Moderní miminkovské oblečky. V čem se vám mimča líbí?

odetka
30. led 2008

Holky v jakem oblecenicku se vam mimca vic libej? V modernich riflich nebo v dupackach? Ja mam na svem mimcu nejradsi dupajdy. Pripada mi to takovy hezky miminkovsky a myslim, ze rifli si za cely zivot uzije dost, a ze dupajdy jsou i pohodlnejsi. Rifle jsem ji nikdy nedala. Ale je to vec nazoru. Vim, ze nekdo to vidi presne opacne a vic se mu libi treba rifle a cernej svetr. Chtela bych vedet vase nazory?

kristynaw
30. led 2008

me se libi asi vic dupajdy, je to presne jak rikas,vic miminkovske a vi c pohodlne.ale zase kdyz jdes nekam ven a venku je minus neco stupnu treba,tak jim radsi das rifle a svetr,nez dupajdy,ty jsou tenke a spis na doma

pirlenka
30. led 2008

Ahoj, tak mně se líbí oboje - na úplně malém prckovi spíš dupačky, na větším už i rifle, svetr atd. Je to takové prďácké, ale já osobně mu to dávám jen na návštěvy, k doktorům atd. - doma má body, punčocháčky, příp. tepláčky, když byl menší tak dupajdy. A do kočárku také tepláčky nebo kombinézu. Ono už hodně krámů na ty "větší" moc výběr v dupajdách nemá...

macanet
30. led 2008

Zálěží asi na vkusu maminky, praktičnosti a na tom, jestli to nosí na doma, nebo na frajeřinu na návštěvu.Na malých miminkách jsou fajn dupačky atd s rozepínáním mezi nohama, na doma jsou nej punčochy, nejlíp s kšandama, ale na návštěvu se vyfiknem všichni 🙂 Dnes už jsou rifličky z materiálu měkoučkýho a i s rozepínáním mezi nožkama, takže asi záleží opravdu jen na mamince, co se jí líbí 🙂

kupinka
30. led 2008

Já na Kubovi miluju,když má rifle,mikču a někde jdem..je pak fakt frajer 😉
A na doma štrample-je takový malý mravenec 😀 😀

aponchie
30. led 2008

ja miluju hlavne pohodli takze i v minus se da jit v dupackach a nato treba flausove kalhoty atd rifle jsem dala jednou kdyz byla mala asi 6mesicu a nejak mi to nejede pac me prijde to mimco hrozne nepohodlne v tom 😒 az ted jak je starsi ale miminko v dupackach

kristi
30. led 2008

ja dupacky mela asi tak 2 a vubec se mi na Mie nelibily, od malicka nosila bodynko a teplacky

aponchie
30. led 2008

toz to Terezka by nemohla mit plinku v pase na tom jeste teplacky pripadne dalsi teple gate atd ona nesnasi kdyz ji nekde neco skrti stahuje a tak

kristi
30. led 2008

ja se v tom vyzivam,takze i na doma si ji strojim hezky a kdyz jdeme ven, no to je ulet 😀

sisstin
30. led 2008

mně se líbí i rifličky a tak..ale myslím, že pro tygra jsou nejpohodlnější dupky...má široký balení..plus další guma na to ještě 🤐 na rifle a tepláky je času dost 😎

odetka
autor
30. led 2008

Ja souhlasim s aponchie. Ty dospelacke veci se mi na mimcech vubec nelibi. Az tak na tech starsich detech.

draga
30. led 2008

já si vzpomínám na jedny oblíbené dupajdy, Dála v nich jel z porodnice, protože to byly ty nejmenší co jsme měli nosil je celý měsíc teda jasně že jsem to střídala ještě s jinejma ale ty jedny byly favorit 🙂)) když z nich povyrostl bylo mi to skoro líto, už nebyl takové miminko 🙂)

doma převládá praktičnost bodýčko, tepláčky a když jdeme ven tak dávám různé kalhoty ale ne do pasu, mi připadá, že to dětičky v kočárku musí škrtit, takže samý lacláky 😀 vypadá v tom sice jako montér údržbář ale u těch mimísků je to bomba 😀 😉

zanetka82
30. led 2008

taky miluji miminka v dupačkach 😀 😀 jsou k sežraní...věci jako rifle a svetry, tak to až pro větší děti ale nejsou v tom už takove miminka....na doma taky jak piše draga bodyčka,teplačky, štraple a ven taky laclače už jen kvuli toho že mají zahalene ledvinky 😉

