• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Next oblečky. Kde je nakupujete?

31. října 2011 
Ahojte koníkovky,

jelikož se osazenstvo zde na koníkovi rozrůstá, zajímalo by mě kde nakupujete Nexťácký oblečky - jak nové tak použité - tedy kromě MMB a jestli se dají sehnat i v nějakém kamenném obchůdku tady u nás :slight_smile:

Zajímají mě taky vaše zkušenosti s nimi!

Pěkný večer :slight_smile:
8. srp 2007 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Že by nikdo? :cry:
9. srp 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
koukám že jis z Blanska,tak to máš do Brna kousek. Mají v Olympii obchod,kde jsou i dětský. Objevila to moje mamka:slight_smile: A jinak hlavně na MMB,protože se nikam na nákupy nedostanu a zůstává jedině net...
9. srp 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.nextobleceni.estranky.cz/
tady je kontakt na paní, která vozí next oblečky přímo z Anglie...

:slight_smile:
9. srp 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vetsinou na MMB nebo ve slevach v obchode, privezt z UK jsem si jeste nic nenechala,ale mam uz vybrane nejake podzimni veci
9. srp 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů,mihapiha,dík za odkaz:slight_smile: Ten zelený svetřík musí Emily mít!:slight_smile::slight_smile:Ale asi počkám,až z něj někdo odroste..Stejně je to haluz,kupovat takový drahý hadry pro děcka a na sebe nemám nového nic!!!! :angry:
9. srp 2007 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja kupuju jety hadriky na http://krtecek.snadno.cz nebo na htpp://www.kvitko.cz, oproti mmb vyhoda, ze nakoupis vse najednou a neplatis vzdycky pade za oblecek a dvacku za postovny :slight_smile:
9. srp 2007 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc zrovna NEXT?
9. srp 2007 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Prahe sa da next detske oblec. bezne zohnat skoro vo vsetkych obchod. centrach-Chodov, Letnany a pod. :sunglasses:
9. srp 2007 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
markeeta, protoze jejich veci jsou hrozne krasny..

jinak mam sadu asi tak 15 kousku,ktery nam jsou uz maly,tak kdyby nekdo chtel, tak pisnete..jsou opravdu pekny...
9. srp 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: to jsou vsechny vecicky, ale kdyz se jedna o kvalitu, tak mi prijde, ze Marks-Spencer ma mnohem lepsi bavlnu. Ja mam taky dost od Nextu, ale to uplnym omylem, protoze v bazaru, kde jsem byla, mely snad jenom Nextacky veci.
9. srp 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Next v brněnské Olympii je šíleně předražený-když to samý zboží přiveze někdo z těch holek, co to pravidelně dováží, tak to vyjde o HODNĚ levněji..
9. srp 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nakupuju next a i ostatní značky jedině v sekáči :grinning: máme tady na Kladně jeden krásnej ani mě pak nemrzí když si na tričko ublinkne :dizzy_face:
9. srp 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
markeetko,ja mam od Markse taky asi 5 bodycek a jsou super...ale vzhledem k tomu,jak rycle rostou,tak mi je to jedno...
9. srp 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky moc díky za rady, nexťácký věcičky se mi líbí, ale je mi líto že jsou tak šíleně drahý, ale sem tam malýmu na MMB něco koupím, zusím i ty ostatní odkazy, díky moc :slight_smile:

a jaký zkušenosti máte s tím dovážením z Anglie? nechali jste si něco dovést?

kristi já bych je brala, ale jsme o měsíc starší :grinning:

markeeta : MaS je sice fajn, ale je to na stejné úrovni jako Next - myslím cenově, teda aspoň tady u nás

maccik - a v Olympii je to v tom dvoupatrovém dětském obchůdku? nebo kde?

lusinta ty jsi přímo z Brna? :slight_smile:
9. srp 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
makelka-ne,už 3roky nebydlíme v Brně,ale na vensici 21km od Brna:slight_smile:
10. srp 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, taky nechápu proč zrovna next, je spousta krásnejch věcí od jinejch značek a i neznačkový oblečení, já jsem si, jako magor, už dopředu koupila v Tescu od zn. Cherokee dvě bodýčka s dupačkovýma kalhotama za cca 190,- Kč a dneska se chystám na další úplně boží-béžový s medvědem za 180,- Kč
10. srp 2007 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, hodně se tady mluví od MMB, co je to, nějaká burza, jaké má stránky?
10. srp 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lusinta - zajímalo mě to spíš z důvodu že já jsem z Boskovic, tak jestli nebydlíš někde poblíž, kdyžtak píšni do IP :wink:
10. srp 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kacabacka - od Nextu jsou věcičky též krásné, mám plno jiných, Next kupuju jen vyjímečně, jak jsem už psala, příjdou mi ty oblečky zbytečně drahé, když z něj mimi brzy vyroste, ale sem tam si ráda něco takového koupím, pro prcka. To je jako u dospělého, který nepotřebuje oplývat značkovými věcmi typu Nike, Adidas apod. ale rád si sem tam něco koupí :slight_smile: spíš pro radost :slight_smile:

