Na plavaní pro 7mi měs. plínka do vody nebo plavečky?

petronilla
3. říj 2008

Maminy,prosím o radu.Máme začít chodit od pondělí s malou plavčit.Slyšela jsem,že někdo ty plínky do vody nekupuje,ale dává plavky.Nejsem si ale jistá,Adélce je teprve 7 měsíců,tak budu ráda,když písnete své zkušenosti 🙂 .Díky předem.

vendulka
13. led 2010

Ahojky, my mely na plavani plavaci kalhotky a kupovala jsem je v DM a bylo jich tam 11ks a staly myslim 80kc 😉

tymothy
13. led 2010

Ojo, nové stojí zhruba 250 - 350 Kč (podle značky), když ti budou stačit použité z bazárku, tak tě vyjdou ty lepší na cca 150Kč.

shaula
13. led 2010

Ojo - Imse Vimse například tady: http://www.pisisvor.cz/index.html?pod=/_450010.htm Těch barviček dělají strašně moc, i různé velikosti, najdeš to v sekci Plavání - Plenkové plavky.
Já jsem taky koupila z druhé ruky za 150 Kč, ale byly úplně nové, ještě i s papírovou visačkou 😉

hellu
13. led 2010

nevím proč nám zakázali babylove, nikdy jsem je neviděla, takže nemůžu srovnávat. Jinak látkovky jsou samozřejmě lepší, ale u prťat to podle mne může být problém. Já kupříkladu ještě kojím, příkrmy dáváme jen na oběd..... neumím si představit, co by to udělalo, kdyby to pustil jen do plavek. Takže v tomhle ohledu docela chápu, proč jsou u nás pro prcky klasický plavky zapovězený. Pro mladou jsme plavky (popolini) koupili přes bazar a naprostá spokojenost. Stály stovku a jsou jako nové.

tymothy
13. led 2010

Hellu, pokud ty plavky dobře těsní kolem nožiček, nic by utéct nemělo. Je to ten samý princip jako u plavacích plínek.

blka
14. led 2010

Tymothy, takže to zachytí i tu vaječinu, jo? Taky právě přemýšlím, začínáme v polovině února. Jenomže nevím, kolik kg ještě nabere. A proč by jsi příště šla do imse vimse?

tymothy
14. led 2010

Blko, teoreticky by mělo. Ale prakticky, my jsme se v bazéně ještě nepo...U IV se mi líbí víc ten střih, mám z nich pocit, že jsou trochu vyšší než Popolinky.

tymothy
14. led 2010

A Blko, ještě se omlouvám za zmatení s kilogramáží, ty Popolinky jsou už od 3 kg a IV od 5.... 😔

blka
14. led 2010

Tymothy, děkuju. Já už jsem taky četla názor, že mimča ve vodě nekakají. Tak jsem na ty plavky mrkla a možná je u imse plavek i lepší to, že mají menší kilový rozsah. Děkuju 🙂

tymothy
14. led 2010

No někdy se prý vykakají i v té vodě - v bazénku nám lektorka říkala, že se jim to nedávno stalo (s papírovkou) a museli kvůli tomu 2 kurzy rozpustit, než se jim ta voda přefiltrovala.

blka
15. led 2010

Tymothy, jakože ta jednorázovka protekla? Tak to už nemám o čem přemýšlet 🙂 . Teď jenom doufat, že je u nás povolují.

alterna
6. únor 2010

holky mam pod plavečky davat i tu plínku do vody???
mate tip na plavečky s nepropustnou vrstvou na prdelce?

shaula
6. únor 2010

Alterna - nemusíš, pokud mají nepropustnou vrstvu - doporučuji např. Imse Vimse, my je máme a jsme 100% spokojení.

petka80
6. únor 2010

Ahoj, když byla dcera menší, kupovala jsem ty jednorázové Babylove a pak už pratelné. A jsem spokojená, přijde mi to lepší než ty nacuclý papírový. A užili jsme je i třeba na dovče do bazénu a tak.
Nejdřív měla dcera tyhle: http://www.branakdetem.cz/plavky-popolini.htm
A teď má nově tyhle: http://www.branakdetem.cz/imse-plavky-ryby.htm

kikimaruska
3. kvě 2010

Když byl syn malý, používala sem jednorázové plavací plavečky - ty ale nasáknou dost vody navíc. Zkusila sem koupit už plavečky, Imse Vimse jak dala odkaz shaula. Jsou perfektní, skvěle sedí, nenasáknou vodu a opravdu udrží to co mají a nic neuteče... Pro uplná miminka nevím, ale pro větší dítko, které je přesto ještě na plenkách plenkové plavečky za sebe doporučuji 😉

rimmel
4. kvě 2010

my doteraz pouzivame jednorazove plienky na plavanie. a ziadne problemy s tym nemame 😅 znacka tusim pampers

storm07
13. čer 2011

Ahoj holky, v plavání vyžadují plenku do vody, ale na léto bych už chtěla koupit plavečky. Jsou lepší Imse Vimse nebo Popoliny? Jaké máte zkušenosti? Ovšem jsme asi na hranici velikostí. Myslíte si, že když koupím větší nebudou nám padat? Je na nich více patentků, že se dají utahovat nebo jen jeden?

jmisa
13. čer 2011

Já jsem koupila klasické plavky v Tescu, mají všité vnitřní kalhotky, takže bobek udrží.
Syn měl vloni v létě rok a ještě byl jinak v plenkách, ty plavky úplně stačily a cena byla velice zajímavá - ve výprodeji 45 korun 😀
Letos se do nich myslím ještě vejde, ale to už nemusíme řešit, jestli udrží nálož nebo ne.

hancas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz