Kupujete dětem oblečení ze sekáče?

orsay
26. lis 2009

Kupujete malým dětem oblečení v sekáči nebo v mimibazaru?Já občas něco koupím, ale tuhle jsem se zmínila před tchýní a ta je proti tomu 😕 , měli jste s tím někdy nějaký problém? Jako že by to bylo nehygienické, nějaká nemoc nebo tak...? 😒

esssi
27. lis 2009

Ona je právě frajeřina koupit za pár kaček bay to vypadalo, ne že když nakoupím v sekáči tak pro některé madam musí nutně moje děti vypadat jak ehm příslušníci národnostní menšiny...

nety
27. lis 2009

Však mně se několikrát stalo,že nové oblečení pěkně smrdělo.A bylo to zrovna v těch značkách 😝 .

aponchie
27. lis 2009

ano nakupuji pouze znackove veci a jsou kvalitnejsi nez nove z kamenaku mi prijde..sakra me neuspokojuje koupit v obchode neco za 400kc ,ale kdyz to najdu u nas v unimode za 10kc znackove rifle tak me to ukoji 😀

esssi
27. lis 2009

apon to je teprv orgáč, co? 😀

janinunina
27. lis 2009

ahoj,nakupuji,naposledy dnes🙂a sjem rada,kdyz narazim na nejakej poradnej ulovek 😀 Hlavne,az mala bude chodit na pisek,na zahradku a tak...nove veci,to by snad i sralo,ze je spinava..kupuji prevazne jen znackove obleceni,materialy jsou perfektni a vydrzi..samosebou vsechno vyperu,nez to dam male...Ted jsem si tam koupila i ja svetr...je uzasny!!!moderni,proste cool 😉 asi nekdy okolo puberty bych tam ani nevkrocila...jedine co,tak musim mit naladu na prehrabovani a koukani,kdyz tam jdu..jinak je to o nicem..
Malinka ma veci jen na chvili,kupovat porad nove,tak nevim nevim..tada si ji cancam a takhle by mela asi jen par veci,ktere bych musela dokola prat..o tom,ze kdybych kupovala jen same nove tricka atd a byly na nich ty fleky,co nejdou dolu..to se bavit radeji ani nebudu 🙂

janinunina
27. lis 2009

nety,ty jsi me pobavila..jasjem taky zvedava,jak jednou mala pujde treba i do skoly..pritel to taky jaksi netresi,,oblekl by snad i pytel🙂

agnitas
24. říj 2010

@beruska2x jistě, ty si taky nekupuješ použité, jenže tobě může oblečení vydržet i několik let, kdežto dítě z toho za pár týdnů vyroste a každý opravdu nebere 30 0000, aby mohl kupovat každé 2 měsíce vše nové. já kupuji na brumlovi a babysecondhandu značkové oblečení pro mimino za zlomek ceny, za který bych oblečení pořídila v obchodě a jsem naprosto spokojená. oblečení je většinou z Anglie a je jako nové, resp. ani většinou nepoznám, že není nové. Dítě to má párkrát na sobě, tak to ani nemůže nijak zničit, navíc děti do roka nezničí snad nic. Nejsem na tom finančně zas až tak špatně, ale přijde mi zbytečně vyhozený peníze, kupovat všechno nový, když to bude mít syn párkrát na sobě. Jak jsem psala, kupuji takto přes internet značkové zboží, které je jako nové a často mnohem kvalitnější, než to, co mají u nás v krámech. A ušetřené peníze, kterých takto ušetřím docela dost, můžu využít mnohem efektivněji.

bocinka
24. říj 2010

taky nakupuju pro malou na MMB, nebo u nás v sekáči, kam si paní vozí věci z UK, vše je značkové a voňavé, spousta kousků i s vysačkou.... myslím si, že teď to ještě jde, uvidíme ve dvou letech, to už pak děti věci i sami zničí, takže toho bude asi míň.... vždycky vše samozřejmě vyperu, ale to dělám i z normoš obchodu.... 😉 teď máme třeba tři kombinézky pro malou jednu novou a dvě po stovce, jsou úžasně teplé a v zimě to už vůbec nezničí.... třeba botičky tam, ale nekupuji, já mám totiž problémy z klenbou, tak se bojím.... a malá si je musí vyšlápnout sama....

