Kupujete dětem oblečení ze sekáče?

orsay
26. lis 2009

Kupujete malým dětem oblečení v sekáči nebo v mimibazaru?Já občas něco koupím, ale tuhle jsem se zmínila před tchýní a ta je proti tomu 😕 , měli jste s tím někdy nějaký problém? Jako že by to bylo nehygienické, nějaká nemoc nebo tak...? 😒

nety
26. lis 2009

Essi-Podobnej sekáč máme u nás,dětem jsem třeba nakoupila nádherný bundičky(George,Next,Mexx apod)po 5 Kč,o rifličkách a šatečkách nemluvě.Sice pak vždy peru týden,ale ten pocit z bezva úlovku je nepopsatelný 😀 😀

daisy1
26. lis 2009

tak každej to ma jinak, mě fakt neštve, když se dítě vrtá v pískovišti v kalhotách za 49,-, ale být na cenovce nula navíc, tak budu asi za nervní matku a dítě pořád napomínat a oprašovat. Teda pokud na kontě nemám pořádnej balík.

moniska24
26. lis 2009

esssi no právě takhle ani nemrknu když se někde rozplácne 😀

daisy1
26. lis 2009

teda nety, ted jsi me nastvala, ted uz mi ty kaufy za 20ku prijdou drahy 😅

nety
26. lis 2009

Právě,tepláčky jsou vyloženě nedostatkový zboží(alespon u nás 😀 )a když jdou děti na písek nebo na prolízačky,tak jenom hoří,to jsou minimálně jedny na den 😉 .

esssi
26. lis 2009

Daisy no právě, prostě všeho s mírou, a myslím, že dítku prospěju, když ho nechám v klidu víc, než když bude jak panenka do výlohy, co se nesmí umazat, neb flek na tepláčkách, které mají cenu poloviny týdenního rozpočtu na jídlo je tragédie 😀

nety
26. lis 2009

Daisy-také už jsem vícekrát nesehnala,ale na tenhle úlovek jsem hrdá 😀 .Nevím zdali se u vás taky pořádaj výprodeje sekáče,u nás občas jezdí do kulturáku textil Pýcha,tam se také daj sehnat dobré věcičky

kulimka
26. lis 2009

Tak my máme jedny tepláčky na den neodvedu si představit, že by stály 200,- kus 😝
A sekáč to je asi fakt droga, no ale někomu to asi fakt vadí i když jak tady čtu je jich asi hodně málo. Třeba moje mamča ta je tam denně 😀 závislost 😀

moniska24
26. lis 2009

jó občas potkávám na hřišti maminky.....děti jako z výlohy a pořád .......nechoď na ten písek,neklouzej se a co má pak chudák dítě dělat...........

nety
26. lis 2009

Tak a ted jste mě navnadily a budu zase muset někdy vyrazit🙂,manžel už nadává protože skříně praskají ve švech,jenže .. 😀 😀 no nekupte to za ty prachy 😀 😀

kubaka
26. lis 2009

beruško - tak teda nechápu tvé horování pro laciný Next a pak radíš v tématu Levný digifoťák ať ho jde Kalu koupit do Lidlu nebo Kauflandu v nějaké akci před vánocemi. To byl asi vtip, který mi nedošel ne? 😀
Lepláky za dvacku úplně stačí - udělají stejnou službu jako ty za 200,-... Je to snobárna
Nevím jak v UK, ale tady je NEXT děsně předražený - přímo nechutně. Koupila jsem prckovi v létě jedno triko, protože se zrovna děsně zprasil a šli jsme zrovna někam dělat parádu 😀 - stálo 360,- a bylo nejlevnější. Taky ho máme jako v bavlnce a pak ho prodám přes MMA, kde mi matky utrhnou obě ruce 😅 😅 😅

nety
26. lis 2009

Moniska,taky neřeším nějakej ten flek🙂,hlavní je aby byly děti štastné,i kdyby měly zaplátované tepláčky 🙂

moniska24
26. lis 2009

jo známá má sekáč a tahá levný věci z německa atd a to jsou pak žně když přijede z nákupu to jsou tahanice o věci za babku 😀 😀 😀 😅 😅
a myslím,že hnus by neprodávala,sama to nosí a mohla by si koupit věci bůhví za kolik 🙂

esssi
26. lis 2009

To je totiž frajeřina pěkně se oblíknout za pár kaček a ne šílet, jestli si můžu sednout na lavičku, když mám na sobě ach och uch ty drahý například džíny za ....set kč...

