Nákup dětského oblečení v Číně, máte zkušenost?

sandol
14. bře 2013

Ahoj holky 😎 ,nemáte někdo zkušenosti s nákupem na aliexprees.com?Jsou prý nějaké skupinky na facebooku. Nemáte náhodou někdo kontakt na nějakou takovou skupinku,zkusila bych také něco objednat.
Děkuji všem za informace 🙂

granda
14. bře 2013

ja prave cekam jeden balik z ciny ,snad to prijde, az budu mit doma, tak dam vedet, jak to dopadlo,, maji super ceny,,,

zmaldik
14. bře 2013

Ahoj, já osobně tam objednávám a jsem naprosto spokojená 🙂 vše o polovinu levnější a je to stejná kvalita jako u nás 🙂 vše je made in china 🙂 jen ten kdo to neumí objednat z ciziny, tak si připlatí u nás 100% přirážku , pokud máš aktivovanou platbu kartou tak není problém, stačí se zaregistrovat a objednávat 🙂 samozřejmě to přichází cca 14 dní po objednání max 3 týdny.

nuonuon
14. bře 2013

Tak to stačí zaběhnout do tržnice, tam je toho z Číny celkem dost 😀 .

madormi
14. bře 2013

mám i kontakt i zkušenost. objednaly jsme si s kamarádkou pro dcerky pár věcí a jsou párdní, po první zásilce jsme už objednali další věcičky....rozhodně to nejsou hadry jako na zdejších tržnicích

llluckaaa
14. bře 2013

Neznám. Holky, dotaz. Jak je to s poštovným? Když je tam shipping free, tak se žádné neplatí? 😕

haniiicka
15. bře 2013

Ahoj, já čekám už taky balíčky 🙂
@llluckaaa jj, poštovné je zdarma.

monad
16. bře 2013

https://www.facebook.com/groups/367455136665779/
kvalita ale prý nic moc a ceny??? no jak co

haldasha
24. čer 2013

Nakupuji na ebay.com a zatim se vsim obrovska spokojenost 🙂 Naposled jsem objednavala cepicku a salu na zimu s beruskama pro kamaradcinu dcerku a je to nadherny a stalo to jen 80 korun v prepoctu ;)