běžné kvalitě i ostatní výbavička pro miminko v Praze? Nemám na mysli bazary, second handy a vietnamské trhovce. Připadá mi trošku škoda nakupovat jedny dupačky např. za 500 Kč např. v drahých prodejnách v obchodhních centrech. Určitě existují v Praze obchůdky, kde se dá nakoupit levněji. Prosím poraďte. Díky

xxksena
31. bře 2010

tesco !!!, mothercare má dobrý akce (bílý body v balení po cca sedmi kusech za dobrou cenu) a taky koukni na netu. když si objednáš víc věcí, poštovný se vyplatí.
já taky koupila na aukru dva balíčky po jednom dítěti. skvělá cena, na doma ideální. občas koupim něco pro parádu v nextu či marks a spencer (jsou ve všech větších obchodních centrech) a i tam maj slevy. a to někdy výrazný. 😉

lucie.krajcarova
1. dub 2010

tak ze své zkušenosti moc doporučuji mimibazar a mimiaukce (internetové obchody), jsem s tímto oblečením moc spokojená. je tam i nové, ale převážně používané oblečení. co se týče nového, líbí se mi globus, tesco a CA, kde můžeš koupit set 3-5 bodyček, dupaček, triček za bezva cenu. a kvalita je to dobrá.

lucie.krajcarova
1. dub 2010

jo a co se týče použitého oblečení, do velikosti 68 je to skoro bez vad, miminka to nemají jak zničit 🙂 pak už bohužel začínají flíčky od jídla, takže výběr se trochu zmenšuje.

barunka9
8. dub 2010

jen doplnim, byla jsem na Opatove v tom Spuntikovi a uprimne, levne obleceni tam teda nenajdete, je to naprosty normal a navic mne neprisly ty hadriky ani nejak zvlast pekny, ale to uz je jen vec nazoru. 🙂

zuzka1
19. srp 2011

Maminky, budou se konat 1. Dětské Bleší Trhy 24.9.2011 v Kroužkách na Vltavě v Praze!! Přijďte prodat co nepotřebujete, nakoupit co potřebujete a pobavit se.Oblečení, potřeby pro děti i pro těhotné. Přijďte prodat a nakoupit v jeden den. Prodávající se musí registrovat (z důvodu omezené kapacity) na detsketrhy zavináč gmail.com . A nezapomeňte na děti...v centru je obrovské hřiště 🙂

sofieelena
28. bře 2012

Tak já právě dnes objevila toto : minisatnik cz 😀

klaraalucka
12. zář 2012

brumla.cz

kophana
18. bře 2013

snad se mi podaří oživit tohle téma - sháním sekáč/hrabárnu/levný obchod s dětským zbožím (i nejmenší). Pořizuju si výbavičku a i když asi půjdu i do HM, CA atd., ráda bych mrkla i na levnější kousky v Praze. Mám dojem, že všechny SH se v poslední době zrušily a jak jich dříve bývaly mraky, nemůžu na žádný narazit☹ poradíte mi prosím? Nejlépe P4, P10, ale klidně i směrem do centra aj. Díky!

brufinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabosss23
18. kvě 2013

@kophana doporučujem sekáč v Kunraticiach(oproti TJ Sokol), alebo sleduj stránky materských centier, mávajú bazárky detského oblečenia. Obávam sa ale, že len dva krát do roka - na jar a podzim.
A nesmiem zabudnúť veľký BAZÁR ONA DNES, to býva niekoľko krát do roka a nakúpíš za babku nielen deťom ale aj sebe 😉
Snáď som trošku pomohla.

madormi
18. kvě 2013

@kuratkol levné oblečení na mimča má KIK textil discont, dále levné v tescu (FandF) mají super bodýčka, pyžámka, dupky v podstatě za pár kaček to platí všude ne jen v Praze- nejdražší oblečení mají právě obchody s dětským zbožím jako třeba Malvík, babypark a tuty, které mají oblečení jen jako doplnkový sortiment. Já na malou ráda nakupuji v CA a HM -ani ty nepatří k nejdražším, ale už jsou dražší než KIK a FF.

kotito
18. kvě 2013

určitě bych zašla do KIK textilu

bacovaa
11. říj 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

Už minimálně dva roky, když potřebuji oblečení pro děti, tak nakupuji tam, kde kupuji věci pro nás. Nejčastěji v Praze chodím do galerie Harfa, mám to i nejblíž. No a dětem nakupuji v C&A, v Takku nebo v MARKS&SPENCER, jak kdy, ale pokaždé na něco natrefím. Určitě najdete v harfě plno obchodů, kde se dá dětičkám nakoupit za rozumné peníze. ;)
http://www.galerieharfa.cz/cs/#/obchody/vse/

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majkali
13. říj 2013

Velký second hand má Malvik v Hostivici - malvik.cz

slunicko55
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
laurinkan
1. lis 2013

já jsem zprvu chtěla nakupovat vše nové, ale děti tak rychle rostou, že jsem zjistila, že to nemá cenu. Všechno teď nakupuju tady: http://obleceni-obuv.hyperinzerce.cz/inzerce-de.... Jsem spokojená, oblečení je většinou jako nové a když se vypere není co řešit 🙂 nemám špatnou zkušenost, asi jsem měla štěstí na slušné prodávající 🙂

zlatickamoje
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helik007
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaja12321
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lennus
1. čer 2014

Oslovit kamarádky, zda se nechtějí něčeho zbavit, slevy Dny Marianne, sekáče - hrabárna Radotín nebo bazárky na netu - tady MK, mimibazar apod. 😉

janort
6. lis 2015

prosim vas vie niekto lacni vietnamsky obchod v prahe ci v brne dakupem

janort
6. lis 2015

ak viete niekto napiste mi na mail dakujem vam

paulito
6. lis 2015

@janort Mám spoustu věcí po dcerce. Teď jsem 2 tašky odvezla do kojeneckého ústavu a i přesto ještě min. jednu nastřádám. Velikost cca 3-9 měsíců, něco i větší i menší.

tyna94
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lolam10
Odpověď byla odstraněná
Zobraz