Kupujete dětem oblečení ze sekáče?

orsay
26. lis 2009

Kupujete malým dětem oblečení v sekáči nebo v mimibazaru?Já občas něco koupím, ale tuhle jsem se zmínila před tchýní a ta je proti tomu 😕 , měli jste s tím někdy nějaký problém? Jako že by to bylo nehygienické, nějaká nemoc nebo tak...? 😒

beruska2x
26. lis 2009

nekupuju, zasadne, ja si taky nekupuju pouzite tak proc jemu 😖 navic se bojim exemu a tak, mozna je to blbost mozna ne ale ja mam k tomu proste psych. odpor 😅

martinka79
26. lis 2009

nemám s tím problém.... a kdo má tak to je jeho věc... 🙂

kijonkova.k
26. lis 2009

Taky občas něco koupím,problém v tom nevidím.Tchyně se taky divně koukala,ale to je její problém,ne můj. 😉

beruska2x
26. lis 2009

treba u nas je dost cikanu, kdyz si to predstavim kdo to nosil 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

makalka
26. lis 2009

Nakupuju v sekáči vše kromě botiček, spodního prádla a ponožek. Mám odtud materiálově daleko kvalitnější věci, než které se mnohdy prodávají v obchodě.
A co se týče exému? Vždyť to ihned vyperu v pracích prášcích a vyžehlím nebo vysuším v sušičce. Takže v tom nevidím problém ...
Kdo si myslí, že nové oblečení v kamenných obchodech se mnohdy neválí bůh ví kde a bůh ví kdo na něj nesahá ... je na velkém omylu 😉

beruska2x
26. lis 2009

no nevim ale ja kdyz si obj. obleceni tak mi prijde kady kus zvlast zabaleny - zataveny do igelitu

esssi
26. lis 2009

Berusko no nevím nevím, jestli z toho zjistíš, co se s tím dělo před zabalením 😀

makalka
26. lis 2009

Zboží v sekáčích je z 95% dovezené z ciziny ... Takže cikáni v sousedství by mě nechávali chladnou 🙂

vercak.
26. lis 2009

Já teda kupuju nové, občas něco v sekáči koupím, ale to je fakt hooodně málo. Ale tuhle jsem tam našla úžasný kapsáčový džínečky jen za stovku a v krámě stojej třeba 400. Navíc vypadají fakt krásně. nekoupila bych tam určitě to, co má dítě přímo na těle. Trička, bodýčka, punčocháčky...

beruska2x
26. lis 2009

nevim, proste se mi to prici.. 😅 nevidim duvod proc to delat 😒

petruna
26. lis 2009

kdyz me neco nadchne (vetsinou dovoz z Anglie - svetry, kabatek...) tak proc ne.
Mam jeden oblibeny sekac, kde maji veci jako nove a fakt hezky.

Obleceni mam jinak po synovci, neco z MMB, neco z Cherokee a kdyz si chci udelat radost a rozsoupnout se, tak jednou za uherak skocim do HM. 🙂

esssi
26. lis 2009

Kolikrát je lepší si koupit sekáčovej Next dejme tomu než nový oblečení například v Hákovi nebo u Vietnamců, je na tom napsáno stopro balvna a přitahuje to blesky, jak je to umělý!!! A když to náhodou nějakou bavlnu obsahuje, po prvním vyprání to vesele zežmolkatí a po druhým se to vytáhne do šířky...

beruska2x
26. lis 2009

no, to ja si radsi koupim Next atd novej a ma klid na dusi 😀

vercak.
26. lis 2009

beruška - já tam teda občas skočim, když potřebuju pro malýho kalhoty. Jinak máme vlastně všechno nové, schovávám to na druhé dítko, takže mi nevadí investovat ty peníze. Ale jsou třeba lidi, který mají 2 nebo 3 děti a fakt nemají na to, aby kupovali nové oblečení. A je fakt, že malinké děti to oblečení opravdu nezničí 😉

makalka
26. lis 2009

Esssi naprostý souhlas 😉 🙂
Petruno, také si občas dělám radost v HM 🙂
Není sekáč jako sekáč. Ten náš dětský je super. Hadříky roztříděné vonící po pracím prášku. Opraných zašmrdlaných věcí je tam minimum.

esssi
26. lis 2009

Berusko ehm on na to každej nemá, víš????

moniska24
26. lis 2009

Já mám na Tádu převážně věci z druhý ruky a kolikrát nejde poznat že to není nový(NEXT,C&A ,H&M,EARLY DAYS)jsou natolik kvalitní,že vydržej a opravdu nejde poznat že to stálo pár korun,než nový drahý v krámě.

anta
26. lis 2009

Já kupuju klukovi oblečení v bazárku a nestydím se za to. Pěkně kalhoty za 90,- Kč, stejně z nich za chvíli vyroste a kdo pozná, že to je ze sekáče mezi námi holkami? 😉

esssi
26. lis 2009

no a jaksi vyprat to v kvalitním prášku není takovej problém, kor bavlněný třeba na vyšší teplotu, těžko si představit, co by to muselo bejt za mikroorganismus, aby přežil tu chemii a teplotu, leda nějaký bakterie z hlubokých moří :-d

anta
26. lis 2009

My na nové oblečení peníze máme, ale přiznám se, že se mi nechce tolik utrácet za značky 😉

moniska24
26. lis 2009

jo a na MMA sem vydražila pár věciček opravdu za babku 😀

esssi
26. lis 2009

anta já furt říkám, že kupovat sekáčový oblečení je ekologickej počin 😎 a i proto na třetí dítko, i když na to budu mít peníze, nechci novej kočár a zdědí po bráchovi...

anta
26. lis 2009

esssi - na tom rozhodně nic špatného není. Je fakt,že při prvním dítěti si člověk pořídí nový kočárek a tak, ale co dítě začne růst, tak už to tak neřeší. 🙂

moniska24
26. lis 2009

anta nápodobně,to s ním radši budu jezdit na výlety neb to není vůbec levný(babylon a všelijaký lákadla pro dítka)

beruska2x
26. lis 2009

essi - no ja jsem svoje duvody napasal a zadne soudy od tebe nepotrebuju, radsi si poridim deti 2 a dam jim co muzu nez 4 a nakupovat v sekaci.. to je kazdeho volba...
nakupuju navic v Uk, ve slevach a nijak draho me to neprijde...
a ma/nema kolikrat lidi brecej jak je vse na deti drahy a ze na to nemaji - je to drahy jako prase souhlasim lae na cigara a chlast jim zbude vzdy, tak to tak horky nebude 😉 😅

esssi
26. lis 2009

Beru ehm nepiju nekouřím 🙂a co bylo za soud to, že jsmen psala, že každej na to nemá??? 😲

konja
26. lis 2009

já v sekáči nakupuju, nakupuju i na MMB a je přeci samozřejmost, že nejprve oblečení vyperu. Nekupuju žádné hnusné, oprané věci, v sekáči a na MMB se dají sehnat nádherné, skoro neunošené (často i úplně nové) věci (i já tam prodávám věci po svých dětech, které nestihly unosit). Jediné co tam nekupuju jsou boty a spodní prádlo.Pokud by někdo sekáče a MMB odsuzoval kvůli tomu, že má na to koupit dětem jen a jen nové tak gratuluju k výborné finanční situaci, ale odsuzovat to kvůli nemocem a hygieně mě přijde trochu zvráceně přehnaný. Je sice hezké, že nové věci koupíte zabalené již v igelitu, ale ty věci do toho igelitu neskočily hned z výrobní linky, někdo je tam musel dát, takže bych taky mohla říct - co když zaměstnávají špinavého cikána a věci se jim válý na hromadě ve špinavém skladu kde na to zabalení čekají? Ani u nového zboží prostě nevíš kde leželo, kdo ho skládal, kdo s ním přišel do kontaktu a tak i nové zboží vždy před prvním oblečením vyperu a vyžehlím. Já na nakupování v sekáčích a bazarech nevidím nic špatného a vysloveně si to užívám, mám totiž mnohem větší radost z krásného oblečení za pár korun než z krásného oblečení, které mě zrujnuje peněženku 😉

honzulka
26. lis 2009

beruška2x-opět nepřekvapuje... 😉
Já taky nakupuji v sekáči i na MMB,a to hlavně věci na doma...Nevidím v tom žádný problém a přišlo by mi škoda,ničit doma nové krásné věci... 😉 Next kupuji pouze nošený a alespoň je vidět,zda je to kvalita... 😀 A vůbec se nezdráhám koupit dětem i něco nového,ale nelpím na značkách... 😉

essi-naprosto s tebou souhlasím... 😉 😵 Taky nepiju,nekouřím a značkové oblečení na lezení doma či na zahradě v trávě nepotřebuji... 😵 😵

esssi
26. lis 2009

konjo to je totiž adrenalinovej sport, já zbožňuju takový ty hrabáky na váhu😀 nedávno jsem tam staršímu vyhrabala triko se SpongeBobem za asi tak 5 Kč, nevytahaný, neošoupaný, super!

honzulka
26. lis 2009

konja... 🙂 velmi hezky napsaný příspěvek... 🙂 jsi má krevní skupina... 😢 😀 Tak jdu hned kouknout na MMB abych si zlepšila náladu... 😀