• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nepraktické dětské oblečení. Na co dát pozor při nákupu?

12. srpna 2013 
ahojky :slight_smile: , tak se vším naprosto souhlásím a ještě mě napadly bambule na čepicích :grinning: .
taková čepička s bambulkou je sice moc miloučká, ale už se nevleze do kapucky, shrnuje čepičku do oček atd :wink:.
jinak zn. next je super :slight_smile:
23. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, teda tak nejak se vsim souhlasim, ale treba ja mela vetsinu dupacek s rozepinanim mezi nohama a stejne mi to bylo nanic, mala hodne kadila a to tak, ze kdyz jsem ji pred prebalenim svlekla, tak to byla jedina moznost, jak zanechat obleceni ciste (pokud to nemela rovnou na zadech :wink:, takze me byly patentky v rozkroku na nic, ale souhlas, ze je lepsi je tam mit nez ne :wink:
23. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri to máš pravdu, já jsem měla samé lacláče bez cvočků v rozkroku( nakupovala jsem v těhotenství, kdy jsem to ještě neřešila, nebo dostala od kamarádek). Já jsem zatím nenatrefila na nedžínové a nemanšestrové lacláče, aby měly rozepínání v rozkroku. Moc se mi líbí třeba tyto :
http://www.veselanohavice.cz/vn-sortiment/?sortiment=lamberto

Ale jsou zrovna bez toho zapínání :unamused:

Gumy musím skoro pokaždé povolovat. Ono se to v tom obchodě špatně odhadne, jestli ho to bude škrtit, nebo ne. A většinou škrtí. Škoda, že tepláčky s takovým tím ohrnovacím lemem se dělají jen v pidi velikostech.
Já jsem ponožky ani nepoužívala. Malý nosil co to šlo dupačky, pak overaly a punčocháče. Ponožkovat začal až od doby, co nosí capáčky.
30. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeezis, holky, vy jste me tak potesily tim, ze vase deti gumicky v pase na kalhotach taky skrti...ja si myslela, ze mam snad jen ja takove tluste dite:grinning: Takze nakupuju jen takove teplacky, u kterych jde guma vytahnout... Nechapu, proc to u vetsiny veci prosivaji skrz:frowning2:
Jinak ja nakoupila vybavicku dopredu docela dobre, horsi to je s vecma, ktere dostavame od babicky. Presne jak pisete - laclacky bez rozepinani v rozkroku, mikina s rozepinanim jen u krku a s kapuci, tesne ponozky z jakehosi umeleho matrose, tesna cepicka navic s takovym tim uzlikem nahore, ktery ho ale vleze tlacil do hlavicky, oblecky vel.0-3mesice, kdyz malymu byly 3 mesice a tyden:slight_smile:, zavinovacka, kdyz ja mela uz dve svoje a bohate by nam stacila jedna... A to tchyni pokazde rikam, ze obleceni mame dost, at radsi koupi hracku:wink:
30. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také to máme tak, že malou škrtí všechny gumy. Už jsem si říkala, že je snad tlouštík... :slight_smile:)
30. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky mi vadi vsechny ty kalhoty skrtici v pase. Dupacky se mi zase nelibi. Nasla jsem skvelou alternativu - polodupacky. Mam dvoje od firmy Autex a nedam na ne dopustit. V pase maji siroky a mekky uplet.
6. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro mě bylo nepraktické (odvíjí se to z toho , že máme špekounka)
- všechny klasické kalhoty, jelikož až na jedny jsou všechny malé v pase, jelikož mám tlouštíka :sweat_smile: (nehledě na to, že nejsou na patentky, což pro našeho "sráče", se kterým se pohne kvůli přebalování a už to z něj lítá, není taky moc ideál), to samé polodupačky, takže jedeme jedině v lacláčích
- dupačky a overaly, které sice mají patentky, ale třeba nejsou rozepínací až dolů k chodidlu, takže nohu musím složitě krčit a vytahovat při přebalování :sweat_smile:
- 90% ponožek našeho tlouštíka škrtí kolem kotníků :sweat_smile: Různé capáčky atd. jsme v životě nepoužili :sweat_smile:
- do málo elastických bodýček malýmu rvu ruce, skoro všechny ve vel.50+56 jsem vyřadila, protože se tam s hlavou 36cm nevlezl do "díry" na hlavu :frowning2: , pár dalších jsem vyřadila te´d, když je mu nezapnu kolem jeho krku, protže má pěkný ovárek
- čepičky bez šňůrek mu při hýbání hlavou po dně kočárku nedrží :pensive:
- svetry a mikiny co jsou oblíkací přes hlavu (raději mám se zapínáním, líp se oblíkají a když vlezu z venku do tepla (např.obchodu, tramvaje), tak to rozepnu úplně nebo jen trochu od krku atd.)
6. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zase nemusím body s lodičkovým výstřihem, má ho až někde u pupku :sweat_smile: ale zase některé body na patentky u hlavy nepřetáhl vůbec přes hlavu :grinning: a ponožky to je taky děs má je skoro všechny zařezané.... mikiny přes hlavu mu nedávám a nejhorší byly overaly na patentky na zádech...
6. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Patentky a knoflíky na zádech nebo vzadu na krku,chudák si na tom leží.
6. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocicinka.........na veselé nohavici s oblibou nakupuju,dá se tam velmi dobře domluvit,určitě by ti je ušili i s rozepínáním
6. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocicinka U kanafasových a manžestrových kalhot propínání rádi doplníme. Za Veselou Nohavici přeje hezký den Michal Plecitý
7. srp 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
-overálky a dupky bez propínání mezi nožičkama- v noci byla paráda,když jsem dceři jen rozepla propínání-ani se tolik neprobrala.
-čepičky bez tkaniček- máme strašně vrtivé dítě,nevydrží chvilku v klidu,takže čepku bez tkaničky má za chvilku nahoře a vypadá pak jako kondom :grinning: :grinning:
-nakupuju hodně v sekáčích a nějak se mi tam nedostávají mikinky bez kapucí....takže máme 99% s kapucou,ale musí to mít při ležení v kočárku naražené na hlavě
-určitě cokoli,co se musí zapínat na zádech
7. srp 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každý se může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. :slight_smile:

Já jsem právě vytvořila články na téma Kojenecké oblečení a ráda bych Vás poprosila, kdybyste mohly k tomuto článku napsat svou zkušenost s kojeneckým oblečením a vložit ji zde http://www.modrykonik.cz/kojenecke-obleceni/. Jak jste ho nakupovaly, na co jste se soustředily, co jste využily/nevyužily atd.

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě shánějí takové zboží, jaké je právě kojenecké. :slight_smile:

Děkuji Ti a přeji Vám krásný den!
Jennyska
Asmira team - Modrý koník
12. srp 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek