Kupujete dětem oblečení ze sekáče?

orsay
26. lis 2009

Kupujete malým dětem oblečení v sekáči nebo v mimibazaru?Já občas něco koupím, ale tuhle jsem se zmínila před tchýní a ta je proti tomu 😕 , měli jste s tím někdy nějaký problém? Jako že by to bylo nehygienické, nějaká nemoc nebo tak...? 😒

kacca11
5. dub 2015

@veronikakoucka Tak u svetru od kamaradky vim, ze ho nosila cistotna osoba a ze ta vec neni kradena, coz v sekaci vedet nemuzu.

veronikakoucka
5. dub 2015

To máte pravdu,s tím musím souhlasit,ale ne každý sekáč je tak hrozný jak píšete,u nás jsou to spíš bazary...právě proto,že jsou tady vietnamci na každém rohu....tohle je,ale chyba měst a státu...kolik u nás bylo textilnich firem a nechali to nahradit timhle hnusem.Prostě nakonec je každého věc,kde nakupuje,také si vybírám u koho co koupím,jak věci vypadají,každý z nás má na to jiný názor.Třeba pro mě osobně je trauma na úřadech...na nic nesahat,nesedat si...a antib.gel stále po ruce...a někdo řekne...a to nakupuje na bazarku...

sunshine125
5. dub 2015

No me je uprime puvod uplne jedno,protoze ani ta kamaradka si nemusi vzpomenout jestli ho nahodou take nekoupila v bazaru nebo nedostala od jinych znamych atd. Proste vse co koupim vyperu a a vyzehlim jak jsem vyse uvedla a myslim , ze veskera zdravotni rizika jsou minimalizovana. My jsme male mesto bohate zrovna na sekace, takze tu mam vybrany jeden ve kterem maji krasne veci,vetsinou i voni avivazi. Je fakt,ze nejake zazmolene hadry se skvrnami od deodorantu bych taky nekoupila ani omylem,je sekac a sekac. Ja osobne mam pouze kladnou zkusenost.

jolima
5. dub 2015

@sunshine125 To je fajn, ze si tady nechces prosazovat za kazdou cenu svuj nazor. Je to tvoje rozhodnuti, presvedceni, i kdybyste chodili vsichni ve vsem ze sekace. Zrovna jako moje kupovat moji 9 mes. dcerce vse nove.

ilaura100
5. dub 2015

Pro miminko do cca roku jsem mela vse nove, ale pro starsi dite v tom nevidim problem.Naopak, dalsi dite uz neplanujeme a nemam problem koupit pro rychle rostouci predskolacku dziny ci oteplovaky ze sekace.Boty, pradlo nebo tricka a puncochy tam samozrejme nekupuji.
Kazdy at nakupuje dle svych moznosti, kapsy a presvedceni😀.

tyna94
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenjii
19. kvě 2016

@tyna94 nejsem si úplně jistá, ale nevím jestli váš příspěvek není proti pravidlům přispívání do fóra 😉

iveta93
19. kvě 2016

Kupuji z bazarů dokud se jí "nezpomalí" růst. Občas jí něco nového koupím, ale 70-80% má po někom. Pokud se to vypere není se čeho bát. Vyrábí i desinfekci na prádlo do pračky, takže před prvním použítím to tam pro můj dobrý pocit dávám i k novému i k oblečení z barazu. Na tchýni se vyprdněte. Ono by bylo hezké kupovat nové a asi každá maminka by to svému dítku ráda dopřála. Ale to by byli tisíce... málo kdo na to má. Já jí raději koupím něco co si užije než svetřík za 400,- z kterého má v 5. měsících prd. Ale tohle je každého věc jak si to udělá.

lenjii
19. kvě 2016

@iveta93 7 let stará diskuze 😀 🙂

iveta93
19. kvě 2016

@lenjii Jsem si nevšimla no 😀 nevadí 😀

rulfici4
24. črc 2016

Mamky ted jsem vlozila par kousku na kluka

milada33
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
brokovich
3. lis 2017

Zcela výjimečně, ale ano. Co umím, ušiju doma. Na čem nechci šetřit (boty), koupím nové. Z druhé ruky jen, když je to nezbytné a nemůžu to sehnat za rozumnou cenu. Mám jeden vyhlídlý, kde se o to pani hezky stará, vše je srovnané v komínkách a na ramínkách, žádná hrabárna. Kde určitě nekupuju je Pepco apod. To už radši fakt třeba Marks a Spencer z bazaru.