Kvalitní zimní kombinéza. Máte tip na značku?

leontynka241
1. srp 2011

Potřebovala bych radu ohledně zimní kombinézy pro syna. Vím, že je ještě brzo, ale tak nějak jsem se začala dívat na netu a mám pocit, že se mi nic moc nelíbí. Chtěla bych nějakou kvalitní (hodně jezdíme v zimě na hory), ale vůbec nevím, po jaké značce se mám dívat. Syn bude mít v zimě teprve rok. Nemáte někdo nějaký tip na značku nebo obchod?
Moc děkuji za tipy..

benjik
1. srp 2011

Ahoj,brzo zas tak není,pak v říjnu už je docel aproblém něco sehnat. Mrkni na outdorbaby,mají kvalitní věcí různých značek.. Jinak tady nějaké téma ohledně kombinézy na zimu už i je.

kristi
2. srp 2011

Snoxx, velká spokojenost

dana3262
2. srp 2011

Nemate nekdo zkusenost s konbinezami YDI?

janaj0
2. srp 2011

@leontynka241 dobré jsou topolino, CA. Já hledám tak na konci srpna začátkem září na MMB
@dana3262 YDI - nemám vlastní zkušenost, ale chválí si ji. Je to nějaká veitnamská značka, ale prý celkem kvalitní. Ale co jsem koukala na cenu, tak za to pořídíš topolino nebo TCM

dana3262
2. srp 2011

@janaj0 ja zas cetla italska

janaj0
2. srp 2011

@dana3262 je to možné o původu se nepřu 😉 , jen jsem ji viděla u vietnamců, ale oni teď prodávají i polské a jiné zboží

dana3262
2. srp 2011

@janaj0 tak jsem se docetla, ze je vietnamska a je tam jen neco jako design by italy. pry nepropousti dovnitr ani ven a deti se v ni poti a ma malou kapucu, ale spousta maminek ji chvali.

dana3262
2. srp 2011

@kristi poradila bys mi prosim s velikosti kombinezy snoxx? a neni lepsi komplet? na pohyblivost.
Nasemu budou v unoru 2 roky. Ted ma asi necelych 12kg a meri od ramen 61cm, od rozkroku 30cm a ruce od krku ma 34cm. myslis, ze by stacila velikost 92? nebo radeji 98? to uz se mi zda moc velky. U 98 pisou 3-4roky

hojda
2. srp 2011

Už na nás čeká ve skříny TCM, koupená v lednu ve výprodeji za super cenu. Jinak pokud chcete třeba TCM z druhé ruky, tak je nejlepší čas nějakou koupit, protože v září už nejsou k sehnání. Teď je ještě výběr.

kristi
2. srp 2011

@dana3262 Mia ma vel 104 a mela ji dve zimy, byla ji sice s kousek vetsi,ale pohoda, dole se sepla nohavice a nicemu to nevadilo, takze za me vetsi, at Edimu vydrzi dele

neu.sona
2. srp 2011

Jednoznačně Snoxx. Měl jí minulej rok a tento rok jdem do ní znova. Už jí mám objednanou.

neu.sona
2. srp 2011
ludva
2. srp 2011

HM 🙂

dana3262
3. srp 2011

@kristi hm..hm.. Takze Mia mela ve 2 letech 104 a vydrzela ji do 4 jo? Ja furt nevim protoze nabizej 86-92 a to je maly a 98-104 a to ta kombineza ma treba 90cm a Eda ma 60cm. Radsi ale dam na tebe a zkusim sehnat vetsi.

@neu.sona kupujes novou? Kde jsi ji objednala prosim?

kristi
3. srp 2011

@dana3262 ona je unorova, takze ji mela proste dve zimy, tuhle a tu lonskou

neu.sona
3. srp 2011

@dana3262 jj, novou. loňskou kolekci. kupovala jsem jí na mmb. právě, že malej měl minulej rok tu samou a jsem hrozně spokojená. ale paní, co jsem jí od ní kupovala minulý rok i letos říkala, že nová kolekce bude asi někdy v polovině září. Konkrétně tato paní http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=161047.

neu.sona
3. srp 2011

Tahle je lepší :o)

kristi
3. srp 2011

my máme tuhle
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/kristi/album...

budu letos prodávat

hanulii
31. srp 2016

Ahoj holky, znate prosim znacku Glacier Point? Jak jste spokojeni? Dekuju