ammalka - MMB je MIMIBAZAR tady na netu, jeho webovka je www.mimibazar.cz - snad mi to admin nesmaže, ale je to vlastně obrovský bazar, kde maminky prodávají věci po svým mimíscích, ale jsou tam i fungl nové věci, nakupuju tam hodně a je tam moooooooooooooooc krásných věcí :wink: určitě jukni
10. srp 2007 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Máte některá zkušenost s dovozem z Anglie??? A jakou, díky :wink:
11. srp 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
makelka: jak to myslis? Ze si to objednas postou nebo kuryrem?
11. srp 2007 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
makelko, zatim nemam, ale chystam se, vyjde i tak levneji nez tady v CR, nehlede na to, ze nektery veci sem vubec nevozi..

jinak jsem jeste vcera vlitla do Nextu na Chodove a koupila Mie tyrkysovy roll-upky, s vysivanim atd...ve sleve za 250!!! super
11. srp 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
markeeta - na stránce z UK Nextu si vybereš věcičky a paní, co je sem vozí ti je doveze, tak proto se ptám jestli už to někdo zkoušel

kristi a nezdají se ti ty věcičky na mimi dost drahý? Já ráda nakupuju pěkný věci a tak nějak mi nezáleží na značce, ale ty od Nextu jsou k sežrání :dizzy_face: tak až poprvé objednáš tak prosím se zkušenostmi sem :wink:
11. srp 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
makelko,ja predpokladam,ze budeme mit jeste nejaky dalsi deti,takze si to podedi a tak..a nebo se to da fakt obratem prodat.
11. srp 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to předpokladam taky, ale i tak, Next kupuju spíš vyjímečně :slight_smile: ale i tak jsou to krásný věcičky :slight_smile:
11. srp 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kupuji vetsinou na MMB, hlavne na holky maji super veci
11. srp 2007 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj to máš pravdu, na holky ma krásný věcičky!!!!!!!!!
11. srp 2007 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,oživuju tuhle diskuzi :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

chci se zeptat na vaše zkušenosti s dovozem věcí od NEXTu, třeba jak je to na MMB jak psala makelka a kristi :wink:

O kolik to cca vyjde levněji :wink: , když si připočtete poštovné a kurz libra/kč jaký mají ty paní co to dováží, vážně se to tolik vylatí?
6. únor 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď narazila na obchůdek u nás v Turnově, kde si paní zařídila oddělení s Nexťáckými a jinými hadříky z UK. Kupujete to v Praze v nějakém skladu, kde mají outlet a second-hanďácký hadry, ale ty prý vybírá jen s visačkama, takže nepoužité. A dokonce to všechno pere a žehlí, páč je to cítit takovým tím second-hanďáckým pachem, tak si to nechce zatáhnout k sobě do obchodu :wink: V pondělí jsem tam Kájovi koupila lacláčové tepláčky od Marks & Spencer a triko Next a nechala jsem tam 240 Kč - fakt za hubičku.Trika tam má do stovky, kalhoty do dvou stovek . . . . Akorát v tomto případě lituji, že nemám holčičku, protože na ně se dá nakoupit mnohem více krásných hadříků.
6. únor 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikka.vo, já bych klidně nakupovala nové věci přez něhkoho, myslím, že se to vyplatí, když porovnáš ceny v Nextu u nás v ČR a jinde. Ale co mi hodně vadí, že nafocené na ofik.netu je to vždy krásné a plné barev, ale sposta věcí v reálu barevně moc neodpovídá. Mě se třeba vždy z nové kolekce líbí spousta věcí, ale počkám si, až to někdo vystaví a ukáže reálné fota na MMB a podle toho se pak rozhoduju, jestli to koupím nebo ne. Samo, že to není u všech věcí a někdy je to i naopak. Jsem si koupila mikču, co na fotu vypadala tak obyč a v reálu je úžásná, takže jsem nelitovala peněz...
6. únor 2008 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 13
Tvůj příspěvek