sylvar
30. led 2008

Naše Sofi měla dupačky snad 2 x v životě, jinak bodynko a tepláčky nebo lacláčky.Jo, teda asi víckrát,pač v porodce dupajdy nosila a tam jsme byly 9 dní 😵 ale asi tak 3 dny, pak jsem erár vyměnila za vlastní a to byly taky tepláčky různých barev, buď s celýma nožičkama, nebo jsem dala ponožečky 😵

nosíme tepláčky do pasu, kalhoty do pasu, dneska už se jeansy dělají z měkčího materiálu a s rozepínáním,tak není problém a nevšimla jsem si, že by byla někdy otlačená v pase

kristi
30. led 2008

sylvi,nase taky neni otlacena 😉

ronie
30. led 2008

my sme zase doma permanentně v dupajdách- i když na našeho obříka je už celkem náročné sehnat ty co maj i ťapky 😀

aponchie
30. led 2008

ja si taky nevsimla otlacenin ale strhavala mi to pac to nema rada dnes uz jo ale jako mimi ne 😀

gedren
30. led 2008

Mne je uplne jedno, jak to vypada, hlavne kdyz ji v tom neni kosa ani vedro a rychle se z toho da svliknout na hrnec! 🙂

kometka5
30. led 2008

my jsme doma taky jenom v dupačkách a bodíčku...je to pohodlné a dneska jsou už tak hezké dupačky, že mi to přijde zbytečné. Říkám si, ať chvilku vypadá jako miminko, teď asi měsíc dáváme i manžestráky, ale to když někam jedeme na návstěvu nebo k Mudr. Je v tom úplně bombová, ale doma je to pořád miminko a je taky kouzelná. 😀

aponchie
30. led 2008

miminecka narvane v riflickach a mikynach a tak videla sem to v usa je to des chudacci jsou jak klobasky nabaleni 😀 ale jasne je to IN tak to musi vydrzet 😀 😀 😀

kristynaw
30. led 2008

aponchie,ne vsechny deti tu jsou jako klobasky 😉

aponchie
30. led 2008

ja nemyslela jako tluste 😀 ale takove valecky preziznute v pase gumkou 😀 vsak oni davaji uz v porodnici do takovych veci ala santa basebalovej tym a jine kraviny

kristynaw
30. led 2008

ja vim,jak jsi rto myslela,ale ver mi,ze ty rifle co treba ja mam,nemaji zadnou skrtici gumu🙂
a santa atd to uz je zase o necem jinem😀 😉

andira
30. led 2008

Dupačky se mi nelíbí a ani je nedávám, na doma má malá tepláčky s bodýčkem nebo tričkem, popř. jí dávám nějaké hezké punčošky a bodýčko a na ven se vyžíváme víc 🙂

aponchie
30. led 2008

ja mam nadherne dupacky jeste na rozepinani na zadecku a ne mezi nozkama a jsou naprosto uzasne sladke a nadherne je to vsecko Carters z USA nebo Gap apod co jsme dostali a musim rict ze jsou to nase nej dupacky pac maji treba ohrnovaci rukavek aby se neposkrabala nehtikama a jine vychytavky za 1,5dolaru treba no to jsou jeste extra krasne 😀 skoda ze nemam dogo hodila bych foto jinak hodim link maji dupacky i pro todlery
http://www.carters.com/OnlineStore/Collection.a...

luucia
30. led 2008

Tak já dávám dupačky jen když se mi nechce malou strojit a to je opravdu málo 😉 jinak jí strašně ráda strojím, takže i na doma jí oblíkám hezky a když jdeme na návštěvu tak se vyloženě vyžívám 🙂 Máme několikery rifličky a už jsou z opravdu měkkýho materiálu, takže jsou i pohodlný 😉

jaruskaaaa
30. led 2008

Dupačky jsou nadherny...ryflíky tak na procházku ale myslím že tom umimču to je jedno tady jde o to že maminka se chce chlubit

kristynaw
30. led 2008

aponchie:ja v usa ziju a za dolar a pul jsem teda dupajdy kjeste nekoupila😀

aponchie
30. led 2008

tak se dobre koukej ja myrtle beach nakoupila spoustu a manza pracoval na wal martu 😉

kristynaw
30. led 2008

jo,ale i ve walmartu stoji tak 11 dolaru ☹

aponchie
30. led 2008

jinak z Carters ktery asi dobre znas mam dvoje dupacky ve sleve po vanocich za 4dolary tripack bodycka za 2,99atd atd o Gapu ani nemluvim