Našla by se tu maminka na výměnu oblečků?

sheinka
17. pro 2012

Ahoj holky.
Chtěla bych se zeptat zda by se tu našla maminka na výměnu oblečků. Mám rok a půl starou holčičku a oblečení jsem si schovávala pro druhé dítko. Čekáme ale kluka. Není tu náhodou nějaká maminka, která to má opačně? Oblečky klidně všechny nafotím ať je možnost si vybrat ty pro vás hezčí kousky 😉

veruska007
27. bře 2013

@sheinka Ahoj, stojíš ještě o výměnu oblečků? Nám dnes potvrdili holčičku a doma mám krabice plné modrých oblečků. Vyměnila bych tak vel. 50 - 92 😉

veruska007
27. bře 2013

Jinak, holky, navazuju na toto téma. Ráda bych s nějakou maminkou vyměnila oblečky, mám chlapecké, chtěla bych holčičí 😉. A raději bych vyměnila. Buď nafotím a pošlu nebo se můžeme sejít někde v Brně 😵 . Vyměním vel. 50 - cca 92.

sheinka
autor
27. bře 2013

@veruska007 Super! Určitě stojím 😵 Já mám asi vše nafocené v bazárku. Jen do velikosti 86..92 zatím dcerka ještě nosí 🙂

veruska007
28. bře 2013

@sheinka Nafotím během víkendu, neva? Dnes mi přijede maminka a zítra kamarádka s prckem, tak nestíhám 😉. Ale budu ráda!

sheinka
autor
28. bře 2013

@veruska007 jasně to zas tak nespěchá 🙂 jak se ti to bude hodit 😉 Já stejně jedu přes Velikonoce pryč a budu zpět v civilizaci u internetu až v úterý.