luckahr
24. říj 2010

MMB a MMA je moje zavislost 😀 , sekac tady zadnej nemame, ale driv tady byl a na Anu jsem tam delala super kupy 😀
Na druhu stranu rada objednam i neco novyho z Nextu, nektery veci tam vyjdou slusne a na mmb se pak krasne prodaj 🙂

crca
25. říj 2010

Z 90% mám děti ustrojené ze sekáče 😅 Kupuji akorád nová bodyčka,overálky,punčochy a ponožky,teď teda nové zimní kombinézy,čepice,ale co mají fungl nové jsem i třeba dostala....jako teplákovky,apod.ale moc toho není 😅 Kupuji to přes jeden anglický sekáč na internetu a děti mám jak ze škatulky-i manžel mě říká,že ještě pořád vypadají moc nobl 😀 😀 takže já s tím problém nemám a hlavně mám dvojčátka a ne,že bych neměla na to jim koupit třeba mikinky v normálním obchodě,ale příjde mě to na tu chvíli zbytečné.Už teď mám doma 12 igelitek s hadrama a i když se občas něco prodá,tak aspoň mě tam neleží superznačkové věci 😅 Taky dost nakupuji na MMB.

marecek4
26. říj 2010

od té doby co nám velmi omezili přísun zboží do oblíbeného sekáče,tak už sed ívám jen na netu-mmb,mma,a když tak dokoupím něco nového-kde nenakupuju jsou vietnamci na tržnici,i když jsem se dívala že normální kamenný obchod má to samé zboží-jen bych řekla že asi líp skladované,a stejně všecko ještě vyperu

smardik
30. říj 2010

klukům kupuju tak 90% věcí v sekáči nebo na MMB nebo v bazaru kde prodávají samy maminky po svých dětech a žádný problém s tím nemám, vyperu to, vyžehlím a žádný problém nevidím. co bych v sekáči nekoupila je spodní prádlo a boty, to nové ale jinak nevídím důvod proč kupovat jen nové věci, z těch sekačových co si sama ulovím mám daleko větší radost 🙂. a co se týče toho že nevé je v igelitu a tutiž z toho nemůže být ekzém tak nevím ale taky na to někdo šahá kdo to balí, nikdo neví jestli se to nevalí po zemi apod. takže bych to tak tragicky neviděla. nové bychom si dolovit mohli ale přijde mi zbytečné vše kupovat nové, když kupuju nové tak spíš ve slevách nebo třeba ted komplet na zimu-starší na MMB stál stejně jako nový tak jsem vzala nový

petrenkalinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
stepak
30. kvě 2013

Já zatím nekupovala, ale myslím, že na tom není nic špatného. Kdo pozná, jestli jsou děcka v novém, nebo obnošeném oblečení? Neubírá tomu na kvalitě ani vzhledu, max. jsou seprané nebo tak něco.
Doma máme také takový malý "sekáč" v podobě toho, že moje děti dědí oblečení po sestřiných dětech a ty zase po různých známých 🙂

alpakovo
30. kvě 2013

ano, nakupuju tady na koníkovi věci na "dolítačku", což je školka a zahrada a nemůžu si stěžovat, už mám i oblíbené maminky, od kterých beru skoro pravidelně 😀

evcounek
30. kvě 2013

no tak já chodím hlavně pro tepláky na zahradu (těch mi není líto když je LUky roztrhá, umaže zničí) jinak klidně bych tam nakupovala, ale jelikož sestra švagra má asi pětiletého synka a my statečně dědíme po nich. Jen tepláky nám chybí. Za pár měsíců začnu shánět zimní mimi oblečky (podle manžela mám shánět růžovou, ale ještě nemáme nic potvrzené 😀 ) a určitě oběhnu bazárky než začnu nakopovat nové oblečky. Dost bude mimi dědit po starším bráškovi, ale ten je Květnový a mimi bude Listopadový. Jinak tchýně taky remcá když řeknu že ty kalhoty jsou děděný nebo že je mikča je ze sekáče. Už jsem se poučila, a neřikám jí to 😉

zelva
1. lis 2013

Ahojky, trochu obnovím téma. Na první dítě jsem ze sekáče nekupovala skoro nic. Až později, když začal chodit do školky, tak jsem sem tam koupila nějaké to tričko, tepláky, mikinu. Co se narodil druhý prcek, tak kupuji v sekáči dost. A nejen věci na lítačku. Dají se sehnat věci jako nové, fakt frajerské a za pár kaček. Kupuji hlavně na netu v anglickém luxusním sekáči a jsem spokojená..

