Kde sehnat kombinézu vel. 68?

vafle
20. říj 2011

Nevíte někdo o šusťákové kombinéze malé velikosti ke které by se daly nosit boty....tzn. s odepínacíma ťapičkama nebo rovnou bez nich. Nemůžu nikde sehnat mám extrémě malé dítě které ale lítá jak šus zimu rozhodně nestráví v kočárku. Případně aspoň "lyžařské" kalhoty. Prosím pouze o konkrétní tipy.

atrami
20. říj 2011

Skús si dať do vyhladávača zimný overal velkost 68. Ja keď niečo hladám rovno kliknem na obrázky 😉

luciebx
20. říj 2011

mothercare urcite dela.. ja kupovala loni na 3-6 mesicu velikost.. meli sme odepinaci nozicky i rukavicky.. takze urcite sezenes.. byla sustakova zvenku a uvnitr chlupata tepla..

j.kriv
20. říj 2011

Když na MMB zadáš zimní kombi vel. 68, vyjede i spousta bez uzavřených nožek 😉

iluss
20. říj 2011

mrkni i sem na MK do bazaru. Zadej si kombinézy a klikni na vel. 68, je jich tam dost i pro starší dítka - bez uzavřených nožiček.

arianka
20. říj 2011

H&M i C&A bez problémů seženeš, mám je doma...

hojda
20. říj 2011

Jestli máte v roce 72 cm tak bych koupila velikost 74 (možná i 80 ono se to docela nahrne na tělíčko). 68 bude mít tak na měsíc, ani to ne.

ivarei
21. říj 2011

Zkusila bych Tesco, my měli podobný problém, Anička chodí, ale je malinká 🙂

sichatka
21. říj 2011

@vafle - viděla jsem je teď v Lidlu, nebo zkus mimibazar, popř. tady inzerci na koníkovi. Jestli má výšku 72 cm, koupila bych už raději 74.

majatob
21. říj 2011

Cocodrillo urcite, taky jednu mame 🙂

andy.ce
21. říj 2011

taky spoustu věcí nakupuji buď na mimibazaru nebo na mimiaukci. Jak pro sebe, tak malýho, pro všechny.

erika9110
22. říj 2011

Já jednu prodávám....tady na Modrým koníkovy...tak se koukněte