Kolik oblečení pro 4měsíční miminko?

luccien
9. kvě 2017

Ahoj, možná to tu už je, ale zeptám se ještě jednou. Mám doma 3,5 měsíčního chlapečka (nar. 23.1.2017) a šíleně rychle roste. Porodní váha rovné 4 kg, teď máme bezmála 7 kg a nosíme velikost 68. Teď se ke mně dostala obrovská halda oblečení velikosti 74 a přemýšlím, kolik z toho a kterého si nechat. Přece není možné, aby tak rychle pořád rostl. Navíc teď už je šance, že nejen že se zpomalí růst, ale začne se víc hýbat a tudíž se víc zašpiní - navíc tu budou příkrmy, že... (i když teď hrozně blije, takže spotřeba body je taky docela velká).
Poraďte mi prosím kolik čeho mít? Jsem poněkud bezradná...

kristynatita
9. kvě 2017

Nas Dany mel taky porodni vahu pres 4kg, ted ma pres 7kg. Oblikam mu 68ku, neco uz 74 (napr.nektere kalhoty a mikiny), urcite bych brala i dopředu 74ku. Turky, uplne kalhoty, uz i nejake body s kratkym rukavem, dlouhym... vse po 3-5 kusech...

swetlusska
9. kvě 2017

já dávám malýmu (7,5 kg) cca 80 ku, už dlouho, vypadá to líp, když to nemá na sobě moc napasovaný, takže už několik týdnů jedem 80 ku. Má cca 5 krátký rukáv, 7 s dlouhým rukávem, 4 kalhoty a hodně moc mikin - po někom. A radši už nic nekupuju, protože je toho pak zbytečně moc...

misulinka44
9. kvě 2017

Záleží na genetice,syn roste závratnou rychlosti doteď(2,5r) boty kupujeme každých 6-8tydnu... O oblečení ani nemluvě. Jinak oblečení si ponech,unosi co unosi a pryč to pošleš pak;) určitě je třeba dost bodyček,teplacku/polodupek.. a overálky na spaní;)