Nákup oblečení pro děti

mater79
19. črc 2008

Zdravím všechny maminky, které zažívají obdobné potíže při nákupu oblečení pro svoje ratolesti, jako já. Občas takhle brouzdám po netu a našla jsem nové stránky: detske, která nabízí oblečení NEXT apod. za výborné ceny. Zkuste to, já už sem si objednala dvě věcičky a obojí přišlo ihned a bez problémů.

brnka
20. črc 2008

mater, posli mi prosim stranku cez IP

sakura77
20. črc 2008

mater,aj ja chceeeeeem 😉 posli ip,dik

marti7
20. črc 2008

tak mě také 🙂 dík 🙂

sluninka
20. črc 2008

mater, taky mi prosím pošli tu adresu do IP, moc děkujeme

certica
20. črc 2008

to znie ako vlastna reklama 😀 , ale nic v zlom... 😉

avanka
20. črc 2008

Aj ja si prosim adresu cez IP, dakujem

janicka.ziv
20. črc 2008

Jo jo to vypadá jako reklama na vlastní stránky. Viděla jsem to ještě dříve než ten odkaz smazali

frog
20. črc 2008

Já to taky viděla než to umazali a popravdě nic moc pěknýho tam není ☹

smardik
20. črc 2008

taky jsem koukala na ty stránečky než odkaz smazaly a nic moc jsem tam nenašla, to líp nakoupím na MMB

lucaska
20. črc 2008

mozem aj ja poprosit kontakt do IP.....................DAKUJEM

kucerka0507
14. říj 2008

mater
aj ja by som poprosila do IP adresu

emjee
14. říj 2008

co tak napisat mater rovno ip so ziadostou o kontakt? urcite si to tam najde skor ako v tejto teme 😉

martulin
26. říj 2008

taky bych poprosila o kontakt, moc děkuji

brnka
27. říj 2008

no, mater zalozila temu, ale zda sa, ze na nase ziadosti nereaguje.... 😒

agulin
15. říj 2015

No ted nam to zase zacne, zjistuju co vse detem chybi na zimu, to budou zase nakupy

zitulkah
15. říj 2015
Uživatel zitulkah je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zitulkah.

já bych chtěla taky prosím 🙂

betelgeuzz
15. říj 2015

@zitulkah tohle je 7 let stará diskuze 😉

fire85
15. říj 2015

@zitulkah diskuze stará 7 let 😵

fire85
15. říj 2015

ale jinak i tady na bazaru super věci za parádní ceny, dá se najít, taky už jsem objednala 😉

zitulkah
15. říj 2015
Uživatel zitulkah je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zitulkah.

@betelgeuzz
@fire85

Holky omlouvám se :D jsem asi dneska uplně mimo .. Ale je to škoda :D :D

puclik88
16. říj 2015
Uživatel puclik88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od puclik88.

holky boticky kupuji z urbanluxu..maji tam krasny vyber crocsek 😉 ted jsem objednavala holinky kdyz furt prsi to by se jeden zblaznil

tyna94
Odpověď byla odstraněná
Zobraz