Koupím podzimní oblečení na kluka od vel. 92 a od 62-68

zlatickamoje
1. zář 2013

Koupím balík věcí hezkych na kluka vel 92-98 od veci vhodnych na podzim a zimu mozno mezi tim i vetsi nejlepe od jedny maminky a staly odber a dale veci na chlapecka od vel 68 takzez vhodne od podzimu mozny tez staly odber a od jedne maminky najdu?

zlatickamoje
autor
1. zář 2013

nikdo?

berenika39
1. zář 2013

@zlatickamoje tak to bude tím, že diskuse není určená k prodeji, co bazar? není lepší kouknout tam? 😉

zlatickamoje
autor
1. zář 2013

chci vetsi balik a ne od kazde maminky neco

speedygon
1. zář 2013

@zlatickamoje jsou tam i balíky oblečení...a nebo jukni např. na Aukro, tam jsem sehnala spoustu krásných věcí po balíkách...taky neberu jednotlivě....

zlatickamoje
autor
1. zář 2013

mam jasnou svoji predstavu a tam jsme si nevybrala prosim aby psaly ty ktery mi muzou nabidnout vetci balik treba od velikosti 92 do ??? cca treba 50ks za nejakou cenu to byl priklad nestojim o zbytecne komentare

lenya79
1. zář 2013

Zkuste mrknout ke mne na bazarek tady na MK, mam tam neco 68-80, popr. jeste nafotim dalsi, kdyby se vam neco libilo.

berenika39
1. zář 2013

@zlatickamoje tady ale opravdu nejsi na bazaru, ale ve foru. to prostě nepřekřičíš, je mi líto.

atinkaa
2. zář 2013

@zlatickamoje ahojki, vlastna skusenost, budes musiet hladat na menej rigidnej stranke....ja som tu takto aj ked cez bazar skusala najst maminu, co by po nas pravidelne brala dievcenske veci....predsa len to fotenie po jednom kuse je narocne, zdlhave a tak by sa dali privatne pozriet fotky nasich bambuliek, dohodnut cenu..mat doveru..a bolo mi to vymazane i v dobe kedy boli inzeraty nielen predam, kupim ale aj hladame a rozne....takze tak...tu asi vazne nic take neporiesis...aby si mala aspon aku taku odpoved doporucujem mimibazar alebo klasicky hyperinzerciu....budes prekvapena o kolko je to ine 😉 drzim palec nech vecicky pre chlapcekov najdes 🙂

pre admina....je skoda ze takato tema hladam maminu na odber ci hladam kohosi po kom mozem brat satky nemoze byt normalne zadana ako cosi co pomoze....tusim tu temy v style opatrujeme si navzajom ci hladame babicku deda su....a v com je toto ine...take proti pravidlam netusim....najma ak by to tolkym rodinam pomohlo - jednym odlahcit satniky jednoduchsie,...a mat korunky na dalsie nakupy...druhym dobre nakupit cele oblecka, kombinovatelne, nositelne po niekom s kym budu mat pravidelnu skusenost a tak nedojde k prekvapeniam co je pre koho zanovne a co je uz de facto srot...podla mna je to regulerna tema napomocna...co mnohe tu ani nie su a smu tu byt...v bazari snad je mnoho ineho co by bolo fajn sledovat daleko prisnejsie...ale benevolencii, rigidite a hluposti sa fakt niekedy medze nekladu 😒

atinkaa
2. zář 2013

a bolo to pre @isoldaeva....tak snad to nebude vymazane hned, co je tiez mk Standard...mazem premazavam cokolvek najma co nie je suhlasne s davom...

zlatickamoje
autor
4. zář 2013

TAK JSMEPROJIZDELA ZNOVU BAZAREK BALIKU a bud neodpovida me predstave nebo balik neni a je stale na netu nebo balik je rozebrany na casti tak k cemu ty baliky jsou kdzy si kazdy rozebere jen to co chce!!!

handm
4. zář 2013

@zlatickamoje viz IP

evaste
22. zář 2013

@zlatickamoje
Ahoj,
právě řeším problém,kam s věcmi pro děti mám chlapečky 4 a 1,5 roku a potřebuji se zbavit věcí,které po nich mám,ale samozřejmě nevím,jak jste náročná na značku nebo kvalitu oblečení a pro jakou příležitost,napíšete mi na email co potřebujete a v jaké kvalitě to chcete?
Eva.stepankova2@seznam.cz