• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kupujete dětem oblečení ze sekáče?

24. července 2016 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
6. srp 2014 v 09:45 • rulfici4
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “inzerce ve foru”
12. zář 2014 v 09:06 • rulfici4
kupuju jak sobe tak i stepulkovi maji krasny vyber za dobre ceny :wink:
12. zář 2014 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro syna už ne, už nosí jednu velikost dost dlouho na to,abych mu radši nekoupila něco nového, co dítě před ním nestihlo seprat, sezmolkovat, atd. Jen pokud najdu u někoho fakt pěknou věc, tak ji vezmu. Na dceru klidně, jsou jí tři měsíce, než něco uschne po vyprani, už je jí to malé.
12. zář 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jestli je myslen sekac jako obchod, tak tam ne. Nakupuju od bývalé sousedky, od kamarádky a od známé.
12. zář 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
V sekáči kupuju, vím, kde mají hezké věci, takže si vyberu - materiál i střih super, nejsou to žádné umělé vytahané šunty, tak proč ne?
12. zář 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
v sekáči kupuju pravidelně, mám své oblíbené kde jsou kvalitní a kolikrát jak nové, jsout to osvědčené sekáče. Ale zase je sekáč a sekáč že-někde je hezký, věci krásné (V tom mém někdy i s cedulkama jako outlet) a jsou sekáče kde jsou věci co bych nedala snad ani jako hadr, takže záleží jaký je. Je fakt že tady u nás jsou snad 3 sekáče a byli jsem v každém 2x a stačí mi, nic tam nebylo. jinak taky hodně na MMB, nové kupuju spodní prádlo, ponožky a komplet na zimu-to chci kvalitní a aspon vím že to peru v prášcích na sportovní oblčení, mám 2 kluky o jednu velikost takže to podědí i mladší
12. zář 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dětem i sobě v sekáči běžně. Dětem vlastně většinou (kromě spodního prádla apod.) Je jich tady dost a už vím kde jsou pěkné kvalitní věci. Občas něco koupím přes net na bazárku, ale výjimečně.
12. zář 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nakupuju v sekáčích. Tedy resp. v internetových bazárcích, hlavně tady na koníkovi a v mimibazaru. Ty věci jsou krásné, málo utahané a vyjdou výrazně levněji než nové. Nových věcí kupuji minimum, spíš jen látkové pleny a punčošky.
1. říj 2014 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v sekáči ano, kolikrát se tam najde krásný kus ze super materiálu. Já bych třeba nikdy nekoupila u Vietnamců .. to je šunt na šunt, to radši koupím v secondhandu použitou, ale kvalitní věc.
1. říj 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dětem nekupuji většinou nové věci a to hlavně proto, že z nich rychle vyrostou a také co si budem povídat - jedna procházka venku a ať je sucho nebo mokro po procházce letí většina věcí rovnou do pračky. Taky ze školky mi dcerka chodí jako čuňátko:slight_smile: Nových věcí by mi bylo líto - občas to jde blbě dolu a proto nejradši nakupuji přes internet z druhé ruky. V sekáči také, ale to méně. Přeci jen děravé nebo nevypratelné tepláky za 200,- zamrzí daleko víc než z internetu za 50,-. S hygienou nikdy žádný problém, většina věcí mi přišla čistá, voňavá a vyžehlená.
1. říj 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já jezdím na bleší trhy do Německa.
14. říj 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam temer vse po detech z rodiny.
par veci pro radost novzch a par ze sekace, kdyz jsem nutne neco potrebovala a do mesta jsem se nedostala. A nevadi mi to. Deti rychle rostou.
14. říj 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
18. říj 2014 v 18:39 • zorinka25
Vsechno krome bot na kazdodenni noseni a spodniho pradla. Pres internet, burzy, secondhandy, FB skupiny v okoli bydliste. Trebas prvni lyzarskou vybavu (kombineza, helma, lyze, lyzaky, hulky,...) jsme poskladali behem pul roku dohromady za 800.-kc.
18. říj 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
27. říj 2014 v 16:24 • happyska
Většinu oblečení pro sebe i pro své budoucí miminko mám z FB bazárku sdružující maminky z našeho města. Oblečení krásné, nezničené, po malých dětech minimálně nošené. Jistě že přepírám, to je snad logické ;)
Nevidím absolutně nic špatného, když někdo nakupuje v sekáčích, kde se často najdou kvalitnější kousky než v obchodech. Samozřejmě, že zavítám do obchodů a koupím si nové věci a i pro mimčo pár nových kousků na parádu nakoupím. Ale přijde mi naprosté vyhazování peněz kupovat miminu např. značkové bodýčko za x stovek, když z toho za pár týdnů vyroste.
