Máte tip na kvalitní pevnou dětskou pláštěnku?

sylvinka
18. zář 2012

Prosím vás, nemáte někdo zkušenost s kvalitní dětskou pláštěnkou - nám už se třetí v řadě roztrhla. Syn ji nosí víceméně svátečně a vždy ve švu povolí :-/
Všechny stály kolem 130-150,- Kč- Jsem ochotná investovat víc, ale ať konečně vydrží!!!!
Viděla jsem úžasnou u jedné holčičky ve školce, ale byla růžová 😅 , tak mě hned netrklo se zeptat na značku.

hojda
18. zář 2012

Tak nekupuj pláštěnku, ale takové ty bundičky do deště, myslím, že se dají sehnat už od 300,- a ty určitě vydrží víc. Já měla nějakou oranžovou se žirafkou a ta tedy drží.

evcafrank
18. zář 2012

Sylvi- zkus juknout na playshoes😉

schnek
18. zář 2012

jestli jenom pláštěnku, tak dobrý jsou Playshoes, jinak softshellová bundička, nebo takové ty nepromokavé bundy, mají třeba v Kiku nebo je mívá Tchibo atp. 😉

bzubzalka
18. zář 2012

nám se osvědčila od frog, je pevnější na zip nebo na plastové druky, zatím drží🙂

veruska007
19. zář 2012

Máme se žirafkou, syn ji nosí dva roky a pořád super, jako nová. Pogumovaný komplet máme také, ale malý ho moc nechce.

vrtule83
19. zář 2012

taky se žirafkou, až po letech se malinko trhla u kapuce a to byla celkem často využívaná

werunka21
19. zář 2012

My máme asi normální z galanterky Violu stála 160kč a jsem spokojená. Myslím, že je využívaná víc než svátečně a v pohodě 😉

ja.na81
19. zář 2012

ja bych taky misto plasteny doporucovala tu nepromokavou "gumovou" bundicku (delaji se k tomu i kalhoty), treba od Tchiba, videla jsem je i v CA. Zas tak drahy to neni a vazne nepromoknout. Syn ma tu tchibackou soupravu a nosi ji casto, chodi do venkovni skolky, takze si dost hrajou i v desti venku...

ivca_doubek
19. zář 2012

Krásné pogumované oblečení měli teď i v Lidlu, a za příjemnou cenu, no samozřejmě jsem neodolala 😀. Měli jsme i loni a bez problémů, vydrží ještě za rok pro brášku (a že mu Matýsek dával zabrat 😀)

coxa
19. zář 2012

Máme od Frogu s kšiltem a s průhlednýma bokama kapuce a je fakt skvělá. Pevná a ten kšilt a průhledy jsou super vychytávky.

antarres
19. zář 2012

Tak zkuš spíš pogumovanou bundu ....my ji teď koupili v Lidlu(uvnitř s flísem), dá se sehnat i v Tchibu (jsou tam teď 30% selvy na oblečení do deště) a nebo softshellku. My tohle všechno máme vyzkoušené(hlavně ty pogumované bundy máme každý rok), klasickou pláštěnku taky máme, ale moc nevyužíváme.

lamarika
19. zář 2012

Máme od Wolfa a nic se nám s ní nestalo 😉

karotky
7. lis 2012

Oba naši kluci mají tuto( http://avoneobchod.vltava2000.cz/avoneobchod/go... ),mě vyhovuje po všech stránkách,ale podle p.učitelky je prý hrozná a má mu koupit lepší-vzkaz poslaný nedávno po Adámkovi.Víte o nějaké lepší,stejně dobře skladné do baťůžku,trvanlivé a dobře zapínací?
Byla bych moc ráda za tipy 🙂
Děkuji

marecek4
7. lis 2012

pláštěnku jsem koupila víceméně preventivně z obav o kvalitu jen u vietnamců a světe div se,máme ji už třetí rok,,ale máme i další na střídačku-poděděné a ty kamarádky koupily vždycky v sekáčku-drží,nejsou potrhané,takže hodně služby za pár korun

brufinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
irisek88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
myskin
5. lis 2014

Já kupuju pláštěnku a nepromokavý kathoty od Reimy, je to drahé, ale dá se sehnat starší kolekce za poloviční cenu, dcera to nosí 2 sezóny a pak další 2 ta mladší. A protože chodíme ven za každého počasí užijeme to dost. A pak to ještě prodám za rozumnou cenu. Když jsem vozila starší do školky 25 minut chůze, ona stála na stupínku u kočárku, lilo jako z konve, tak jsem to oblečení hodně ocenila. Měli jsme i nepromokavý klobouček a rukavice - ty jsou do slejváku když je sychravo super.