Kupujete dětem oblečení ze sekáče?

orsay
26. lis 2009

Kupujete malým dětem oblečení v sekáči nebo v mimibazaru?Já občas něco koupím, ale tuhle jsem se zmínila před tchýní a ta je proti tomu 😕 , měli jste s tím někdy nějaký problém? Jako že by to bylo nehygienické, nějaká nemoc nebo tak...? 😒

honzulka
26. lis 2009

essi-když mě se dost špatně chodí do hrabáku,páč to tam děti vůůůbec nebaví... 😠 Ale na MMA fakt koukám moc ráda,ale teď mě manžel trošku brzdí,páč mám dost věcí po Jeníkovi,ale jestli půjdem do třetího a poštěstí se holčička,tak to teprve bude jízda... 😀

rimmel
26. lis 2009

ja nie...ani neviem preco nikdy ma to nenapadlo..

karotky
26. lis 2009

Já občas do sekáče zajdu,ale pouze do výběrového.Koupím tam nějaké rifličky,když se mi líbí a přednedávném jsem začala kupovat mikinky do školky.Doslova mě učitelka sprdla,že ho tam nemám dávat v tak pěkných(nových)věcech,když malují temperami a můžou se pokyndat jídlem. 😅
Jinak ponožky,slipy,punčocháče,bodýčka,tepláky,bundičky,čepice,rukavice apd. kupuji nové.
Jinak tady někdo zmiňoval ekzémy.Můžu Vám říct,že jsme už párkrát chytili kožní plýseň z nového oblečení a proto vše,co koupím nové(i bazarové),raději proženou 3krát(nežli jednou) pračkou. 😉

maart
26. lis 2009

Holky, sekac zadny v blizkosti nemame, ale na MMB radim! 😉 Hlavne teda pro malou....starsimu synovi kupuju skoro vsechno nove, protoze to potom jeste (ve vetsine) pripadu nosi mladsi syn...ale pro holcicku uz mne pripada kupovat nove naprosto zbytecne. Zatim co jsem koupila, tak bylo vsechno krasne, vonave, nepotrhane...asi tak 2-3x prislo neco, co nebylo podle mych predstav, tak jsem to holt vyhodila. Vetsinou je to za par korun, takze sup s tim do kose. Holka ma narvanou skrin 😀 ! Myslim si, ze je to financne vyhodny, ale mne to i desne bavi, vybirat, prihazovat na MMA nebo projizdet stranky MMB....supeeeer...+ jak uz tady nekdo napsal (myslim Essi), je to ekologicky...prece vsechny ty hadry nebudu kupovat novy.

Jo, po nekom nekupuju bodycka, ponozky, boty a od nas putuji ruzove hadriky zase na jinou adresu 😉 .

martimarti
26. lis 2009

Nakupuji a jak ráda... 😉 Máme nedaleko super sekáč pro dětičky, vše dovoz z Anglie, žádné zaprané nošené hadry, vše nové. Před pár dny jsem tam koupila špičkové leginy na příští sezonu, máme od nich super bundičky, mikinky, šatičky,trička...je to dobrodružství. Navíc mladá paní má obchůdekc krásný, s dětským koutkem, skříně z masivu, na pultě svíčičky...výlohy jak z butiku. V prosinci bude na dvorku vánoční bazárek se svařáčkem 😉 Je to takové centrum maminek u nás 😉
Ohledně nošených věcí prodávaných na burzách a tak jsem rezervovanější, ale nakonec proč ne? Stejně to má dítko jen na chvilku, ne? 😉

martimarti
26. lis 2009

Jako napsat, že si někdo pořídí raději dvě děti a vše jim koupí, než čtyři děti a bude nakupovat na ně v sekáči...tak to je dóóóst hustý 😀 😀 😀 Jak to souvisí, nevím 😉

esssi
26. lis 2009

Honzulko no já si nezařádím v růžové, budem mít třetí taky kluka 😎 😀

maart
26. lis 2009

....Martimarti...sakrys, predbehla si me 😀 ....prave jsem chtela napsat Berusce2x, ze jeji poznamka o poctu deti a nakupovani/nenakupovani hadru v sekaci byla prinejmensim nevkusna.... 😝 .......

esssi
26. lis 2009

hm to bylo asi na mě, že čekáme třetí a já obhajuju takovýhle praktiky 😀

maart
26. lis 2009

....tyhle prakticky ja milujuuuuu....a hele, mam 3 kousky 😉 ....asi jsem v ocich Berusky chudak, socialni pripad.... 😀

esssi
26. lis 2009

maart Ty jsi taky sockááá????? 😀

maart
26. lis 2009

😀 ..jasneeee.... 😀

esssi
26. lis 2009

cheche, klub sociálních matek, které kupují svým dětem použité oblečení, to je opravdu hrůzáááááááá 😀 😀 😀

kubaka
26. lis 2009

Naprosto nakupuji přes mimibazar, mimiaukci i v sekáči - ale tam není takový výběr. A ne proto, že bych na to neměla, žijeme se fakt dobře - ale to, co batole vyvádí v kalhotech, teplácích a bundách by bylo nemyslitelné, kdyby to dělalo v teplácích z NEXTu za 700, že beruško 2x. 😉
Není to vůbec o počtu dětí ale o praktickém přístupu k hadrům. Zimní bundu od George jsem malému vydražila na MMA za 1,- korunu - opravdu za jednu korunu, 😀 zašila natrhlou manžetu a může se v ní válet i v písku, pocákat se bahnem a netrpím. Pak jí prostě vyhodím.
Nové kupuji ponožky, spodní prádlo, boty a čepice - to, co musí sednout na míru a být neopotřebované.
I sobě kupuju věci - a mám z těch úlovků radost. dítě nepotřebuje značkové hadry - ale oblečení, ve kterém může dělat co chce a nebýt okřikováno: umažeš se, nelez tam. Teda aspoň to moje živé.
naprosto jsme nikdy žádný hygienický problém neměli. Věci se vyperou a při 60 stupních se zničí úplně všechno. navíc ty dnešní prášky vyžerou bacily v(četně barev - 😅) dost spolehlivě.

Staršímu synovi do školy kupuji už nové v Ca A, protože na něj už se špatně hledá. něco podědíme - nadoma. Ale parádní úlovky jsou někdy i na tom mimáči - značkové svetry jako nové

esssi
26. lis 2009

Kubako 😎 😀

lenkabu
26. lis 2009

Nakupuju, záleží jaký sekáč ale nemám s tím problém. Po Vandě věci taky prodávám a vím že jsou v pořádku,proč nekoupit jiném dítěti a nevyprat? Nikdy žádný problém neměla. Nový Next bych v životě nekoupila a ne proto že na něj nemám,přijde mi to jen jako mánie vyvolaná zcela obyčejnou značkou. Když si chci dopřát,zajdu pro oblečení z bio bavlny.

beruska2x
26. lis 2009

jen jsem psala svuj nazor a co delam ja, nevim rpoc bych se za to melA OMLOUVAT,...
o matkach co tam nakupuji jsem nic spatneho nenapsala ani ze jsou socky, nic...

malyho oblikam dobre ale nijak ho kvuli tomu v pohybu neomezuju..
jinak v Nextu stoji DVOJE teplaky 396,- znj 1kus 198,- coz mi prijde unosny v pohode.. za 700,- jsem teplay fakt ani nevidela natoz abych je koupila 😲

ono totiz jde nakupovat pekne, levne aniz bych musela kupovat po sekacich 🙂

nety
26. lis 2009

Já v sekáči nakupuji a nestydím se za to 😀 ,prostě se mi příčí dát za tričko 400 v nextu,když mohu mít jiné za 5 Kč 😀 .A dětem je šumafuk,jestli je zrovna in,jako je nazajímá že zapatlaj věc tak drahou.Ano ráda koupím i nové oblečení,ale na vše nové nemám(a to berusko nepiju,nekouřím 😀 ).Nové kupuji pouze boty,prádlo,fusky.
A navíc-v sekáčích se dá objevit spousta pokladů a mám jistotu že nechodí včechny děti z města stejně ofajfkované 😀 😀

kristi
26. lis 2009

jasne, na MMB 🙂 do sekace jako kramu nechodim, ale MMB je v pohode.

esssi
26. lis 2009

Děti jsou příšerky, já osobně vůbec neřeším, kde a proč se válej, prostě se to vypere a nebo vyhodí, za ty prachy se odmítám rozčilovat 😀

beruska2x
26. lis 2009

jen pro info 4pack tricek stoji v Next 11liber coz je za 99Kč 1 trixcko... ja furt nechapu kde ty ceny berete 😕
jedinej luxus z toho delaty vy, vzdyt je to uplne normalni kvalitni obleeni za velmi slusny ceny 😅 😕

nety
26. lis 2009

Essi s tím adrenalinem souhlasím,víš jak se vždy těším,když jedu na "velkej"nákup do sekáče 😀

daisy1
26. lis 2009

chodím do sekáče na nový značkový věci a jsem na to téměř pyšná 😀

daisy1
26. lis 2009

obchod NEXT na Zličíně mi podlomil kolena, tam snad nic nešlo pod 600,- a to jsem jen viděla trička a mazala jsem ven (a svůj sekáč s novýma nextama mám tím ještě raději) 😉

esssi
26. lis 2009

Nety no tady u nás jeden takovej hrabák zrovna bohužel na zimu zavírá, maj výprodej za padesát Kč kilo obelčení, jsem tam minule urvala tři igelitky za dvě stovky-trika, vlastně asi tak milion trik, mantinel do postýlky, kombinézu pro nejmladšího na příští zimu,pro sebe jedno triko Next 😎, overálky, všechno bez žmolků, nevytahaný, některý trika pro děti vypadaj nově. no super 😀 a to vše za hodinu, manžel jezdil s dětma někde kolem 😀

nety
26. lis 2009

malá miluje Prasátko peppa,ale když jsem tam viděla spoďárky za 300(patery),dvakrát jsem se dívala na cenovku jestli špatně nevidím,no a těch 600 ☹ síla

esssi
26. lis 2009

Nety jeden prd do kalhotek za 60 Kč 😀 😎

moniska24
26. lis 2009

beruska ty a tvoje názory nenázory,ty kam vlezeš tam perlíš...............a 198.- za jedny tepláky je myslím dost..........co bych za to jinde koupila 😀

esssi
26. lis 2009

monisko no, tak tepláčků bych za to pořídila teda vícero, ale takový, co se nechaj bez mrknutí oka rozdrbat na písku a ani nebrečím, když je po létě vyhodím 😀

kulimka
26. lis 2009

Nepiju, nekouřím v sekáči nakupuji a ráda. Ale kupuji i nové věci, taky se mi nelíbí, když chodí všichni ofajfkovaní,jak píše Nety. A taky je pravda, že ne všichni podnikají a utápějí se v penězích.Ale přijde mi ujeté, abych půlročnímu miminu koupila tenisky Nike za 1500,-. Mám známé, ti mají dost peněz, ale jsou skromni, malé nakupují věci převážně v Tescu, to oblečení je tam fakt pěkné.