Kolik máte věcí na zimu?

janicka006
16. zář 2010

Asi každá víte,jak je strašně těžké prodat nějaké oblečení po našich dítkách,proto bych si nerada pořizovala nějaké haldy.....ale teď si opravdu nejsem jistá kolik toho je potřeba.Proto prosím hlavně maminky,které už si zimu se svými dětmi užily,aby mi řekly svou zkušenost.
Kontrétně se mi jedná o to kolik bund a kombinéz jste měli na zimu.....
Máme zatím nechodící holčičku,takže nějaké karamboly na sněhu letos asi ještě nehrozí....
Moc díky všem za odpověď

dadous
16. zář 2010

ahoj, ja koupila jednu bundičku a teplej kabatek a chci asi jednu kombinezu, tak si myslím že by to mohlo stačit, ale taky mě to zajíma 😵

vrtule83
16. zář 2010

Myslím, že jedna bundička a jedna kombinéza, bohatě stačí. Já to tak mám i u starší. Když je potřeba, vyprané je to za chvíli a bude topná sezóna, takže suché taky rychle.

kaleilah
16. zář 2010

no já si myslim že už by malá zvládla nějakou tu sáňkovačku, minimálně tahání na saních 😀 vzhledem k tomu že je to nechodící dítě bych bundu ani nepořizovala, přijde mi to zbytečný, když chcete dělat parádu v džínech, tak šoupneš pod kombinézu a na návštěvě svlíkneš. A kombinézy dvě až tři..Jednu lehčí,podzim/jaro, když trefíš správnou velikost tak jí i na jaře usnosíte a zimní tak dvě, když se poblindí, oslintá atd aby bylo na převlečení. Víc myslim není potřeba. Sice různý kabátky, oteplováčky jsou krásný, ale když jsi nabalená a snažíš se rychle oblíknout dítko aby mu nebylo vedro a byli jste rychle venku tak kombinéza je nejlepší. S oblíkáním mám ooobr zkušenosti, už ted se děsim zimy, jak budu všechny zase vypravovat ven 😝 😝

momin
16. zář 2010

@janicka006 staci jedna bundicka a jedna kombineza....
nebo 2 bundicky a k tomu zateplene kalhoty...

my sme treba prvni zimu kdyz maly jeste lezel (vlastne sedel-mel uz 10 mesicu) kombinezu nemeli,meli sme 2 bundicky,teple gatata a fusak.. 😉

letos uz chci aspon troje na vymenu... karambolu cekam dost.. 😀

ivika18
16. zář 2010

My jsme první zimu měli kombinézu a dvě bundy (postupně, protože z ní vyrostl, kombinézu jsem koupila větší, takže vydržela), víc nebylo potřeba, asi i bez těch bund bysme se obešli, kombinéza je praktičtější. Další zimu bundu, oteplováky a takový manžestrový vyteplený kabátek na menší zimu nebo jako náhradní, když neuschla bunda. A letos budou po zkušenostech z loňska dvě soupravy.

beruska2x
16. zář 2010

loni jsme meli kombinezu, bundu a oteplovaky, letos to bude stejne, cepice asi 3 ale rukavice aspon 5x 😀 a dvoje boty...

lojzina
16. zář 2010

my meli 1 kombinezu,1 peknou bundu kdyz se nekam slo,a 2 takovy ne skaredy ale proste obycejnejsi bundy-,na dvur a tak..a asi dvoje otepl.kalhoty..Letos to bude asi to samy,no a mladsi uz zazije 1.zimu,pro nej mam 2 bundy,bude stejne jen v kocarku,a kombinezu nevim jestli budu porizovat...mozna az pristi zimu 🙂

vojtisek2007
17. zář 2010

dokud bylo dítko sedící-ležící v kočárku měla jsem vždycky jen kombinézu -dvě, aby se dali měnit při praní....když už si aktivně užívají sněhu máme dvoje zateplené kalhoty,dvě bundy a když jdeme vyloženěn bobovat nebo sáňkovat , tak mám pro každého kombinézu, neleze za to sníh.Čepice dvě, rukavic nepočítaně 🙂 Teď spíš řeším co dávat v zimě do školky - jestli ty zatepl.kalhoty+bundu nebo radši tu kombinézu.... 😀

berynka
17. zář 2010

Měly jsme - jednu kombinézu, dvě bundičky, dvoje teplejší kalhoty, jedny vyteplené džíny, troje punčocháčky, tři čepičky 😉 . Rukavice nikdy nebyly potřeba 🙂 .

bufina
17. zář 2010

My máme jednu bundičku, k ní zateplený kalhoty a jednu kombinézu. Pod to asi troje punčocháčky a 3 svetříky.

vendulka
17. zář 2010

my měli loni první zimu a to byla dcera ještě taky nechodící, měli jsem pro ni jednu bundu a jednu kombinézu, byla pořád v kočáře a ve fusaku, takže zase toho nebylo tolik potřeba.Letos to už bude trochu jiné, mám dvě bundy a budu mít jedny oteplovačky a jednu kombinézu, když bude potřeba, kdyžtak na nějakém bazáírku přikoupím.Rukavice a čepici ještě nemáme,ale za chvilku taky začnu řešit, to si myslím, že čepice stačí dvě na výměnu a rukavice, to ještě nevím kolik jich budu kupovat...ale ty se dají kekoliv v pohodě dokoupit, pak mám jendy rifle a jedny zateplené kalhoty, možná ještě nějaké zateplené kalhoty pořídím....

brusinka.pusinka
17. zář 2010

loni jsme měli v zimě 4-8 měsíců a byli v kočárku měli jsme jednu dundu když začala sedět a oteplené gatě a 2 kombinézky jednu slabší a jednu teplejší. Letos máme 3 kombinézky jednu lehčí na mírnou zimu a dvě teplé, jednu bundu a jedny oteplené kalhoty s laclem 😉 čepice máme dvě jednu hrubší a jednu tenčí, a rukavice máme zatím jen ty bez kožíšku asi 3 a dokoupíme s kožíškem do sněhu, šálu jednu a hlavně termo punčošky a bodypunčošky a teplé ponožky 😉

baradisk
17. zář 2010

tak zatim mam jednu bundu a budu schanet jeste kombinezku,to myslim ze staci ale mozna ze jeste jednu bundu sezenu uvidim. 😉

pablinka
17. zář 2010

loni bohatě stačila 1 kombinéza a 1 bundička, pak teplý fusak Emitex (do kterého jsem už bundu ani kombinézu nedávala, tam byl jen třeba v dupačkách, body, mikině a ponožkách)... KOmbinézu měl na sobě jen párkrát, když se mi zdálo na fusak teplo, bala trochu slabší, bundičku víceméně jen do autosedačky na přejití do auta a z auta... Letos, když už bude prcek možná chodit, máme připraveny 2 bundy, 1 oteplováky (ale chci ještě aspoň jedny pořídit).

riiibka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz