Kombinéza Coccodrillo. Máte zkušenost?

klariks
21. lis 2010

Ráda bych si nechala poradit zkušenějšími. Chtěla bych našemu chlapečkovi koupit kombinézu od značky Coccodrillo, aby mu vydržela až do března. Teď má 3 a půl měsíce a ve 3 měs. měřil 61,5cm a vážil 7.100 g. V březnu bude mít 8 měsíců a teď nevím, jestli vzít vel. 68 nebo 74. Protože jsem slyšela, že jsou velikostně větší než třeba jiná značka... Ta 68 má délku od ramene k nohavicím 56 cm a ta 74 má délku 63 cm. Přibližně... Jakou byste zvolily velikost? Jde mi hlavně o to, ať pak na konci zimy, když jedem na týden na lyže nemusím kupovat ještě druhou...ale zas ať nekoupím moooc velkou 🙂 A teĎ babo raď...budu ráda za každý příspěvěk...děkuji předem...

kikimaruska
22. lis 2010

Nemohu porait s těmato velikostma tvého chlapečka, ale malý má Coccodrillo bundičku ve vel.80. Loni mu byla větší, dala se ale v pořádku nosit. Nyní je mu akorát a krásně se do ní vejde. Malý měří 85 cm, váha je asi jedno, ale váží 10,5 kg a normálně nosí už velikost 92/98 (body,mikiny)...ale tuto bundu má vel.80, takže je opravdu větší 😉 . Chtělo by to vyzkoušet...třeba loni jsme už vyřadili bundičku 86 od Topolina...no a letos v zimě tu 80 CC. pořád nosí 😅

editah222
22. lis 2010

Taky radím vyzkoušet, já jsem chtěla malé koupit kombinézu od Cocodrilla a 80 ji byla akorát už ted, takže by ji začátek roku byla malá a 86 zas hodně velká. (a to tak opravdu o moc) ☹