daisy1
26. lis 2009

teda Kubaka je sherlock 😀
nety - kdyz tu pani zavirala jeden sekac, taky byly drobny veci za 10 - 20, ale na nas uz toho moc nebylo 😝

moniska24
26. lis 2009

daisy já si pamatuju když u nás zavíraly LA HALLE nebo tak nějak se to jmenovalo to byly ceny 😵 😅 😀

kacir
26. lis 2009

ahoj holky- zdravím esssi 😀, ani y nejsme socky, nekouřím, neiju, i když občas skleničku vína si dám 😉 , máme u nás bezva sekáč, ráda zde nakupuju, věci jsou čistý, vonavý, nikdy bych nekupovala značkový hadry nový, když je jich plnej sekáč, i kdybych měla plnou řit peněz, bylo by mi líto dát za tričko nebo bundu mnohem víc peněz jen proto, že je značková, myslím, že u vietnamcu je to nohem horší než ze sekáče

ronie
26. lis 2009

Jedině na mimibazaru, oblítávat obchody nemám ča, radši se věnuju dětem a koupim jim novou hračku i když i těch sem spoustu pořídila z druhé ruky, fakt nevidím důvod proč utrácet prachy za nový zančkový oblečení co vydrží pár měsíců 😝 až budou starší a budou chodit do školky školy, tak to bude něco jiného. Ale jinak na bazáči kupuju většinou jen fakt hezký věci, které kolikrát vypadaj úplně nový, takže pohoda a navíc je tam neskutečnej výběr a nejsem omezená jednou značkoou v obchodě a taky mám na vybírání klídek a pohodu, mě nakupoivání v poslední době šíleně stresuje, všude mraky lidí 😝 takže radši koupit na bazáči, vyprat a mít klid než si někde v nákupáku pořídit prasečí chřipku 😀 😀 😀 😀 (to jest vtip)

na sekáči je závislá moje tchýně, minule přinesla Julince opravdu nádhernou kombinézku jako novou, akorát místo 9-12 to bylo 0-3 a strašně mě nutila jí to zkusit, že jí to určo bude 😀 😀 😀 😀 a mě už přinesla 3 koženkoouvý nechutný sáčka, vvšechno 30kč/ks, no nekupte to 😀 😀 😀

daisy1
26. lis 2009

ale je fakt, že vysloveně obnošený a rozpadající se věci nekoupím, zas má to moje nakupování v sekáči nějakou hranici, aspoň doufám

kacir
26. lis 2009

holky, u nás je sekáč i n hračky a já tam koupila malýmu na vánoce ponk jen za 300, proč bych ho měla kupovat novej za tisíc?

nety
26. lis 2009

Jo a nehledě na to,což mi ted připomněla Kacir,že ty opravdu dobré sekáče všechny věci,než je dají do prodeje vyperou🙂

moniska24
26. lis 2009

nety přesně známá všechno vyperevyžehlí,věci jsou vždy voňavý

dagina
26. lis 2009

ahojky, tak to já bych v sekáči nakupovala ráda, ale u nás mají samý obnošený hnusný hadry- modely za krále klacka, to už musí být, když se na něco narazí, většinou chodím s křížkem po funuse. Přes MMB jsem nakupovala poprvé a naposledy, za ty prachy bylo hodně obnošené, velikost neodpovídala, na fotce to vypadalo krásně, takže šmitec. Vadí mi, že to nevidím. Ale třeba když mi něco nabídne kamoška po dětech, jsem ráda.

nety
26. lis 2009

My jdeme ven,socky ze sekáče jsou provětrat své neznačkové hadry,tak zatím🙂

kacir
26. lis 2009

nety 😀 😀 😀

esssi
26. lis 2009

My půjdem za hodinku, na náměstí bude hovňostroj u příležitosti zahájení Adventu 🙂

esssi
26. lis 2009

Zdar Kacir 🙂

esssi
26. lis 2009

Btwv babička mýho muže má taky kecy na sekáčový oblečení, jenže to je všechno, co s tím může dělat-řečnit 😀

honzulka
26. lis 2009

Teda tady to jede... 😀
Tak já bych tedy zásadně 200,- za tepláčky na zahradu nedala.. 😉 To mu koupím raději za 20,-se zašitou dirkou na zadečku a za ty dvě stovky koupím kalhoty... 😉

Essi..tak alespoň nebudeš muset nakupovat,když to bude kluk... 😉 Já si taky myslím,že do třetice to bude kluk... 😉 Budu trošku zklamaná,ale hlavně,že bude zdravej... 😉 😉

Jinak já na MMB kupoju hodně,ale je pravda,že často musím zvažovat,protože bych za co nejméně chtěla hezké věci a je fakt,že když dám 20,-za tepláčky,které jsou psané,že jsou nošené,nemůžu čekat,že budou jak nové... 😉 Proto novější věci nebo věci na ven kupuju na MMA a tam se rozhodnu sama,kolik za to dát.. 😉

Je pravda,že Next je hodně drahý tady u nás,ale ti co ho kupují venku ho mají levněji... 😉 A pak vydělávají právě na tom MMB nebo MMA... 😉

Ale já se snažím kupovat praktické a pohodlné věci a je mi jedno,jestli v Tescu nebo Nextu.. 😉

bobulle
26. lis 2009

Taky nakupuju v sekáči (máme u nás Nextový outlet 😉 ) a nebo na MMB a MMA 😵 A problém s tím nemám 😉 Beruško2x nekouřím a nepiju a ani automaty nehraju 😀 ...
Jinak ta hláška o tom že budu mít raděje dvě děti a dám jim "vše" než 4 děti a nebudou mít na nové hadry..... jsem si vždycky myslela že zvačkové hadry nejsou vše 😉 ... no ale každý nachází štěstí a uspokojení v něčem jiném... 😉

No takže když to shrneme, tak nikomu nevadí nakupovat věci ze sekáče, kromě Berušky2x a tchýně Orsay 😀 😝