• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte tip na kvalitní pevnou dětskou pláštěnku?

12. června 2016 
Prosím vás, nemáte někdo zkušenost s kvalitní dětskou pláštěnkou - nám už se třetí v řadě roztrhla. Syn ji nosí víceméně svátečně a vždy ve švu povolí :-/
Všechny stály kolem 130-150,- Kč- Jsem ochotná investovat víc, ale ať konečně vydrží!!!!
Viděla jsem úžasnou u jedné holčičky ve školce, ale byla růžová :sweat_smile: , tak mě hned netrklo se zeptat na značku.
18. zář 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nekupuj pláštěnku, ale takové ty bundičky do deště, myslím, že se dají sehnat už od 300,- a ty určitě vydrží víc. Já měla nějakou oranžovou se žirafkou a ta tedy drží.
18. zář 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Sylvi- zkus juknout na playshoes:wink:
18. zář 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jestli jenom pláštěnku, tak dobrý jsou Playshoes, jinak softshellová bundička, nebo takové ty nepromokavé bundy, mají třeba v Kiku nebo je mívá Tchibo atp. :wink:
18. zář 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nám se osvědčila od frog, je pevnější na zip nebo na plastové druky, zatím drží:slight_smile:
18. zář 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme se žirafkou, syn ji nosí dva roky a pořád super, jako nová. Pogumovaný komplet máme také, ale malý ho moc nechce.
19. zář 2012 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se žirafkou, až po letech se malinko trhla u kapuce a to byla celkem často využívaná
19. zář 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme asi normální z galanterky Violu stála 160kč a jsem spokojená. Myslím, že je využívaná víc než svátečně a v pohodě :wink:
19. zář 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych taky misto plasteny doporucovala tu nepromokavou "gumovou" bundicku (delaji se k tomu i kalhoty), treba od Tchiba, videla jsem je i v CA. Zas tak drahy to neni a vazne nepromoknout. Syn ma tu tchibackou soupravu a nosi ji casto, chodi do venkovni skolky, takze si dost hrajou i v desti venku...
19. zář 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné pogumované oblečení měli teď i v Lidlu, a za příjemnou cenu, no samozřejmě jsem neodolala :grinning:. Měli jsme i loni a bez problémů, vydrží ještě za rok pro brášku (a že mu Matýsek dával zabrat :grinning:)
19. zář 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme od Frogu s kšiltem a s průhlednýma bokama kapuce a je fakt skvělá. Pevná a ten kšilt a průhledy jsou super vychytávky.
19. zář 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zkuš spíš pogumovanou bundu ....my ji teď koupili v Lidlu(uvnitř s flísem), dá se sehnat i v Tchibu (jsou tam teď 30% selvy na oblečení do deště) a nebo softshellku. My tohle všechno máme vyzkoušené(hlavně ty pogumované bundy máme každý rok), klasickou pláštěnku taky máme, ale moc nevyužíváme.
19. zář 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Máme od Wolfa a nic se nám s ní nestalo :wink:
19. zář 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oba naši kluci mají tuto( http://avoneobchod.vltava2000.cz/avoneobchod/goodsdetail.asp?strGoodsID=0878+9&lngDepartmentID=9 ),mě vyhovuje po všech stránkách,ale podle p.učitelky je prý hrozná a má mu koupit lepší-vzkaz poslaný nedávno po Adámkovi.Víte o nějaké lepší,stejně dobře skladné do baťůžku,trvanlivé a dobře zapínací?
Byla bych moc ráda za tipy :slight_smile:
Děkuji
7. lis 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pláštěnku jsem koupila víceméně preventivně z obav o kvalitu jen u vietnamců a světe div se,máme ji už třetí rok,,ale máme i další na střídačku-poděděné a ty kamarádky koupily vždycky v sekáčku-drží,nejsou potrhané,takže hodně služby za pár korun
7. lis 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
21. říj 2014 v 16:41 • irisek88
Já kupuju pláštěnku a nepromokavý kathoty od Reimy, je to drahé, ale dá se sehnat starší kolekce za poloviční cenu, dcera to nosí 2 sezóny a pak další 2 ta mladší. A protože chodíme ven za každého počasí užijeme to dost. A pak to ještě prodám za rozumnou cenu. Když jsem vozila starší do školky 25 minut chůze, ona stála na stupínku u kočárku, lilo jako z konve, tak jsem to oblečení hodně ocenila. Měli jsme i nepromokavý klobouček a rukavice - ty jsou do slejváku když je sychravo super.
5. lis 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. čer 2016 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek