Nakupujete přes eBay z Číny, USA atd.?

maminkazelvinka
5. pro 2012

Ahojte ,holky nakupujete některé přes ebay oblečení na mrnouse z Číny,nebo třeba USA?Spousta věcí se mi odtud líbí ,ale nějak se mi nechce zdát hlavně to uvedené poštovné zdarma(u moha věcí z Číny)?!S nákupem z Anglie zkušenost mám,ale to je v rámci EU ,tak by mě právě zajímalo jak to je u těhle zemí.
Díky za každý typ a postřeh🙂

paaajuska
5. pro 2012

Ahojky, slyšela jsem od příbuzného, který si objednával věci do bytu právě z Číny a poštovné opravdu nehradil.
A poslílali mu několik balíčků, protože ne všechno bylo hned k odeslání.
Odkud to bylo přesně nevím🙂

eficenka
5. pro 2012

já nakupuju z ebay z USA (plenky mám v albu) a celkově clo a poštovné není dražší než 1000, takže i přes toto sem asi 5000 ušetřila, než kdybych vše koupila v čr...

xsenova
5. pro 2012

mimo EU nenakupujem vobec. Pretoze su tam limity na dan a clo + sialene postovne.

madormi
5. pro 2012

dřív hodně, teď už ne, nevyplatí se tu kvůli dani, clu. dodací doba je šílená, pže to dlouho často uvízne na celnici

ludva
6. pro 2012

Ahoj, můj muž nakupuje z Číny náhradní díly na autíčka na dálkové ovládání, baterky, vánoční osvětlení a takové ty blbůstky, co ocení jen chlap 😎 Poštovné, pokud je uvedeno zdarma, tak zdarma je... Nikdy nebyl probém ani se zbožím 😉 Oblečení jsme nezkoušeli, ale věřím, že bude vše v pořádku. Stejně se vše vyrábí v Číně, že....

lucyhavirov
6. pro 2012

Ahoj muj přítel taky objednává věci z USA a Číny a poštovné neplatí,nikdy stím neměl problém a vždy vše došlo.

adelinka1981
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
haldasha
24. čer 2013

nakupuji na ebayi a vse v pohode, nedavno jsem kamaradce nakupovala latkove pleny a byla spokojena protoze dostala zbozi za polovicni cenu nez v CR, je to vse stejne, jen v CR to je s 100procentni prirazkou nekdy i vice.

tynuskatynuse
25. čer 2013

Dobrý den,
také objednávám veci pro prcky s maminkami, ale ještě se nám clo či dph nepovedlo platit! clo se platí dražsí 30euro mám za to kecala bych, ale i veci to přesáhli tak prošli v poho, protože činané neposílají faktury 😉 objednáváme zde na stránce: aliexpress.com/

scai
25. čer 2013

Nakupuji ted z Číny a jsem překvapená kolik věcí tam mají, co se pak běžně tady prodávají o 100 procent a víc dráž. Hodně oblečení, samolepek, kuchynských a pečících pomůcek, příslušenství k mobilům (mám super kryt za pár kaček) apod...
Nakupuji jen kde je poštovné zdarma a pak to tak opravdu je. Teď mi jde třeba balíček za 2 dolary a bez poštovného 😀 (modelovací jehlice na marcipán)
Oblečení je často po lotech a na to je lepší to brát s více lidma v těch skupinkách na FB (musíte vzít všechny velikosti, třeba 90-100-110-120-130).
Mám od tamtud už hodně věcí a s něčím jsem hodně spokojená, něco mě zklamalo, ale za ty peníze i ty věci co zklamaly jsou ok.
Daň se platí od 22 euro a clo je až od 150 eur. Čínani tam ale většinou písou nižší cenu a často právě projdou i dražší věci bez doplácení. Já už měla asi tak 15-20 balíčků, některé i okolo 60 dolarů a dan jsem nikdy neplatila (zatím, ale je mi jasný, že to někdy příjde)

catherinat
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ma.ja
22. srp 2013

berušky potřebuju poradit 😉 dnes jsem se zaregistrovala na ebay...vybrala jsem hadříčky pro malou...a když vyberu zboží, potvrdím (dám do košíku), tak mi pak nejde pokračovat v nákupu??? Nevíte někdo, co dělám špatně???