Kupujete dětem oblečení ze sekáče?

orsay
26. lis 2009

Kupujete malým dětem oblečení v sekáči nebo v mimibazaru?Já občas něco koupím, ale tuhle jsem se zmínila před tchýní a ta je proti tomu 😕 , měli jste s tím někdy nějaký problém? Jako že by to bylo nehygienické, nějaká nemoc nebo tak...? 😒

jarka299
7. lis 2013

Ahoj. Občas také nakupuji věci z bazaru, jak pro sebe tak pro dítě. hlavně věci po doma. Ale teď hodně věcí kupuji přes internet. Určitě když to porovnám mi to výjde levněji. Mám oblíbenou stránku prodite. com tam koupíte úplně všechno.

janiart
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eeaaii
3. pro 2013

ahojte, mě osobně se zatím osvědčil web, kde prodávají kvalitní zboží, mrkněte Na Oblekame-andilky, mají tu dobré věci a dobré peníze 😀

zlatickamoje
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renros
12. pro 2013

Nakupuji a mate videt, jaké jsou to originální krásné kousky!!!! Na děti jediné Next - to se pak dobre a rychle proda. Na sebe cokoliv, co se mi líbí. Vyprani a vyzehleni je samozřejmost.

kytkakvete
12. pro 2013

Miluju sekáče 😀

sarka1985
13. pro 2013

Většinou na letní tábor nakupujem v sekáči, aby to mohla dcera klidně zničit, asi bych neměla nic ani proti oblečení na denní nošení, bohužel mě to přebírání a hledání hezkých kousků vůbec nebaví. Vím že se dají pořídit hezké kousky za super cenu, ale můj odpor k přebírání bohužel vede... závidím Vám ženy, když Vás to baví 🙂

coreprincess
21. led 2014

Já si myslím, že když se to oblečeníčko přepere tak proč by ho mimčo nemohlo mít. 🙂 I mé kamarádky věcičky po svých maličkých ratolestech prodávají do bazárků, když ho neprodají kamarádkám. Vždyť to miminko strašně rychle roste. 🙂
Já čekám miminko v červenci a už nakupuju pomalu výbavičku. Kupuji jak nové, tak i v outletech a teď zkouším aji bazárky eshopy. Tak uvidím, v jakém stavu oblečeníčko přijde.
Ale myslím si, že na tom není nic špatné. Sama taky do bazaru někdy zajdu a na některé úlovky, co odtamtud mám jsem náležitě pyšná. 🙂 😉

anta
29. led 2014

Na rovinu? Dítěti kupuji oblečení pouze v sekáči anebo dědíme po jiných 😉 Stejně tam nadělá na kolenou díry, tak co? Nebudu mu kupovat tepláky za 150 Kč, když může proděravět tepláky za 40 😅 😅 😉

ally8
29. led 2014

Ikdyž čekám první mimčo, ušetřila jsem si penízky, stejnak je mi líto vyhazovat za nové předražené věcy, které mimčo bude mít párkrát na sobě. Takže nakupuji v sekáči. Určitě si koupím i nové věci, když pak půjdeme ven nebo na návštěvu, abychom dělali parádu. Ale na doma mu určitě dám starší věcy a nebude mi líto, že to mimčo ušpiní nebo něčím upatlá atd. Nakupuji hodně oblečení, ale chci kouknout i na houpací lehátka a další. Bazary jsou super. Kolikrát jsou tam fakt krásné oblečky, jako nové za super ceny.

jetynka
29. led 2014

Já kupuju většinou nové oblečení ale hlídám si akce, občas i z bazaru když tam něco hezkého najdu, protože právě v těch bazarech dostanete někdy fajn věci za pár kaček i značkových a nezničených, nepoznáte že je to z druhé ruky a zrovna tyhle věci vydrží déle než ty nové šmejdy z některých předražených obchodů 😝 a souhlasím s @anta : Nebudu mu kupovat tepláky za 150 Kč, když může proděravět tepláky za 40. A tchýni bych neříkala kde kupuju věci, když má řeči tak ať nakoupí za tisíce plno věcí 😖 😠

lenka5731
29. led 2014

Ja tedy kupuji nove, ale nevim cim to, ze dcera zacala poslední ctvrtrok strasně trhat legíny na kolenou, znicila snad šestery, a to i úplně nové 😕 Predtim ji vydrzely treba dva roky bez diry a ted ma na nich diru hned. Nevite, jestli se daji v bazarech sehnat slusne leginy vel. 134-140 a za kolik? Vubec nemam představu.

konidana
29. led 2014

Moc nic nekupuji, ale když už něco potřebuji koupit, tak tedy začnu v sekáči. Nové věci děti občas dostanou od příbuzných nebo jim něco koupím k narozeninám. Jinak všechno oblečení různě dostávám a beru i vyhozené co se někomu již nehodí a mně jo. Na miminko jsem snad všechno dostala po známých. Vyhozené věci jsou kolikrát také vyprané a extra zabalené v igelitce. Jistě se tento způsob mnoha lidem příčí, ale každopádně to tak nedělám sama. Mně se totiž zase příčí, aby věci, které ještě mohou posloužit, skončily na smetišti.
Díry na kolenou jsou už pár let aktuální téma:D Občas mi připadá že nedělám nic jiného než záplatuji kolena. I nové kvalitní legíny nebo tepláky většinou vydrží jen pár měsíců, někdy třeba i jen jeden. Kolikrát staré dobré tepláky ze ještě ze socíku přežijou víc.
@lenka5731 zrovna legíny a tepláky jsou v bazarech nedostatkové zboží, protože je každé děcko dřív dotrhá. Legíny kupuji(nebo spíš kupuje babička) nové, tepláky většinou dostávám různě od sousedů.

anta
29. led 2014

Na malinký miminko stačí opravdu tak 5 bodýček, moc toho třeba není, moc to nezapatlá 😉 Já dostala věcí, že jsem měla úplně plnou postel v ložnici a neunosili jsme to ani náhodou, to bych to musela nosit i já 😀 😀

smardik
29. led 2014

tak my měli teda 5 bodyček na den teda- u obou protože starší blinkal takže jsem převlíkala pořád, mladší je zase kardiak a strašně se mi potil, mi 5 opravdu nestačilo. overálků jsem měla přes 20 a vynosili je skvěle

ally8
29. led 2014

@beruska2x No tak dost pochybuji, že by cikán nakupoval věci v H a M nebo Gap, Next a další věci. Jinak jsou dnes akce, kde si to prodávají přímo maminky, které znám osobě. Takže od cikánu také rozhodně nic nekupuji.

anta
29. led 2014

@smardik - tak to chápu, já to myslela samozřejmě obrazně. Ale já těch věcí fakt dostala jak na paterčata 😅
@ally8 - taky chápu 😉

smardik
29. led 2014

jinak moji kluci většinu oblečení staršího, vyperu, vyžehlím a super. i sobě občas kupuju pokud se mi líbí, manžel do práce taky nějak tohle neřeším a nevidím důvod proč dát 200 Kč za nové tričko když můžu dát 40 v sekáči. ted jsem si hodně teda oblíbila bazar v Ostravě, kde prodávají maminky po svých dětech, ale chodí tam teda i sekáče, to je super a i vyprané, vyžehlené ale stejně si to peru ještě doma

krmv
14. únor 2014

Tip na nejaky bazar nebo dobry sekac v Brne.dekuji

andreakan
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hedusska
4. bře 2014

Oblekám i sebe v sekáči, nových věcí mám fakt minimum...nové kupuji asi jen spodní prádlo a boty..:D jinak jen když je neco hodně v akci nebo se mi strašně moc líbí..:D pro mimčo mam převážně sekáčový věcičky, nové mam asi 3 overálky..🙂 stejně to ma na chvilku, tak nemá cenu kupovat třeba bodyčka za 100 , když můžu mít HEZKÝ a v perfektním stavu za 20 Kč..🙂)

bursma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bursma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marketa11112
12. bře 2014

