Moderní miminkovské oblečky. V čem se vám mimča líbí?

odetka
30. led 2008

Holky v jakem oblecenicku se vam mimca vic libej? V modernich riflich nebo v dupackach? Ja mam na svem mimcu nejradsi dupajdy. Pripada mi to takovy hezky miminkovsky a myslim, ze rifli si za cely zivot uzije dost, a ze dupajdy jsou i pohodlnejsi. Rifle jsem ji nikdy nedala. Ale je to vec nazoru. Vim, ze nekdo to vidi presne opacne a vic se mu libi treba rifle a cernej svetr. Chtela bych vedet vase nazory?

kristynaw
30. led 2008

jo,tak ve slevach jsem nasla tak nejlevnejsi za 6 dolacu,prave carters a gap je silene drahej porad☹to jsi koupila online?

aponchie
30. led 2008

tak to tezko mozna nove ale v Carters tyhle vyprodeje bejvaji a masivni jeste jsem zazila Gap vyprodej v UK a to bylo neco cele sady obleceni treba za 4libry to je jako tady proste v cizine jsou slevy brutalnejsi nez u nas az 90%vyprodeje a na netu jeste vic jinak vsecko je z kamenneho obchodu jen cepicky v sade s rukavickama tripack stal 2,5dolacu ve vyprodeji za12dolacu jsem koupila kombinezu treba ve sleve

kristynaw
30. led 2008

jo,tady jsou slevy nekdy brutalni ale takovyhle stesti a tak levne jak pises jsem teda jeste nemela a to mam v maliku kazdou slevu a koukam a nakupuju

aponchie
30. led 2008

tak to ja mam asi dobrou ruku 😀 i tady v CR holky kukaji co mam z aulovky a za jake kacky jinak zajed na Myrtle Beach a prosmejdi molo ale v lednu na zacatku.Kamocka mi jinak posilala nejake spodary z Victoria Secret a pro nekoho uzasne obleco pro me nekvalitni vsecko vytahane a taky meli slevy kalhotky ze 14dolacu na 2nadherne ale nenositelne po oprani

aponchie
30. led 2008

inak s emi moc libi ty zavinovacky do postele na mimco co mas v albu to musi byt super,ja jsem zase ocenila treba dupacky bez nozicek nebo ty rukavky proti podrapani to bylo uzasne tady v porodnici na to cuceli jak blazni ze je to fajn

kristynaw
30. led 2008

jojo,ty rukavky takovy bodycka mam taky,ze se mala neposkrabe. zavinovacku tim myslis tu zlutou to swadlle me?to je super to jo...dupacky bez nozicek moc rada nemam,musi mit ponozky a to mi prijde,ze ji ta guma tlaci

anatanka
30. led 2008

Ja teda dupacky moc nemusim, na maly mimco jsou super, ale u tech starsich uz me teda neberou. Jinak ja to nerozlisuju, co je na doma a co je na ven nebo na navstevu a Mirinku si strojim jen tak pro radost a aby se libila mne. Dziny se muzu, ale radsi ji kvuli pohodli prece jenom davam ruzny bavlneny kalhotky a teplacky a nebo puncosky - ty kdyz maji hezkej vzor a material, tak mi na holcickach pripadaj roztomily...

babie
30. led 2008

na doma rozhodne to nejpohodlnejsi takze dupajdy a tak..ven jeany, mikci, cepicky, a hlavne ty maly boticky 😀 ja kdyz vidim ty tapacky od adiidasu nebo pumy tak sem vyrizena 😀

alcatko.j
30. led 2008

Dupajdy jsem nikdy nemela rada, jeste tak na malinke miminko, ale ted bych do nich nelinku nenavlekla, snad ani omylem 😅
Ja se snazim holcicku strojit i doma, aby chom nebyly nikdá prekvapeny, az nekdo zazvoni(jednou se to staloa mela slint pres celou mikcu a pekne hnusnej teda 😅 ).Doma ma vetsinou teplaky nebo puncochacky(to mi prijde takovej dobrej kompromis), bodycko s kratkym rukavem a mikinku , nejakou tenkou a ted papuce 😀
Co se tyce rifli, mne osobne se rifle moc nelibi na miminach, pac ja mam vyhranenej vkus a jeste jsem zadny svely nenasla, takze mame kalhoty, uplne nemiminkovsky, azto prdackyyyy 😵 A ja na detech miluju kalhoty s laclem, kdyz vypadaji moderne, mam chut si je presit na sebe 😅

niega
31. led 2008

Alcatko: No jo, slint 😀 . Když on má teď náš Edík takový "breakdance" období - furt sportuje, točí se, plíží, píďalkuje atd., a to naneštěstí i při nebo bezprostředně po jídle, prostě furt. Od tý doby, co dostává i zeleninu, má po sobě imrvére nějaký brokolicový nebo mrkvový blitky, a to i několik hodin po jídle. Už to tak neprožívám, páč to bych ho co 10 minut musela komplet převlíkat. Takže návštěvy ať se koukají ohlašovat s dostatečným předstihem, pokud možno ať nechoděj vůbec 😀 !

iza
31. led 2008

ahoj holky tak u nás je to podobný : na doma overálky nebo punčocháky, do společnosti džíny, manžestráky 😉

llenda
31. led 2008

Dupajdy mě nevadily,ale teď už bych mu je taky nedala. Máme plno tepláčků do pasu i s laclem,tak to vede.
Popřípadě punčocháče,který dělají taky skvělí s obrázkem na zadečku. 😀
A když někam jdeme tak má rifle s laclem nebo flísový lacláče.
Ríšovi je to stejně jedno co má nebo nemá na sobě,stejně většinu dne prochodí kolem nábytku a hraje si u stolu ve stoje místo aby si sedl. 😀

odetka
autor
31. led 2008

A co tedy davate mrnousum na spani, kdyz ne dupacky? Ja ji po koupani obleknu do dupacek, v tech jde spat a je v nich cely dalsi den.

anatanka
31. led 2008

Na spani bavlnenej overalek.

alcatko.j
31. led 2008

overal

mysulka
31. led 2008

Tak já jsem si kupovala jedny dupajdy, protože máme hrozně moc bodíček, jinak jsem pro overálky, jsou krásné, medvídkovské a taky hodně praktické 🙂 Ale jinak nemám ráda takový ty halenky, co byly za našich mladých let 🙂 a dávají je hodně v porodnici, a hlavně je dostáváme od lidí kolem těch 40 a víc ☹

Ale mám doma nádherný lacláčky, tak už doufám, že nám do nich doroste brzo prdelka 😀

aponchie
31. led 2008

mala mela na spani dupacky ve velikosti 18az2mes celkem velke a nahodou super az byla starsi mela kosilky pac od 2let necura v noci do plinek tak potrebovala neco co rychle vyslece kdyz chce na wc to hlavne v lete jinak klasicke bavlnene pyzamka od 2let zalezi jestli ma mimco nebo batole uz volno nebo nosi pres den pleny ja jsem tekla z tech laclacu pac mala se ucila curat pres den bez plinek a co 10min treba volala curat a nez bych to vyslekla tak me jebne jinak ted maji v tesku nadhernou kolekci mimi oblecku takovety kremovo svetle s medvidkama uzasne i ty dupajdy

kristi
31. led 2008

na spani jen bodyno a ponozky

petular
1. únor 2008

Dupajdy se mi líbí na malých dětičkách, bohužel nám se narodil obřík, takže jsme je nosili asi do 2 měsíce a většinou na doma, malý tak rychle rostl, že jsem nestíhala odnosit, co jsme měli v šatníku.. Dupajdy jsou praktické, ale teď by v tom vypadal asi dost blbě 😒 Jelikož vypadá starší, tak mu moc sluší rifičky, lacláčky, mikči nebo svetýrky s kapuskou. Otlačený rozhodně není a ani mi nepřipadá, že by se v tom necítil. A co se týče overalků tak ty prostě milujem! Kupujem ty z Tesca a jsou opravdu super!

