Návleky na lezení s protiskluzem. Kde se dají koupit?

jitulisek
5. lis 2010

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda některá nevíte, kde by se daly koupit návleky s protiskluzem. Malá se pokouší o lezení, ale na plovoucí podlaze jí to klouže,tak myslím, že návleky by mohly pomoct. Nebo příp. nějaké další tipy, aby to neklouzalo. Díky moc. 🙂

kikimaruska
5. lis 2010

@jitulisek O návlekách s protiskluzem jsem neslyšela...jen o návlekách jako ochrana před zimou třeba na nohy mimi, když se nosí v klokance atp. Nebylo by lepší pro ty první pokusy jí dát na zem třeba velkou deku (takovou těžkou, aby ji hned neshrnula), nebo ty pěnový puzzlíky, nebo dětský kusový koberec....Bude to i teplejší jak plovoučka (pokud tedy nemáte podlahové topení). 😉

elviie
5. lis 2010

@jitulisek http://www.eshopbaby.cz/search/result/, my máme takové, ale dají se koupit i od značky Farlin http://www.eshopbaby.cz/katalog/chranice-na-kol... 😉

mmmk
5. lis 2010

@jitulisek Nasemu drakovi se protiskluzove navleky moc neosvedcily, nakonec leze po plovoucce i tak 🙂 Ale udelala jsem mu je ze svych ponozek s protiskluzem, co nenosim, protoze ty neklouzavy kapky tlaci. Ustrihla jsem je na vhodnou delku, trochu zacistila okraje a hotovo 😉 Kdyz se ti to osvedci, pak teprv neco kup 😉

jitulisek
autor
6. lis 2010

@mmmk Díky moc radu. To je dobrý nápad. 🙂 To mě nenapadlo. Určitě to vyzkouším!

jitulisek
autor
6. lis 2010

@kikimaruska My máme hrací deku a na tý je to dobrý,ale okamžitě,jak se z ní dostane,tak jí to podkluzuje a po podlaze se jen plazí a jak se dostane na čtyři a chce udělat krok,tak jí to podklouzne a je na břiše. 🙄 Ale je pravda, jak psala
@mmmk ,že až to bude umět úplně,tak už jí to klouzat asi nebude. Ale chtěla jsem jí te´d na začátku trochu pomoct, protože podlaha jí te´d zajímá víc než hrací deka, a tak na dece už moc nevydrží. 🙂

elviie
6. lis 2010

@jitulisek nám se osvědčili, mrkni do alba, ale určitě by se to dříve nebo později naučili i bez nich 😉 , mmmk dala dobrý tip 😉 , zdar lezení 😵

jitulisek
autor
6. lis 2010

@elviie A můžu se zeptat,kde jste je koupily ? Radši kdyby náhodou... 🙂

elviie
6. lis 2010

@jitulisek viz. můj odkaz předtím, ale určitě se dají sehnat i jinde, ty od Farlina jsem viděla i v kamenném obchodě, stojí od 150-200,-Kč.

dashin
6. lis 2010

Já jsem tyhle návleky koupila v Chiccu na pražském Andělu. Byly v takovém setu s protiskluznými ponožkami a bryndákem. Návleky jsme používaly jen asi dva týdny, než dcera zvládla techniku, teď už leze na plovoučce bez nich 🙂 Ale ty ponožky s protiskluzem používáme pořád, jsou super.