bocjanka
1. lis 2013

Ne, kupuji ve výprodejích a vyjde to skoro nastejno.

blahova_andrea
1. lis 2013

Ano. Nakupuju občas v sekáči, občas na internetových bazárcích a aukru, dědíme oblečení po starších dětech v rodině a také vyhledáváme výprodeje. Nové kupujeme hlavně boty!

blahova_andrea
1. lis 2013

@beruska2x ale každý na nový next nemá ☹

llluckaaa
1. lis 2013

@zelva Mohla bys mi, prosím, do IP poslat na ten tvůj oblíbený sekáč? Děkuji. 🙂

luciinka001
1. lis 2013

Ano kupuju a kolikrat tam najdu i hezci veci jak v drahych obchodech a taky znackovy a bez naprostych zavad 🙂

pavla72
1. lis 2013

Ahoj,
nakupuji v sekaci rada - koupim tam za tretinovou cenu i znackove skoro nove. Nejde mi ani tak o znacku jako k chlubeni, ale Next apod. ma stabilni a urcite nezavadne barvy a drzi to tvar - proste to lehce prezije nekolik deti a navic ted kdyz je Kacce neco pres tri roky ocenuji u kalhot jeste jednu vlastnost - Kacka ma totiz porad miminkovske brisko a napr. tchyne koupila kalhoty v Kik a ja v Lidlu a budou tu zrejme lezet ladem - nemam to srdce ji do toho narvat - delaji to strasne uzke.

leni78
1. lis 2013

Zásadně nenakupuji v sekaci, ani nekupuju věci po někom. Já jsem jako dítě taky nenosila věci, ani si nehrála s hrackama po někom, tak je to pro me tabu.

consti
1. lis 2013

Já nakoupila v sekáči pro mimčo spoustu věcí. Ceny od 10,- do 50,-a věci úplně nové nebo jen malinko nošené, voňavé (samozřejmě jsem je pak vyprala a vyžehlila) 😉 . Sekáče jsou podle mě v tomto super, za pár korun nakoupíte krásné oblečky, nevidím v tom nic divného 😉 . Hračky a boty bych tam nekoupila, ale oblečení na mimi je tam kolikrát hezčí, jak v obchodě a za desetinu ceny 😉 .

baraz
1. lis 2013

@zelva můžu také požádat o odkaz?

monasek84
1. lis 2013

Ano nakupuji, hlavne teplaky, tricka a takove ty uzitkove veci... boty, spodni pradlo atd bych nekoupila

werry
1. lis 2013

kupuji hodně z mimibazaru, nové mi kupuje hodně mamka z lidlu, bundičky za pár korun, značkové, bez vad, nevidím důvod, proč kupovat dítěti drahé nové věci, hlavně když na to není, když vidím ty maminky, jak si z dítětě dělají módní ikonu a musí mít vše značkové, přijde mi to strašně zbytečný a nepraktický...a já si včera koupila v sekáči krásný tričko za 19 kč, marks and spencer 🙂 no nekupte to 🙂

llluckaaa
1. lis 2013

Já v sekáčím moc nenakupuju hlavně pro to, že se mi v nich nedaří najít něco pěkného a za rozumnou cenu ☹ Mnohem radši chodím na bazárek, který dělá zdejší mateřské centrum a ve které prodávají věci maminky, které do centra chodí. Tady se dají nakoupit moc pěkné věci, navíc mám i lepší pocit, že přilepším maminkám a oblečení nepřijde na zmar. I já tam dost věcí po našich dětech prodala 🙂

laurital
1. lis 2013

Starší kočanda už je slečna, takže tam sekáč nehrozí, ale mladší bych klidně koupila, jen mě to nebaví hledat.