berynka
1. únor 2008

Jak píše Petular... overálky jsou bezva a ty od Cherokee dvojnásob. Je sice fakt, že se časem operou a trochu povolují patentky, ale zdají se mi hrozně pohodlné a že snad rostou s mimčem 🙂 .

odetka
autor
2. únor 2008

Jak je videt, tak nazory jsou ruzne a zalezi spis na mamince, jak chce detatko oblekat. Jeste, ze ti mrnousove nemuzou protestovat, co? Musime si je oblekat tak jak chcem a jak se to kazde mamce libi, protoze za par let uz nam budou rikat "no to nosit teda nebudu", tak se ted musime vyradit, dokud je jim to jedno, jestli maj dupacky nebo rifle.

aponchie
2. únor 2008

asi ano ale taky to znamena ze diteti tzv.vnucuju co me se libi asi je to prirozene ,ale nekdo se snazi o nestranost atd.dite chce to co mu predkladame sami a ted to myslim vseobecne 😀 nema na vyber 🙂

kristi
2. únor 2008

ja to rikam furt, ze si ji budu cancat,dokud me necha.....az bude v puberte chodit cela v cernym,tak me asi slehne

aponchie
2. únor 2008

a proc kdyz se vam tak libi cerne kocarky? 😀

odetka
autor
2. únor 2008

Je, tak me by v puberte cerna nevadila ja jsem rokerka a manzel je zas myslivec, tak ten by ji nejradsi videl v zelenym. Jenze jak pise aponchie nesmime jim nic vnucovat, oni si najdou svuj styl sami.

aponchie
2. únor 2008

hm zajimave myslivec...ma i sisku na klobouku? 😀 (humor)muj je sefkuchar a ma nadherny myslivecky oblek do prace zeleno cerny 😀 😀 😀 mimochodem jsem dostala z netu nejake tricka ktere sou cerne s napisem ziju pac me rodice chteli ci co a vzadu je oranzove mimino a mala to tricko miluje ja ji oblekala vsecko ale cerne snad jen jednou jinak vsehochut co bylo po ruce 😀 ale ted uz ji necham si vybrat dam ji dve tricka nebo dvoje gate a muze si vybrat ikdyby vypadala jak hastros vzdycky ji reknu jak je nadherna a slusi ji to 😀

kristi
2. únor 2008

aponchie,to byla nadsazka.....

odetka
autor
2. únor 2008

Jeee, aponchie, tys ma zpriznena duse. Jinak prave jsem koukala na diskusi o cernych kocarkach a sdilim s tebou stejnej nazor. Jo a taky jsem mrkla na ten MARITA-Roan, ten je fakt peknej. Kdybych vybirala kocar znova, tak bych sla do nej.

aponchie
2. únor 2008

odetka :tak to budes asi jedna z mala ale dik 😀 uz jsem si rikala ze zalozim diskuzi na tema maminky co jsou totalne out 😀 ne humor ten roan marita je hezky je to pro me obdoba drahe retro marity ale na druhe dite nejdu do noveho kocaru uz mi to prijde zbytecne.meli sme hluboky na rok a pul a golfky na pul roku 😠 !des bes

dneska ma mlada na sobe druhy den puncochy totalne nevystajlovane ruzove a tyskysove tricko 😀 jinak sem kukala v obchode ve zline oblecky dodipeto a sou hezke ale pro nas nenositelne desne drahe!mlada vsecko spini

sylvar
2. únor 2008

na spinkání overálky nebo bodynko s bavlněnýma tepláčkama a ponožky