Nakupujete v Bonprixu? Jste spokojeni s kvalitou?

gabyka16
30. lis 2013

nakupujete v bonprixu? jak jste spokojeni s kvalitou? děkuji.....

daniellah
1. pro 2013

krásné ránko, nakoupila jsem jednou a taky naposledy.Na obrázku to byla nádherná mikina v krásné barvě slonovinová kost, přišel mi hadr, v divně nažloutlé barvě.Takže já spokojená nebyla..

gabyka16
autor
1. pro 2013

@daniellah děkuji za odpověˇ, mě se tam právě líbí pár věcí, ale neznám od nich kvalitu, tak abych nenaletěla....

daniellah
1. pro 2013

@gabyka16 no , můžeš mít zrovna štěstí a vše bude ok. Znám lidi, kteří si objednávají a jsou spokojení, ale za mě ne.. 🙂

hedusska
1. pro 2013

pár věci jsem odtamtud měla..a vypadali stejne jako na obrázku, akorát si myslím že nesedí uplně velikosti ani podle tech tabulek co tam mají.objednávala jsem si šaty, měřila jsem se aby mi seděli, ale byly mi pak tak dve čísla vetší..🙂) ale to se dá vrátit a vyměnit..ale jinak kvalitou vše OK.🙂 měla jsem plavky(sedeli), kalhoty(byly akorát malinko delší), pyžamo (bylo super) a nevím co jeste..jen u tech šatů uplne neseděly ty velikosti.

kasparci
1. pro 2013

Nakupujeme a moc radi! Obecne plati,brat o cisli mensi.....je fajn,precist si ty komentare. Co se tyce kvality,tak bud jsme meli zatim stesti nebo je to proste kvalitni

1miska
1. pro 2013

mamka tam nakupuje, i sestra pro sebe i pro svoje dve deti a pomer cena/kvalita jsou moc spokojeni - jen ty velikosti, radeji fakt mensi - normalne mam třeba 38/40 ale tady musim brat 36/38

radushka1
1. pro 2013

za mě ne, na obrázku krása a pak mi došel jen kus hadru...už nikdy.

elennka
1. pro 2013

Já taky nejsem z Bonprixem (a potažmo dalšími zásilkovými obchody) moc spokojená... málokdy se člověk natrefí na kvalitní zboží..

majatob
1. pro 2013

já nakoupila jednou a už to zkoušet nebudu. Objednala jsem si šaty, na obrázku vypadaly krásně, realita byla o dost jiná.. vzala jsem o číslo menší než nosím a stejně byly obrovské. Navíc po dvou vypráních jsem z nich vyprala i barvu (původně byly sytě červené, teď je to takový zašlý hadr.. No na lítačku na pískoviště jsem je pak nosila, ale škoda peněz...

xvink
1. pro 2013

Já tam nakupuju docela často. Je pravda, že občas je na obrázku krásná věc a přijde hadr. Také to chce skoro vždycky objednávat o velikost menší, než člověk běžně nosí. Ale většinově jsem spokojená a mám tam odtud opravdu hodně hezkých věcí za málo peněz. Hodně pomáhá podívat se do katalogu na stránkách, kde jsou i recenze. Podle toho se dá celkem dobře řídit.

zelva
1. pro 2013

S Bonprixem je to tak, že někdy jsem moc spokojená a někdy zklamaná. Dospělácké oblečení - často nesedí velikost, barva atd. Určitě je dobré, jak už tu někdo psal, číst ty komentáře lidí, jsou fakt poučné. Například jsem ale na Bonprixu natrefila na super kalhoty, které úžasně seděly a jsou super, takže jsem si je pak doobjednala ještě ve dvou barvách! Dětské tam občas koupím. Teď na podzim jsem tam synovi koupila bundičku s helikoptérami - je moc pěkná. Pak ale dětský svetr, který byl úplně mimo velikostně! Mikina - ta byla v pořádku a pěkná a pak fleesová mikina, která byla naprosto příšerná! Takže je to takové hop a nebo trop...Zkuste to a uvidíte, kdyžtak vrátíte..Akorát vás to bude stát poštovné..

kikimaruska
1. pro 2013

Nakupuji, občas jsem plně spokojená, občas zboží vracím. Kupovala sem tam těhotenské oblečení-kalhoty a kabát a spokojenost. Mamka si tam koupila kabát a hrůza, stejně jako sada údajně kvalitních ručníků 😠 , to bylo kus hadru horšího jak od Vietnamců...prostě jak co, ale nezanevřela sem. Výhodou je, že vrací bez problémů platbu v případě vrácení zboží.

gabyka16
autor
1. pro 2013

děkuji za komentáře, mají akci na poštovné, tak to asi vyzkoušíme, jde mi o dětské oblečení..... 🙂

terkaap
Odpověď byla odstraněná
Zobraz