@konja zcela souhlasim. pripravuji výbavičku pro miminko. také koupim par věciček novych--neodolam, dostaneme asi i něco darem. ale spousta věci zde na konikovi ci aukru je krasnych, jako novych a za cenu ...neskutečnou. male deti to neunosi a neznici. hledam spis hezke vecicky s dětskými motivy, neznicene, nove ci skoro nove. a vim, ze tak budeme mit vseho dostatek a ještě az mimi povyroste vse opet prodam . setrim tak i prirodu? mozna. kazdopadne jedna věc je , ze mi prijde zbytecne kupovat vse nove, druha věc je opravdu to, ze mnoho maminek na materske na to proste nemá. a to nemusi mit 4 deti, jak to bylo v jednom z prispevku,ale třeba jen jedno. ja jsem třeba z usteckeho kraje, vzdelani mam slusne( a ještě dal studuji), ale práce za poradny balik se nam v tomto kraji ( tedy me a i manzelovi) opravdu nepodari najit. a az budu na materske , bude hur. navíc je mi 30 a dal cekat na deti nehodlam. spoustu věci dostaneme také od svagrove --něco vyperu, něco umyju. no a? něco použila jen ona, něco jeji kamarádky a zname. no a co? me ditko dostane vse ciste. nevidim na tom nic spatneho. dulezite je, ze mame kde bydlet, ze dite bude litat po zahrade ( at třeba ve strasich tepláčkách) , bude mit mnamku do briska, kterou mamka bude tvorit prevazne doma ( at kvůli cene, eckum v kupovanych příkrmech ci kvůli dalsimu svinstvu) a bude jednoduse stastne. 🙂)) uz se tesim.

mishulle
31. bře 2014

Nakupuju v sekáčcích i na MMB, u vietnamců, občas něco dražšího, a nestydim se zato, nekouřim, nepiju, děti mám dvě a radši jim do školky koupim použitý triko, nebo triko u vie, který mi nebude líto když polejou barvou nebo rajskou a nevyperu to, než aby chodil do školky v adidasu a tejdně oddělal 2-3 taková trika, teda spodní prádlo, boty a punčochy maj nový vždy

25ka
31. bře 2014

@orsay ako sme sami tak uz len v bazarkoch uz nemame tolko peniazkou ale obcas napr ponozky alebo šiltovku kupim novu treba to riadne vyprat vyžehlit a je postarane, naposledy som malemu sa mi podarilo a som spokojna kupila šiltovku značkovu new-era krasna cista fliacik na nej bol ktory sa dal vyprat ale neroztrhnuta no proste ako nova a nosi ju je zneho mali fešak 🙂 (kvalitna šiltovka)

dyndula
26. dub 2014

Jasně, za ty peníze a na to, že to má na sobě třeba 3x a hned vyroste, tak proč kupovat věci za 200.- když je můžu mít za 40,-. Peníze se hodí na jiné, třeba na sunar a plenky, které se v seku nekoupí. Já si taky koupím hadříky v seku už jen proto, že vím, že to nenajdu na dalších 20 lidech ve městě a pak, máme technologie, parčky a prací prášky, takže se ničeho nebojím.

tarra27
26. dub 2014

já si sehnala paní, která měla starší dceru o kousek ode mě...a kupovala jsem jak nové tak od ní....přišlo mi to lepší než sekáč....věděla jsem, že paní je tip top na pořádek, žádná šmudlína.....a ted jsme v zahraničí, takže kupujeme nové tady, je levné a pěkné....

giovanna2012
1. kvě 2014

Ano. Kupuji a to bez naprostých výčitek svědomí. Zboží jako nové, malá z toho stejně hned vyroste a vždy je to čisté a vonavé, i když to stejně hodím do pračky,ale to dělám i s úplně novýmy věcmi.

jaja12321
Odpověď byla odstraněná
Zobraz