Lyžařský komplet pro dítě, jaký pořídit?

sisix
26. srp 2013

Maminky, jaký lyžařský komplet pořídit. Chtěla bych kvalitní, nepromokavý a odolný komplet. Jakou značku pořídit? Děkuji za vaše názory.

berynka
26. srp 2013

Určitě ne kombinézu (kvůli čůrání) 😉. My loni kupovali v Tchibu soupravu bundu a "šponovky" a bylo to za ty peníze ok 🙂 . Jedny kalhoty jsme měli z Lidlu ještě na střídačku. Ty byly trošku tenčí, ale zase na ježdění pohodlnější.
@sisix

sisix
autor
26. srp 2013

@berynka ja nechci kombinézu ale bundu a kalhoty. Na tchibo jsme koukala, jak na tom byli s nepromokavosti? Vydržely cely den na sněhu? Dekuji

medvidek
26. srp 2013

Soupravy od Tchibo jsou kvalitní a bezva, stojí kolem 1400 Kč a ještě jsme velmi spokojeni se značkou Loap.

nuonuon
26. srp 2013

U nás taky vede Tchibo, malej chodí do lesní školky a mokrý domů nikdy nepřišel 😉

berynka
26. srp 2013

@sisix nepromoklo, maximálně se sníh dostal dolejškem nohavice, když hodně blbla ve sněhu 😎

berynka
26. srp 2013

Tady bunda z CaA, kalhoty Lidl 😉

berynka
26. srp 2013

Tady loňská kolekce z Tchiba (kalhoty budou už asi malé, bunda je větší) 🙂

editah222
26. srp 2013

U nás je taky favorit Tchibo, jen mi trošku vadí, že je mají "všichni" a tak dávám dětem na horách reflexní pruhy, abych si je vůbec poznala 😀

hakanka
26. srp 2013

Tchibo je prima, ještě máme Alpine Pro (kupované ve slevě) a taky super.

medvidek
26. srp 2013

@editah222 Tak to máte pravdu, ale to je se vším od Tchibo, má to půlka školky (zimní soupravy, pogumované do deště, holinky atd.) 🙂

nuonuon
26. srp 2013

Ten Alpine Pro se špatně sundavá na čurání, má ho švagrová a říkala, že ten Tchibo byl lepší, u něj se neumusí sundavat bunda na čurání.

editah222
26. srp 2013

@nuonuon tak my teda sundavame bundu i u toho Tchiba, kalhoty maji sraky a spatne se sundavaji a nasazuji s oblecenou bundou.

llluckaaa
26. srp 2013

Máme Tchibo soupravy a nepromokly. V naší školce ji nikdo neměl. Na letošní zimu mám tyto kombinézy nachystané taky, tak jsem zvědavá, jestli budeme zase jediní v Tchibu.

medvidek
26. srp 2013

@editah222 Jak u Tchibo tak i u Loapu i Alpine Pro jsme také sundávali bundu, kalhoty měly lacle. Ale teď Loap vylezl s letošní kolekcí a pro tento rok u dětí nabízí oteplovací kalhoty na zavazování, jen do pasu bez laclu, ale to se mi moc nelíbí.

denisa_svatba
26. srp 2013

Dá se ta Tchibo souprava někde koupit?

sisix
autor
26. srp 2013

Holky, moc diky za rady a zkusenosti. Poridime tchibo. 🙂

editah222
26. srp 2013

@denisa_svatba na tchibo.cz, ale až budou 🙂 Nebo hned na Mimibazaru.

nuonuon
27. srp 2013

@editah222 Tak my zvládáme jen s rozepnutou bundou, sundavat se nemusí.

editah222
27. srp 2013

@nuonuon ale jo, zvládnout se to dá, jen mi to přijde delší než sundat bundičku 🙂 A protože v 90%čůrá na záchodě tak ji to nevadí.