Jinak ráda vychytávám slevy a akce na oblečení (dospělé i dětské) v FF, tam se dají za pár korun též pořídit krásné věci :slight_smile:
27. říj 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoje nejlepší (a nejdražší) kusy mám ze sekáčů (anglické a americké). Prostě se to nedá srovnat.
Za prvé jsem vysoká, štíhlá a v obchodech typu HM a Orsay na mě prostě nic nemají, pokud nechci vypadat jako vyrostlý student nebo plandavý netopýr. Zahraniční konfekce mi sedí.
Za druhé... zbrusu nové lodičky Next z broušené kůže za 20 Kč? Kde tohle seženete :grinning: :grinning: :grinning: A fakt nové...
Na malé mimčo taky všechno sekáč. Ty malé věci nemají ani prací žmolík, což se nedivím, když z toho děcka vyrostou asi za 14 dnů. To oblečou ne víc než 2x. Všechno pořádně vyperu a hotovo. V běžných obchodech je to zase namořené chemií, aby to cestou z Číny nežraly myši :grinning: :grinning: :grinning: většinou je i na cedulce napsáno: vyprat před prvním použitím. Nikdy jsem ze sekáče neměla jediný ekzém nebo cokoli.
27. říj 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já hodně nakupují tady nebo po maminkách v okolí.Maly je celkem cunatko tak je me lito dávat za nove.Stejně to hned uspini.
27. říj 2014 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teriszek ušpiní je ta lepší varianta:D Díra na koleni hned první den, taky není vyjímka - i u nových věcí, nejen u těch obnošených, u kterých by mohl být už nárok. A zapomenuté tepláky ještě snad ze socíku, vydrží mnohem víc než nové:D
27. říj 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
28. říj 2014 v 19:24 • fantaska
Nakupuju v sekáči hodně..:slight_smile: malé určite, je ji 5 měsícu a za prvý je to čuně a za druhý ze všeho hned vyroste....nakupuju i sobě, krome spodního prádla a bot všechno....predevsim v kamenných sekáčích, na internetu ani ne, nemám ráda kdyz si to nemuzu vyzkoušet...a už i přitel si zvykl, no spis mu to je uplně jedno odkud má věci, hlavně ze nejaký má..:grinning:
28. říj 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky nakupuju z druhé ruky nebo máme občas s kamarádkami výměnu šatníku :slight_smile: ony něco vyřadí, já třeba taky a pak si to proberem a vyměníme. Myslím, že je to úplně v pohodě, zvlášť malé děti rychle rostou a spoustu toho ani nestačí vynosit. A navíc mi to přijde i ekologické, proč to, co ještě poslouží , vyhazovat, vždyť to je strašné plýtvání zdroji a měli bychom se všichni uskromnit, jinak naše potomky a nejspíš už i nás na stará kolena budou čekat hodně krušné časy.
28. říj 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
5. bře 2015 ve 13:51 • veriseek
12. bře 2015 ve 13:25 • elisska2
@makalka přesně tak.taky to tak dělám.navíc i úplně nové oblečení se doporučuje před prvním nošením vyprat... Kolikrát nejde ani poznat,že oblečení je kupované právě v sekáči nebo bazaru ;)
15. bře 2015 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kupuju v sekáči, oblečení se vypere a je jako nové; to, co koupím v obchodě za 600,- dokážu v sekáči koupit za sto; vypadá to jak nové, dítě z toho za chvíli vyroste... na syna (mé první dítě) jsem ze začátku nakupovala nové, pěkně nextové overálky, bodýčka atd. (měla jsem tedy i poděděné) a pak jsem přehodnotila
16. bře 2015 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
z 90% dětem kupuju oblečení přes 3 internetové bazary, výjimečně 1 secondhand u nás ve městě a pro dceru mi vozí jedna známá po své dceři, taky často kupuje v angl.sekáči. Zbylých 10% dělá nákup nových ponožek při nákupu bot a nové kvalitní drahé termoprádlo na zimu (Merino, Outlast apod.), sem tam nové bavln. body či tričko. Punčocháče vždy nové. Boty také.
16. bře 2015 ve 03:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
U nás také frčí oblečení z druhé ruky. Nového oblečení kupuji jen pomálu a zcela vyjímečně... :slight_smile:
16. bře 2015 v 05:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
19. bře 2015 v 15:33 • veriseek
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek