Kde sehnat oblečení značky Frog ?

aabbccc
23. únor 2011

ahoj maminy, kde seženu oblečení pod touto značkou?viděla jsem krásnou mikinu.....díky za info. 🙂

oli26
23. únor 2011

u vietnamcu a podle me stoji fakt za ..., dvakrat vyperes, neco i jen jednou a tvar obleceni se dokonale zmeni, v neco, co uz se neda moc pouzit 😉

marrei
23. únor 2011

přesně tak, u vietnamců....

elvira
23. únor 2011

zadej si do vyhledávače mikina frog v sekci zboží a vyjede Ti toho mraky...
Souhlasím s oli - kvalita nic moc....
To už je lepší nějaká osvědčená značka. 🙂

katka_21
23. únor 2011

Ahoj, tady v Plzni se dají oblečky této značky pořídit v obchodech tzv. Lidovka. Je pravda, že oblečky nejsou tolik kvalitní, ale službu také udělají, poměr cena : kvalita 😉

babulinkab
23. únor 2011

u vietnamců, hodně těchto oblečků mají i v minibazaru v hlinsku v čechách

andy80
23. únor 2011

U ťamanů :D Mají hezké věci, ale po pár vyprání to vypadá jak hadr na podlahu 😒

veruska007
23. únor 2011

Zalezi, odkud jsi, v Brne to maji ve Velrybe na Zelnaku, v Olomouci v takovem levnem textilu kousek od centra - jedno je smerem z namesti dolu smerem k soudu, velky patrovy obchod s textilem vlevo, druhy je kdyz jdes od Prioru z mesta ven smerem ke zdravce, tak pred velkou krizovatkou vlevo, rohovy dum.

Kvalita je zpravidla mala, ale nasla jsem i par kvalitnich kousku - oni maji treba levnejsi pyzamo za 69 a suprove za 89, vetsina mamin koupi ty nejlevnejsi, ale vyplati se priplatit.

akcull
23. únor 2011

Já občas frog koupím, je to jedna z těch levnějších variant. Měli jsme nějaké mikinky, tepláky, pyžamka a bundičku, a musím říct, že super. Barvy drží, tvar taky, právě mě to překvapilo. Další levnější možnost nákupu jsou třeba hadříky z Tesca, ty jsou oproti tomu na tom hůř. To parkrát vyperu a nic moc. A i co se týče gramáže té bavlněné látky, třeba u tepláků, tak ten frog je na tom daleko líp. Vždycky ale kupuju v kamenném obchodě, třeba to jsou ty kvalitnější věcičky jak píše veruska007.

pavlina05
23. únor 2011

Já měla Frog tepláčky a košilku a děs kvalita!!! 😝

mamusa1611
23. únor 2011

Ano, u vietnamců... Ale můj názor- na co budu malému dítěti kupovat značkové oblečení,které stojí mnohdy majlant, a buďto to zapatlá, tam natrhne... A např.mikča značky CHEROKEE,které nejsou jedny z nejlevnějších, je v pytli...navíc malé děti rychle rostou... Myslím, že i taková značka jako je Frog, je dobrá a poslouží stejně dobře,jako oblečky extra značkové...Samozřejmě nedám dítěti vytahanou mikču k Dr. a tak třeba já dám raději 300kč za 2.mikiny a kalhoty u ťamanů, než za tu samou cenu jen 1. značk.mikču... 😉

vysocanka
24. únor 2011

Já mám FROG teplacky a jsou super, ale byla od vietnamců nejaka bodycka a kosilky od tchyne.. jo a dvoje dupacky sice to nebyla znacka frog ale kvalita naprosto otresna :( to radeji snad koupit od nekoho neco pouziteho ale kvalitniho. Tohle se paralo uz po vyprani a navic absolutne neodpovidaly velikosti sice treba dupacky sedeli uplne na tesno na horni casti tela ale na nohach mel deset cm mista.. proste takovy asi na rychlo sity... nevim ja uz bych nic sama osobne od vietvi nekoupila asi. To mam opravdu vyhlidle radeji na aukru lidi co prodavaji sekac z anglie a vyjde to na stejno spis jeste levneji a ty veci sou naprosto super..

motol
24. únor 2011

Dobrý den,já Frog kupuji taky u vietnamců když jedu k našim do Krkonoš a sem stou značkou spokojená,zatim nebyl žádný problém,a na to ,že to sou vietnamci,tak tam mají i známé značky jako je Wolf a za lepší ceny.Ráda tam nakupuji.

helcenka
24. únor 2011

Jojo, Frog u vietnamců. Máme taky pár takových kousků od Froga. Některé jsou super, barvy i tvar drží a u něčeho - třeba u bodyček je fakt, že barvy jsou dobré, ale hodně se vytáhla do šířky. Co mi ale na Frogu vadí, že absolutně neodpovídají velikosti - např. malej měl velikost 80-86 (což bylo naprosto reálné) a u Frogu už to bylo ale 98...
Mám ale ráda značku Wolf, tu prodávají normálka třeba i v Priáči, ale u vietnamců vyjde to samé oblečení za třetinu ceny. A kvalita je myslím lepší, než Frog. No a Tesco bych hodně s Frogem srovnala, něco z Tesca vyperu dvakrát a je to hrůza a něco drží hodně dlouho. 😀

raada
10. říj 2012

Pár věcí od Frog máme, drží barvu i tvar, příjemná bavlna, jsem spokojená